בעיה באינטרנט אקספלורר - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באינטרנט אקספלורר

dd7

Recommended Posts

זה כותב לך את זה ואתה גם לא יכול לשנות את דף הבית שלך נכון?

אם כן, אז זוהי תוכנת רוגלה שהותקנה אצלך, תריץ תוכנה לניקוי ספייוואר.

בזמנו שזה השתלט לי על האקספלורר לא הצלחתי להסיר הכל ואם אני לא טועה הסרתי את השאריות ידנית ב-Registry Editor.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאנחנו ניגשים לזה, בוא נהיה בטוחים- האם זה בדיוק כפי שתיארתי? גם אם אתה משנה את דף הבית זה חוזר?

והאם יש לך הודעות נוספות בסגנון- "המחשב שלך עשוי להיות לא בטוח. לחץ כאן כדי לטפל בבעיה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תנסה למצוא משהו בשם דומה (Internet Security) תחת הוספה/הסרה של תוכניות, אם זיהית את זה שם תסיר את זה.

בנוסף תנסה להריץ חיפוש במחשב ולראות אם תמצא את התיקייה שזה נמצא בה, הייתי מהמר על program files תחת שם זהה או דומה...

אם כל זה לא הולך אז נשאר שלב עריכת הרישומים- אני חייב לציין שכדאי שתשים לב מה שאתה עושה שם כי מחיקת ערכים חיוניים עלולה לגרום לבעיות.

אז ככה תלחץ על Start>Run שם תרשום regedit

כשאתה מסומן על המחשב מצד שמאל (כלומר הטופ של הרשימה) תלחץ על edit>find ושם תרשום את הערך שאתה מחפש- שוב הייתי מנסה לעשות חיפוש בשם security או אם מצאת את שם החברה שמספקת את השירות להריץ חיפוש נוסף עם שם זה.

ברגע שימצא ערך- שים לב שהוא אכן חשוד ורק לאחר מכן מחק אותו. כדי להמשיך למציאת הערך הבא לחץ F3 וכך תמשיך עד שתסיים את החיפוש.

עבודה מהנה, תעדכן אותנו בתוצאות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קספרסקי היה מותקן גם לפני שה- security פלש אליך? או שמא התקנת אותו רק עכשיו והרצת סריקה?

אני לא מאמין שקספרסקי ירדם בשמירה, אז עם איזה אנטיוירוס עבדת לפני-כן שכן נרדם בשמירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מוכרח להגיד שזה מוזר לי שהקספרסקי הוא זה שמחק את הרוגלה, שכן הוא איפשר לה לפלוש מלכתחילה...

כלומר, אין סיבה שאנטיוירוס יצריך ביצוע סריקה ידנית כל עוד הוא מגן עליך בזמן אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה זה היה רוגלה שמחקתי ומן הסתם נשארו שאריות או שמשם נכנס הוירוס ואז הקספרסקי מחק

מן הסתם הקספרסקי הוא לא הכי מקצועי נגד רוגלות... צריך איזה משו נגד ספאם ורוגלות למינהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...