המחשב נתקע מספר פעמים, חדש בעיה בדיסק הקשיח. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע מספר פעמים, חדש בעיה בדיסק הקשיח.

yot

Recommended Posts

הכל התחיל לפני שבועיים....זה היה יום סגרירי ברחובות קרית-ים.

עוד באותו היום קמתי בבוקר, ולפי תחושת הבטן ידעתי שמשהו הולך להדפק...

בשעה 15:00 באותו היום פתחתי את המחשב, התחברתי לאינטרנט והלכתי לאכול. חזרתי, גלשתי בערך חצי שעה ואז המחשב נתקע. נתקע לגמרי ללא אפשרות להזיז את הסמן, ללא אפשרות לעשות שום דבר. עשיתי רסטרט, והמחשב עלה. אבל, המחשב לא עלה כרגיל, הוא עלה עד לווינדוס, ואז בום הוא נכבה.

פתחתי אותו והמסך לא עלה. המחשב פעל, אבל המסך לא קיבל שום נתונים. בדקתי חיבורים, ראיתי שכל החיבורים בסדר, עדיין זה לא עובד..

פתחתי את הדלת של המחשב, הוצאתי את המעבד, והכנסתי מחדש. הפעלתי את המחשב, וכל בסדר.

אחרי כמה ימים שוב פעם המחשב נתקע, שוב פעם אני מוציא את המעבד ושוב פעם הכל מסתדר.

לפני כמה ימים המחשב נתקע, חזרתי על אותן הפעולות והמחשב לא פעל. לרחתי את המחשב למעבדה, והוא אומר לי שזו בעיה בהרד דיסק. לקחתי את המחשב בחזרה בלי לתקן שום דבר. הטכנאי הבדק את המחשב עם הקבצים שלי בדיסק קשיח שלו (ביצע העברת קבצים). ובכל התהליך המחשב פעל ללא שום בעיה.

היום המחשב נתקע לי מספר פעמים, וגיליתי שהתקיעות קרו בזמן העברת קבצים, או התקנת משהו. מה שמצביע על תקלה בהרד דיסק.

הרצתי היום 3D Mark 2001 SE על ההגדרות 1024*1280 AA*4 והמחשב לא נתקע. אולי זה לפי המצב רוח של ההארד דיסק?

בגלל שאני לא מומחה גדול, אני מבקש שאתם תגידו לי מה אתם חושבים. האם התקלה היא באמת בדיסק הקשיח? אם כן אז למה הוא עלה אחרי שהוצאתי את המעבד..

טמפרטורה:

IDLE - 30 C

Full Load - 34 C

תודה לעוזרים.

הדיסק הקשיח הוא מסוג DLTA 15 GB .

RPM לא ידוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.יכול להיות שחיבור המתח לדיסק רופף, תנסה אחד אחר במקומו.

2.יכול להיות שהספק ממש גרוע ולא עומד בעומס כשהדיסק פועל.

3.הדיסק יכול להיות דפוק- תוריד מ את ה Drive Fitness Test.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי מתכוון שזו לא בעיית תוכנה?

יש לי WinXP ו70% ממנו מלאים בדברים חשובים. אני לא חושב כרגע על פירמוט ללא גיבוי רציני (הגיע הזמן לקנות צורב לא?).

KoDkOd,

המחשב נתקע, אני עושה ריסט, המחשב פועל (יש חשמל, מאווררים עובדים) אבל אין שום עבודה של ההארד דיסק, והLED של המסך, שבזמן פעולה הוא ירוק, פועל על מצב כתום (מצב ירוק - המחשב פועל והמסך פועל. מצב כתום - המסך פועל והמחשב לא).

המחשב חוזר לפעול רגיל בלי בעיה (עד לתקיעה הבאה) רק כשאני מוציא את המעבד, ומחזיר אותו בחזרה.

amiram,

הספק הוא מסוג HEC 300W, ועם מערכת כמו שלי לא אמורה להיות שום בעיה, מה גם שאין לי כמות ענקית של מאווררים.

איך משתמשים בIBM Fitness Test? הורדתי וזה התקין לי משהו על דיסקט..

אהה ועוד משהו.

יש כל מיני פעמים, שמחשב נעשה איטי פחד, מאין 99% תקיעה, 1% עבודה. בזמן שהמחשב במצב הזה, פתחתי את הWindows Task Meneger וראיתי שהCPU Usage הוא על 100%, למרות שכלל כל התוכנות שפועלות צורכות בד"כ 15%. המחשב יוצא מהמצב הזה אחרי מספר דקות. בד"כ 5.

האם מישהו יכול לצרף את כל הבעיות שצצו כאן בת'רד ולהגיד לי מה הבעיה? HDD? M/B? CPU?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה בעיה של הכנס-הפעל של מעבד, זה כנראה המעבד, תיארת יותר טוב פה מבגיימר.

אם תצליח להשיג איזה 3, יהיה לך מזל, אם אני לא טועה הפסיקו ליצר סוקט370. אולי סלרון1.4 תומך? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, זה מחשב .

המעבד הוא משהו מוזר מאוד, זה כמו כרטיס מסך קטן, עם היטסינט שמכסה את כולו שנכנס לסלוט בלוח אם.

אני מניח שאם קשה למצוא פנטיום 3 רגיל, כמה יהייה קשה למצוא את זה.

עכשיו, כדי לשכנע את ההורים שלי לקנות + מעבד אט'לון חדש אני צריך הוחכות מוצקות יותר שהבעיה היא באמת במעבד (אני לא רוצה להשקיע 900 שקל ולגלות שהבעיה היא בהרד דיסק..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתבינו, הבעיה היא לא מידית.

הבעיה התחילה לפני שבועיים בערך, וקרתה לי רק פעמיים, ושבועיים לא היה זכר לבעיה. ואז היא חזרה.

היום הרצתי התקנה של Global Operations והמחשב לא נתקע. יכול להיות שהוא לא ייתקע יותר ועוד שבוע הוא ייתקע שוב.

יש פיתרון שיתאים לבעיה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...