בעיה כאשר אני מעלה קבצים לאינטרנט ! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה כאשר אני מעלה קבצים לאינטרנט !

RX7

Recommended Posts

לדוגמא אני מעלה קובץ כלשהו אחרי כמה זמן כתוב לי "לא ניתן להציג דף זה"

ניסיתי לעלות לכל מיני אתרים כל מיני קבצים שונים ועדיין נתקל עם הבעיה הזו

הקובץ בסדר לחלוטין לא ווארז או משהו אין בו רווחים לרוב קורה לי בקבצים גדולים (50 מגה) מה שהאתר מקבל ..

אשמח אם למישהו יש פיתרון

ד"א לא יודע אם זה קשור אבל יש לי ראוטר

פשוט ניסיתי באלף ואחת אתרים ואותה בעיה אחרי כמה דקות הוא אומר לי לא ניתן להציג דף זה

תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50 מגה נראה לי המון, יחסית למהירות UPLOAD, שאני מניח שהיא איטית אצלך. יכול להיות שיש איזשהו TIMEOUT שנגמר, בתקשורת עם השרת. בקצב של, אני מניח, 16KB/S להעלות 50 מגה- זה כמעט "אינסוף" זמן.

תנסה להעלות קבצים קטנים, 2 או 3 מגה. תראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול, תשתמש בתכנת FTP להעברת הקבצים (אם האתר תומך/מרשה), הן דואגות על פי רוב לשמור את החיבור עם השרת שלך.

אם אין אפשרות, תבדוק את הגדרת הMTU במחשב.

MTU (Maximum Transmited Unit) זה גודל המנה שנשלחת מהמחשב שלך למחשב בצד השני, בדרך בדר"כ היא תעבור כמה סוגי רשתות, כל והגודל המנה המקסימלית שלה.

אם מסויימת מקבלת מנה בגודל שחורג מהגודל המקסימלי המותר ברשת היא תחלק אותה.

החלוקה הזאת יוצרת לפעמים הרבה מנות קטנות שנוטות להעלם.

לפעמים המנות האלו נושאות מידע חשוב כמו מידע על פיענוח הצפנה או מידע מיתוג, ברגע שזה קורה תהיה בקשה חוזרת למידע או דחיה של מידע שכבר התקבל.

כאן נכנסים שני גורמים שבדר"כ גורמים לתקלה: חוסר היכולת לדעת איך תתפרק המנה בדרך וקצה העלאה האיטי להחריד בארץ.

מה שקורה רוב הפעמים המחשב מארח ישלח בקשה לשליחת חוזרת של מנות, הפניה תתעקב וייווצר מצב של TIMEOUT בשרת או במחשב שלך.

אפשרות אחת להתגבר על הבעיה היא להקטין את MTU במחשב ובנתב.

ממידע שקיבלתי מברק לגבי הכבלים, הם ממליצים להגדיר בנתב MTU של 1392.

לגבי ADSL אני יודע שבPPPOE הMTU הוא 1492 ובPPPOA הוא 1500.

לגבי המחשב, רצוי לעשות בדיקה של גודל המנה המקסימלי שנשלח לאתר או מען מסויים מבלי להתפרק בדרך.

אפשר לעשות אז זה לבד ואפשר להשתמש בתוכנות כמו TCP OPTIMIEZER, שיודעת לבדוק MTU מקסימלי ולהגדיר אותו במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...