מחפשת שירי רוק - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת שירי רוק

Alina

Recommended Posts

hero - אתה לא מתקן טעות של מישהו בטעות (יותר נכון חוסר דיוק) שלך, כל הלקות שהבאת תחת הכותרת death metal הם

לא להקות דת "טהורות" (אולי חוץ מ At the gates ) כמו למשל : Death , Obituary , Vader , Trauma וכו'

יש בזה משהו, בחרתי במכוון יותר melodeath.בהתחלה התלבטתי אם לקרוא לזה gothenburg אבל לא רציתי לסבך שלא לצורך. בלי קשר, זה עדיין דת' :)

כל הקטע של רמשטיין זה שהם שרים בגרמנית,אין עוד דבר שדומה לרמשטיין.

לא חסר להקות ששרות בגרמנית. ראמסטיין פשוט זה חצי אלקטרוני. סמאל עושים את זה הרבה יותר טוב.

אני יודע. הבעיה היא שלא ידעתי איפה להכליל להקות כמו Agalloch.. נחשבים לפולק דום בעיקרון אבל בהתחלה הם היו בכלל בעלי השפעות של בלאק ודת'.

ובקשר לאורפנד.. הם יותר לכיוון פולק מטאל אוריינטלי, כבר לא בענייני דת' או דום.

דום זו שונה לגמרי ואין לה שום קשר לדת'. זה שכמה להקות שינו סגנון לא אומר שזה אותו ז'אנר. פולק זו הגדרה קצת בעייתית כי יש המון סוגים ככה שזה לא ממש אומר משהו חוץ מזה שיש איזשהו סממן אתני במוזיקה.

ואם בברזילאיות עסקינן חייבים להזכיר את angra. פאואר, אבל לא גיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש בזה משהו, בחרתי במכוון יותר melodeath.בהתחלה התלבטתי אם לקרוא לזה gothenburg אבל לא רציתי לסבך שלא לצורך. בלי קשר, זה עדיין דת' :)

הכוונה שלי הייתה שזה דת + משהו ולא רק דת, לדוגמה Obituary ממש לא נשמעים כמו In Flames ,

בגלל זה יש הרבה אנשים (כולל אותי) מחשיבים את הדת המולדי לסגנון שונה.

lamb of god זה משהו בסגנון דת + תראש, יכול להיות שאני טועה כי אני לא שומע אותם... אבל הם לא דת "טהור".

orphaned land זאת מוסיקה ערבית ולא בדיוק דת

תודה על ההצעה לגבי angra , אני יחפש אותם ב BNR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד המלצה טובה. נחשב לסלאג' מטאל או קאנטרי מטאל:

Black Label Society

עם Zakk Wylde, הגיטריסט של אוזי אוסבורן ואחד מהמוזיקאים המוכשרים שיצא לי לשמוע.

אה ובקשר למוטורהד-הם בריטים.. רק בגלל שיש להם אומלאוט בשם הלהקה זה לא אומר שהם גרמנים :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...