סיימתי קורס ברמנים בהצלחה! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיימתי קורס ברמנים בהצלחה!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

workaholic, אבל לא משנה... (בהתחשב בזה שרוב הפורום לא מסוגל לכתוב בלי שגיאות בעברית, בטח אף אחד לא ישים לב גם ככה...)

ובהצלחה לך!

למרות שלא נראה לי משהו לעבוד בשדה התעופה, אבל זה רק אני כנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד, עכשיו תמליצי על קוקטייל :smile1:

אני אמליץ לך לא לשתות קוקטייל. גברים יכולים לשתות קוקטייל רק בסיטואציה הבאה: כשהם על חוף ים טרופי, כשמגישה להם אותו בחורה TOPLESS וזה בחינם. אם אחד משלושת התנאים הללו לא מתקיים - זה הופך אותך לנשנש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמליץ לך לא לשתות קוקטייל. גברים יכולים לשתות קוקטייל רק בסיטואציה הבאה: כשהם על חוף ים טרופי, כשמגישה להם אותו בחורה TOPLESS וזה בחינם. אם אחד משלושת התנאים הללו לא מתקיים - זה הופך אותך לנשנש.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני רואה שהת'רד הזה הולך להתחלק לשני נושאים מרכזיים...

1. "אני גבר גבר ואני שותה 50 ליטר אלכוהול בלי למצמץ בכלל!!11 אחר כך אני גם נוהג בלי שזה משפיע עליי בגרוש!! אני מלך!!!11"

2. "וואי ידעתי שאת בחורה רצינית, בבקשה תתחתני איתי!!!!11 בבבקששהההה אני אעשה הכלללל!?!!!!!!!111"

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. "אני גבר גבר ואני שותה 50 ליטר אלכוהול בלי למצמץ בכלל!!11 אחר כך אני גם נוהג בלי שזה משפיע עליי בגרוש!! אני מלך!!!11"

2. "וואי ידעתי שאת בחורה רצינית, בבקשה תתחתני איתי!!!!11 בבבקששהההה אני אעשה הכלללל!?!!!!!!!111"

חחחחחחחחחח אתה בחור טוב תאמין לי :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו אני workoholic על אמת! יש לי ראיון עבודה בבר בטרמינל 3 בנתב"ג היום. תחזיקו לי אצבעות.

כל הכבוד ובהצלחה! :jump:

ספרי איך היה בנתב"ג! אני רוצה תמונות! בנצ'ים, בנצ'ים! (אוי סליחה, נסחפתי, יותר מדי זמן בפורום תצוגה וגרפיקה :smile1:)

;D ;D

"אני גבר גבר אני לא שותה בכלל קוקטיילים !!!111" :alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...