הכנה לויסטה-זיכרונות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנה לויסטה-זיכרונות

shlomibandit

Recommended Posts

הכנה לויסטה-זיכרונות:

חבר שלי יש לו במחשב 512 זיכרון עם מעבד 3 ג'יגה הרץ של אינטל..

איך הוא בודק אם המעבד 64 ביט?

הוא רוצה להתקין ויסטה אבל לפני הוא רוצה להוסיף עוד זיכרון ..

יש לו 2X256 של אין לי מושג איזה חברה משהו לא משהו 200 מגה הרץ - או שהם 400 וצריך פשוט לכפול ב2.. ניראה לי של סאמסונג..(ddr)...אחת של גהוא רוצה להוסיף עוד סטיקה גי'יגה.. שיהיה לו 512+1024=1536 , זה יספיק בויסטה? יסחוב טוב? כמו 1024 מגה על אקס פי ביחס?הלוח שלו תומך ניראה לי גם בddr2 אז הוא יכול להוסיף זיכרונות כאלה? למרות שיש לו זכרונות כבר של ddr נכון ?בנוסף? איזה זיכרונות אתם ממליצים לו? משהו לא עד כדי כך יקר סביבות ה-500-600..אבל שיהיה טוב..

אני גם כן יש לי מעבד של amd athlon 64 bit 3200 , אני צריך זיכרונות של די די אר , אני רוצה להוסיף כי אני מרגיש ש1024 בויסטה זה לא עד כדי כך מספיק.. יש לי 2X512 של טווינמוס בדואל. איזה זיכרונות כדאי להוסיף? וכמה ? 512X2 ? 1X1024? ביעילות?בכל מצב אני מאבד את הדואל צ'אנל?שווה?וגם כן עדיף טווינמוס כמו שיש לי? או שזה לא חשוב החברה? זה יסחב גם ב2 ג'יגה טוב מאוד? כמו ש 1024 סוחב באקס פי ביחס?תציעו לי בבקשה גם זיכרונות של 1024 במחיר 600+- .. חוץ מזה איך המעבדים שלנו בסדר?טובים מספיק? זה אפשרי גם שנקנה אני וחבר שלי 2 גי'גה נגיד בשתי סטיקים ונחלק אחד לי אחד לו , אז אם זה יותר זול , אתם יכולים להציע..

נ.ב: אני משחק.. חבר שלי פחות בקטע של משחקים , הוא פשוט רוצה שהווין שלו יסחב טוב, בלי אטיות..

איך הזיכרונות האלה?

http://zap.co.il/model.asp?model_id=332201

http://zap.co.il/model.asp?model_id=335302

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asus p4p800s-x

( הסוקט ניראה לי - 478)

אם לא תתקנו אותי..

לא כתוב בדיוק את מה שאמרת בקשר למעבד , אבל ניראה לי הוא 64 ביט..אם נגלה שלא נגיד כאן..

והלוח אם שלי הוא :abit kn8 ultra -nforce 4 ultra

(S-939)

Athlon64 3200+ (S-939) VENICE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי הבנתי..

אבל למה המחשב לא ידלק?

אז שווה לי להוסיף עוד 2X512 של טווינמוס כמו שיש לי במפרט?? יהיה לי עדיין דואל צ'אנל???

זה יספיק לויסטה הכמות הזאת עם המעבד שלי? הוא יעבוד ביחס כמו באקס פי עם 1024 ??

ולגבי חבר שלי אז יש לו 32 ביט..? והוא יוכל להוסיף עוד ? בסטיק אחד של ג'יגה ? או שגם אצלו זה יכבה.. כי יש לו 2X256... הוא רוצה להוציא סטיק אחד של 256 ולשים במקומו ג'יגה כי יש לו רק שני סלוטים..?וכך יהיה לו 256 + 1024 = 1280??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא לא יידלק? כי ככה הוא בנוי

תוסיף 2x 512, כמו שאמרתי קודם זה ימשיך ב-DC

אצל חבר שלך אין בעיה להוסיף עוד ג'יגה בסטיק אחד

אבל הבעיה היא אחרת, איבוד DC משמעותי יותר אצלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי.. תודה רבה אחי זה מה שאני יעשה ..

טוב ששאלתי לפני ולא קניתי סטיק של ג'יגה..

אבל זה יספיק ניראה לך לויסטה ?יריץ אותה טוב? כמו אקס פי ב1024?כי עם אקס פי ב1024 זה טס..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה אוקיי.. תודה רבה על העזרה גבר.. אני מקווה שהזיכרונות יספיקו לויסטה כי זאת הסיבה שאני מוסיף ..

כי אז לא ניראה לי אני יכול להוסיף עוד , כי אני מנצל את כל הסלוטים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...