מה זה Light bleed, הוספתי שאלה לפני קניה............תודה!! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה Light bleed, הוספתי שאלה לפני קניה............תודה!!

marlboro

Recommended Posts

ה- light bleed היא תופעה שיש בכל מסכי הLCD. במסכים זולים יותר התופעה יותר מורגשת ומציקה.

התופעה הזו יוצרת תאורה חלשה בקצוות של המסך (בד"כ במרכז השוליים העליונים והתחתונים), אשר ניתן להבחין בה בעיקר כאשר התמונה חשוכה, או שתאורת הסביבה חשוכה.

כמו שלכל אחד מפריעה בצורה גדולה או קטנה יותר תופעת הGHOSTING (מריחות), גם בתופעה הזו יש כאלה שיתלוננו אפילו על תאורה כזו ממש ממש חלשה, ויש כאלה שלא יפריע להם אפילו תאורה כזו מאוד חזקה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את הניסוי הזה (אין לכם מושג כמה ניסויים ועל כמה מסכים...) בכל מקרה יש את התופעה הזו כמו שיש אותה בכל מסך באותה רמה + - ,גם ב- וגם בסמסונג וגם באסוס.... (זה ברור באיזה דגמים לא?)

בכל מקרה בניסוי שעשינו רואים את זה אבל ממש ממש בקושי... ואני אישית ללא הניסוי הזה לא הייתי מודע בכלל לקיום של זה... אצלי לדוגמא מדובר על מילימטרים למעלה ולמטה.

בעבודה רגילה בכל תאורה שהיא ללא בדיקה ספיציפית לנושא ע"י הנתונים שצריך אין שום אפשרות להרגיש בזה, בכל אופן במסך שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בד"כ עניין של מזל. פה ושם קורה שלקוחות "נופלים" על מסכים בהם ה bleed רציני מאוד (כמה סנטימטרים), ומציק מאוד, אבל זה לא אומר שלכל המסכים מהדגם הזה יש בעיית bleeding רצינית.

כדאי לבדוק אם יש אפשרות להחליף את המסך או פשוט להחזיר ולקבל החזר כספי במקרה של בעית light bleed או כל סיבה אחרת שבגללה אתה לא מרוצה מהמסך (יש מקומות כמו depot שמאפשרים זאת בד"כ בתקופה של שבועיים מיום קבלת המסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה יהיה המסך הראשון שאני קונה מכבר שנים, מה שיש לי עכשיו הוא של חבר וזה 17" של מאג

שתבין מלפני כמה זמן המסך, אז הוא עלה לו 2300 שקל, מי היה מאמין

האמת זה mag trintron פעם מאג היו משתמשים בשפורפרות של , לכן המסך הזה מעולה

לפני כמה זמן רכשתי 19" של viewsonic (שהחזרתי אותו בגלל תקלה ולקחתי זיכוי), למרות שהוא היה מסך גרפיקאים

התמונה לא היתה חד משמעית יותר טוב ממה שיש לי עכשיו, זה ממש ביאס אותי כי שילמתי עליו 1900 ש"ח אם אני לא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...