האם אפשר להוציא צליל דיגיטלי מהכרטיס קול למגבר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר להוציא צליל דיגיטלי מהכרטיס קול למגבר

dudi1234

Recommended Posts

אני לא בטוח איך לענות לך על השאלה הזאת ... אבל אני אגיד לך ככה .... , אם יש לך יציאה אופטית \ דיגיטלית בכרטיס ... יש שתי סוגים של יציאה "דיגיטלית" - אחת האופטית שאתה מכיר ואחת דיגיטלית קואקסיאלית ... בשביל האוזן שלך שניהם סבבה ... בכל אופן נתמקד באופטית , צריכה להיות לך כניסה מתאימה במגבר ... ועליך לרכוש \ להשיג כבל אופטי מתאים (לא תמיד אותה הכניסה משתי הכיוונים) ופשוט לחבר את זה מהכרטיס קול למגבר ... חוצמזה עליך לוודא שהיציאה מופעלת בכרטיס ... (דרך המיקסר בהגדרות מתקדמות כמדומני ...)

וזהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתם אותו (לדעתי). הוא רוצה לדעת במקרה שיש חיבור, איך הוא מוציא את האודיו.

עכשיו שאלה, זה רסיבר או מגבר? כי למגבר לא תוכל. (אני לא מאמין שזה מגבר דיגיטלי, כי אם היה לך כזה, לא היית שואל כאן). זה אמור להיות בהגדרות כרטיס הקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי חברה תודה רבה על התשובות, אני יבהיר את עצמי

מה שאני שואל זה לא איך לחבר את הכרטיס למגבר את זה אני כבר יודע... ;) הכרטיס זה פורטיסימו 3 והמגבר זה דנון 1802 יש במגבר כניסה אופטית.....

מה שאני רוצה לעשות עם הכרטיס זה

1. לחבר את כל היציאות שלו (2 קדמיים + 2 אחוריים + סאב וסנטר) בצורה אנלוגית לכניסת ה Ext. IN של הרסיבר

2. לחבר את הכרטיס גם בצורה דיגיטלית עם כבל אופטי.

הנקודה כאן היא שאני מעוניין לדעת אם אני יוכל לקבל צליל (דרך החיבור האופטי) של WINAMP למשל, כלומר...לא רק דרך ה POWER שיש לו מפענח DD ו DTS.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשמוע בוינאמפ דרך חיבור אופטי ע"י שינוי במיקסר(וצריך לעשות RESTART).

אם אתה משתמש במצב הזה הוא מבטל את הDD ביציאה האופטית(שוב, עד שאתה משנה את ההגדרות בחזרה ועושה RESTART)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מחבר את כל הכבלים ובוחר ברסיבר אם להשתמש בכניסה אנלוגית או גידיטלית (אם הבנתי נכון)

ובטח שזה ישנה, לפני כמה זמן אמרו לי פה שיציאה דיגיטלית יכולה להוציא רק דולבי או סטיראו, ואם הוא ירצה לשחק במשחקים שלא תומכים בדולבי ולכן הקידוד שלהם יעשה מכרטיס קול ולא ברסיבר הוא יצתרך להשתמש בחיבור אנלוגי...

ד"א אחלה רסיבר יש לך, ;)

אם אפשר לשאול משהו, כשאתה מחבר אותם באנלוגי אתה מחבר בשלושה כבלים (זוג קדמיים, זוג אחוריים, סנטר וסאב) מתפצלים- צד אחד בכרטיס קול וצד מפוצל ברסיבר, או שזה כבל אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...