s-ATA למה צריך\מה היתרונות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

s-ATA למה צריך\מה היתרונות

guyyug

Recommended Posts

הלוחות החדשים מציעים אופציה של S-ATA השאלה היא מה היתרונות שלו מול ה133 חוץ מנוחות

צריך מתאמים או שיש חלקים שמתאימים לו ספציפית

(אני שואל כי אני מעונין בלוח GA-7VAXP ובהשואה שפורסמה שלשום זה נרשם כחיסרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר הארד דיסקים..

Seagate Barrcuda V SATA 8mb cache

האמת, שאין.

הדיסקים האלה שהפנת אליהם אני כמעט בטוח שהם עוד לא יצאו... הייתה ידיעה של שהם מתכננים להוציא אותם באמת, אבל אם הם כבר היו יוצאים היה עליהם גל ביקורות....

וסתם הערה, לדעתי זה מאוד לא בסדר שהוציאו אותו במהירות התחלתית של 150MB שזה בערך כמו קודם, והמהירות הבא תצא רק במחצית של 2004. גם ככה השוק הזה היה יבש, אז לתקוע אותו ככה לעוד כמה שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא יפה לתקוע ככה את השוק לעוד שנה וחצי של אותם ביצועים.

והקטע שאי אפשר יהיה לשדרג כי בקרי PCI לא ייתמכו בקצב של 300MB כי גם הPCI מוגבל.... כך שגם עוד שנתיים אופציית שידרוג תיהיה בלתי אפשרית או יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה

שים היום S-ATA 150 ותבדוק אותו מול S-ATA 500 תאורטי , אתה אפילו לא תקבל שיפור של אחוז

הכוננים של היום שולחים נתונים מקריאה מה כוננן עצמו באזור ה60 רק ה CACHE שולח יותר מהר וכמה כבר יש מקסימום 8Mg???

רוב החברות לא אימצו אפילו את ה ATA133, כי הוא חסר ערך ונותן ביצועים כמו של ה ATA100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S.ATA יכול להגיע למהירויות גבוהות אבל זה לא ממש משנה כי הבקר הוא בכלל לא המעצור.

היתרון העיקרי שלו הוא נוחות בשימוש ושהוא זול בגלל שיש לו רק 7 חוטים אז אפשר לשים הרבה כאילו בקרים על הלוח באותה עלות של בקר P.ATA אחד (פחות פינים בצ'יפסט, פחות חוטים על הלוח ופחות שטח בלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...