מה תעשו כשזה יגמר...? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה תעשו כשזה יגמר...?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, רק הפלאש, בלי קשר לזה שכל כמה ימים אני מקבל או בדואר או עם המנוי של העיתון טפסי לוטו ממולאים כבר, עם גלויות מעוצבות למשעי, ולא משנה לאן אני מזפזפ בטלביזיה, אז מופיעים לי כל מיני שחקני בורגנים עם יכולת משחק (לפחות בפרסומות) של קוף בבון ממוצע (+-) ומבצעים כל מיני עוויות עם הידיים. איפה הילד עם החסכמים כשצריך אותו??? :flushthetoilet:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום עברתי על זה פעמיים בכוונה, רק כדי לשמוע את זה.

לאחר שהרכבתי את המחשב השני שלי, אני כבר לא יכול לשמוע את זה, כי עדיין לא התקנתי לו כרטיס קול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, רק הפלאש, בלי קשר לזה שכל כמה ימים אני מקבל או בדואר או עם המנוי של העיתון טפסי לוטו ממולאים כבר, עם גלויות מעוצבות למשעי, ולא משנה לאן אני מזפזפ בטלביזיה, אז מופיעים לי כל מיני שחקני בורגנים עם יכולת משחק (לפחות בפרסומות)  של קוף בבון ממוצע (+-) ומבצעים כל מיני עוויות עם הידיים. איפה הילד עם החסכמים כשצריך אותו???  :flushthetoilet:

...ואני עוד חשבתי, שאני האדם היחדי שנרדף על הפרסומות הזאתי. אני הולך מהמחשב לראות , קופצים עלי האלה בשירותים, כמה? חמישים מיליון. אולי אפשר לעשות משהו דומה לזה עם אלה בשירותים(אני מתכוון לדרדרס-גוץ ההוא, ששיחק את העו"ד ברמת-אביב ג'):

החבר שלו מסתכל על הז*ן של חבר שלו ושואל אותו: כמה!????!?!?!?!?

הגוץ: 50 מיקרון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...ואני עוד חשבתי, שאני האדם היחדי שנרדף על הפרסומות הזאתי. אני הולך מהמחשב לראות , קופצים עלי האלה בשירותים, כמה? חמישים מיליון. אולי אפשר לעשות משהו דומה לזה עם אלה בשירותים(אני מתכוון לדרדרס-גוץ ההוא, ששיחק את העו"ד ברמת-אביב ג'):

החבר שלו מסתכל על הז*ן של חבר שלו ושואל אותו: כמה!????!?!?!?!?

הגוץ: 50 מיקרון!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...