זה נכון שה - FBI תפסו את RAZOR911 ?! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה נכון שה - FBI תפסו את RAZOR911 ?!

guy94

Recommended Posts

נכון .... מה לעשות, עם מודם 33.6 לא מגיעים רחוק בעסקי הווארז

וגם האתר הכי טוב שהיה (games4all.com) נסגר לפני שנה בערך ובמירק צריך לחכות לקבצים ולהסתבך עם סיומות וקיבוצים וברוטר אני לא יכול לעמוד בקצב שלהם ובאף טי פים

נקווה שבמחשב החדש (שגם יפעיל משחקים) יהיה יותר טוב ובקרוב ייצאו כבלים או מקסימום אני אתנחל אצל חבר עם ADSL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לFBI אין דברים יותר טובים לעשות(חמאס, ג'יהאד, בן-לאדן.?!?!? וכו' וכו').

כנראה תיגברו את הכוחות של הFBI ולא היה להם מה לעשות אז הם התחילו להתפל לבעיות פנים בארה"ב.

זה כמו שבארץ מוציאים הרבה שוטרים לרחוב(צריכים לחוקק חוק שיגביל את מספר השוטרים היוצאים לסיורים באותו בזמן), בכדי "למנוע" אירועים ביטחוניים, וכשאין להם מה לעשות בעיינים האלה הם מתחילים להתפל לאנשים ונהגים ברחוב. עוצרים לבדיקת רשיונות, מתשאלים אותך ברחוב לאן אתה הולך ומה אתה עושה, רואים תאונה של מכוניות מתערבים(למרות שהם לא צריכים בכלל והם לא שוטרי תנועה - זה כל עוד אין נפגעים בנפש ואין צורך לכוון את התנועה), נותנים רפורטים על דיבורים בסלולארי וכו' וכו'.

הFBI צריכים לעשות דברים אחרים יותר חשוב כמו בטחון לאומי, דווקא עכשיו כשיש עליהם כ"כ הרבה עומס החלאות נתפלים לקבוצות קיצוץ תמימות ולא מזיקות? אני בטוח שהם לא שלוחות של בן-לאדן או משהו כזה.

הFBI צריכים להרגיע ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנקודר אני משוכנע שרוב האנשים היו רוצים לראות את מה שהצעתי.

אטלון מה אתה מבלבל את המוח בגלל שיש בן לאדן ובלאגן איתו אז זהו שוכחים מהכל?

גם אתה וגם גיא מה אתם משחקים אותה תמימים אלק אחרי חודש קונים את המשחק. אני לא קניתי משחק מחשב כבר 4 שנים. אני לא מצטדק ושום דבר ואני אפילו מרגיש לא נעים מידי פעם אבל התעשייה הפיראטית גורמת נזקים עצומים לתעשיית התוכנה והמשחקים. אני בקושי מכיר ילדים שקונים משחקים בחנויות, ה-כ-ל כמעט צרוב.

DARKMIND מודם 33 באמת מוגזם אבל תקנה 56 באיזה 100 שקל איתו אתה יכול להסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אטלון מה אתה מבלבל את המוח בגלל שיש בן לאדן ובלאגן איתו אז זהו שוכחים מהכל?

כנראה יש לך בעיות להבין דברים, כי לא כל מה שרושמים באמת מתכוונים אליו/הוא באמת נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם 33.6 זה המודם הראשון שלי עוד כשהמחשב היה פנטיום 133 וכנראה הייתי ממש בין הראשונים באיזור עם (בערך לפני 5 שנים, עם אקספלורר 2 בלי והרבה לפני ילדים ב6 באי סי קיו)

ובקשר לווארז גם אני לא קניתי משחק 4-5 שנים (מאז נוורהוד) ואני מרגיש די טוב, גם דיסקים של שירים לא קניתי הרבה זמן

אבל בכל זאת אי אפר להגיד שמה שהם עושים לא חשוב כי חברות המשחקים מפסידות מליונים בגלל אתרי הווארז

אבל לא שאכפת לנו :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא צריך להיות איכפת, כי יש אפשר לומר שווארז יורים לעצמם ברגל, כי אם חברות המשחקים יפשטו את הרגל, איזה משחקים יהיה להם לקצץ? או איזה משחקים תקנה בחנות כשהם יפסיקו לקצץ, אחרי שהחברות יפשטו את הרגל?

אני לפעמים קונה משחקים שמצדיקים את הקנייה שלהם כמו FS וCFS, סים סיט בזמנו(3K) וFLASH POINT.

קניתי גם דיפלומאסי בבאג ב30 שקל או משהו כזה לפני שנה כמעט, ולמרות שזה לא משחק תלת-מימד אלא משחק של חשיבה ודיפלומטיה, אני עדיין חושב שזו העיסקה הכי טובה שעשיתי בתחום המחשבים בכמה שנים האחרונות.

אני גם קונה לפעמים משחקים ב50 שקל, כאלה שלפני כמה שנים שיש תמיד בבאג או בניורון סטור בסנטר.

יש משחקים שאנח מוריד, ואמר "טוב שלא קניתי כי זה היה בזבוז כסף", כי לפעמים יש משחקים שעושים עליהם הרבה רעש, אבל המשחק עצמו הוא נפילה שלא הייתה שווא אפילו את ההורדה. משחקים כמו Q3A אני לא חושב שמצדיקים קנייה, בטח כשאין בהם שום קטעי קישור וזה סתם יריות, אותו דבר עם UT. גם AOE זה לא משחק שכואב לשחק אותו כשהוא מקוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנקודר בסדר , It's your call.

Athlon, מסכים איתך לגמרי. ישראלית למשל אני קונה וגם משחקים ממש טובים אפילו אם הורדתי מהאינטרנט אם אני רואה זה משחק בנזונה אני הולך וקונה, מקבלים גם את על החחוברות וזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק האחרון שקניתי היה על דיסקטים גדולים... וקניתי אותו ביחד עם המחשב ה 486 שלי...

אני על 56K ואין לי כוח להוריד משחקים/תוכנות בעצמי

אבל אין לי שום בעיה "לגנוב" מי מייקרוסופט או EA ..

וזה לא פוגע בשום דבר כי יש עדיין המון המון אנשים שקונים משחקים, לא לכל אחד יש את הכוח להוריד מהאינטרנט ויש גם אנשים שפשוט לא יודעים לחפש והם מעידיפים לחסוך את הטירחה ולקנות בחנות

אז מה שעצרו את רייזר... זה לא יעצור את ה WAREZ זה רק יחזק אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצבם של חברות המשחקים אפשר להגיד טוב מאוד(הבין לאומיות),

חברה אחת נסגרה בשנה האחרונה(god), אך אם תשים ב כל שנה עולה דווקא

רווחיהם של חברות המשחקים (7 מיליארד דולר ב 2001).

כי אל תשכח שנתח גדול מרווחיהם בא גם בזכות הקונסולות שתופעת ה warez

בהם הרבה יותר מצומצמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...