האם המחשב שלכם מספק אתכם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המחשב שלכם מספק אתכם

manganga7

האם המחשב שלכם מספק אתכם  

1554 הצבעות

1. 1. האם המחשב שלכם מספק אתכם

• כן בהחלט
    • מספק דיי טוב
    • לפעמים מספק לפעמים לא
    • לא ממש
    • אני כבר מת להחליף את הגרוטאה

Recommended Posts

מחשב חרטא בן שנתיים :-\

אין אפילו כרטיס מסך מה שגורם לי לשחק ב2 משחקים: הירוס 3 ורד-אלרט 2. :D

דווקא המעבד כן מספק אותי... וגם הצורב LG הרגיל מספק כי יש במחשב של אבא צורב .

צריך רק לקנות לוח אם מתאים שיציב בOC גבוה יחסית, קירור TT BT, כרטיס מסך, עוד 512MB , ספק חדש, מסך חדש lcd 17", ועכבר ומקלדת....

אה וצריך HDD חדש למקרה שזה ישבוק חיים.. 80GB כבר לא ממש מספיקים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם המחשב הנוכחי כבר שנה ושלושה חודשים (אם כרטיס מסך כמעט שנתיים). הייתי רגיל להחליף כל שנה, אבל השנה ויתרתי. הגעתי למסקנה שאין צורך אמיתי בכך וחבל על בזבוז כסף. קנייה הבאה ככל הנראה 2 Quad.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לפעמים מספק לפעמים לא"

הדרישות שלי מאוד גבוהות ואני חייב לשחק הכל על ULTRA ועכשיו ברזולוציה החדשה שלי (1680X1050) אני נתקל לפעים באיזה עצירון וזה יכול לשגע לי תנשמה :pissed:

אבל לא עוד הרבה זמן....

השירוג הבא בדרך.. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כבר מת להחליף את הגרוטאה הזאת" :lol: :bigglasses:

סתם סתם, "מספק בדרך כלל"

ראה מפרט בצד xD

וגם זה רק בגלל שקיבלתי חלקים באיכות מהתחת והאחריות של החנות נראית כמו הפרצוף של העובדים בחנות שאסור להגיד את שמה ואסור לרמוז שהשם שלה הוא כמו שם של בת :smile1:

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי ס"הכ די מספק אותי, אבל הגיע הזמן, אחרי שנתיים וחצי, לשדרג כרטיס מסך. זה יהיה 6200A או 6800 רגיל, עדיין לא בטוח איזה (נטייה ל6800 מן הסתם), אבל זה יבוא מתישהו =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

קצת מאכזב אותי עד היום שבזמנו [לפני 3 שנים] כשהייתי בארה"ב התלבטתי אם לקנות את ה- 6800GT או את הGF6800NU

ובסוף הלכתי על ה-NU...שהוא די חלש משמעותית בהשוואה ל-GT [אבל הוא עדיין כרטיס מפציץ,ועדיין מריץ את כל המשחקים על HIGH]...בזמנו כשקניתי את הכ. מסך למחשב החדש שלי,הGF6800 היה בערך מה שה- 8800 הוא היום...כרטיס שכולם הזילו עליו ריר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...