יש לי בעיות טכניות במשחק FEAR . - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיות טכניות במשחק FEAR .

eladcohen100

Recommended Posts

אוף איזה באסה...אני מקווה שתוכלו לעזור לי.

פרסמתי פניה בעבר אבל לא קיבלתי תשובות,אני מקווה שנתקלתם בבעיה הזאת :

קניתי מחשב עצבני לא מזמן עם 7900GT ,E6300 .בקיצר מחשב רציני.

כשהתקנתי את המשחק F.E.A.R בהתחלה הסאונד עבד לי במסך הראשי ואח"כ

כשהפעלתי את המשחק בפעם הראשונה היו צלילים במסך הראשי ובסרט פתיחה היו את כל הצלילים למעט הצלילי דיבור של השחקנים או הצוות,

זא"מ ראיתי אותם מזיזים את השפתיים אבל לא שומעים אותם מדברים אצלי.

הוסבר לי שאני צריך להתקין קובץ שנקרא WMFADist.exe .

מאז שהתקנתי את הזבל הזה זה עולה לי בלי קול בכלל!!!ואני לא מצליח להסיר את ההתקנה .

ניסיתי לפתוח את התיקיה בנפרד ולראות איזה קבצי DLL יש שם ולאן הוא מעתיק וגיליתי שבכל פעם שאני מוחק אותם הם מתווספים מחדש...

אח"כ אמרו לי שאני צריך לגשת לתיקיה של הוינדווס ולשנות שם של קובץ ואח"כ להתקין מחדש את הWMFADIST.

Go to c:windowssystem32 and search a file called l3codeca.acm and rename it to) l3codeca.acm_bak.

Then install the codec wmfadist.exe is in directory c:program filessierrafear )

בקיצר גם זה לא עבד.

מרוב ייאוש ניסיתי לשחק בו בלי סאונד

.עכשיו מתברר כשאני מתחיל לשחק בו יש בעיות של clipping זא"מ

בתחילת המשחק המכונית זורקת אותי החוצה אני לא יכול לעבור לסימטה כי היא חוזמת אותי,אני נתקע בקירות ונופל ,קצת קשה להסביר אבל רק מי שנתקל בבאג הזה יודע כמה הוא מעצבן !

חשוב לציין שיש לי רמקולים 5.1 של קריאייטיב וכרטיס קול של וזה המשחק היחיד שעושה בעיות.(HL2 PREY EPISODE 1 NFSMW QUAKE 4עובדים חלק עם דיבוב והכל ושומעים הכל ..) אין לי כבר מושג מה עושים ,אודה לעזרתכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה מוכרת במשחק הזה וזה לא קשור אליך ולמחשב שלך, מה שאני משער זה שהתקנת/יש לך במחשב חבילת קודקים הכוללת את כל הקודקים הדרושים להפעלת סרטים וקבצי (בדרך כלל זאת חבילת קודקים לסרטים ולMP3 שמורידים מאתרים כמו LIONETWORK וכאלה..) או חבילת קודקים שונה שהורדת מאתרים רשמיים אפילו..

אם יש לך דבר כזה, הסר אותה, עשה ריסטרט למחשב, שחק ותהנה!!

*המשחק עושה שימוש בקבצי להפעלת הסאונד שלו (דבר נפוץ כיום..) אל משום מה ישנה התנגשות בין הקודקים הטמונים במשחק וקודקים של מערכת ההפעלה.

אני אישית התעצבנתי בזמנו בדיוק מאותה הבעיה והסרת חבילת קודקים של ליונטוורק פתרה לי מידית את הבעיה.. מה שעשיתי לאחר מכן זה פשוט התקנת קודקים נורמאלים מאתרים רשמיים כמו XVID וכו'..

שא ברכה..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובות המהירות:

לINTEL CONROE:המשחק מקורי,קיבלתי אותו מחחבר והפעלתי אותו אצל מישהו אחר ואצלו אין בעיה..

אין .התוכנה ההיא שניסיתי להוריד,היא באה יחד עם המשחק.אמרו לי את כל הדברים האלה בפורומים אחרים.

לJACKO:קודם כל אני שמח לדעת שאני לא לבד.כן יש לי כל מיני קודקים וניסיתי בעבר להסיר אותם ולהתקין אחרים אבל כנראה שהם לא מהסוג המתאים למשחק.אני אודה לך מאוד אם תוכל להביא לי קישור לקודקים שעובדים בטוח אם המשחק ועם עדכניים כי אני רואה די הרבה במחשב..תודה רבה רבה אחי !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאוווווווווווו בידיוק רציתי לפתוח דיון על זה גם לי המשחק עובד המוזיקה עובת הכל מצויין חוץ מהקלות של האנשים רואים את השפתיים זזים ולפעמים שומעים במהלך המשחק קולות ולפעמים לא:( מה שעשיתי הורדתי את העידכון של המשחק עם הפריצה עדיין לא עובד טוב הקולות גם אני אודה לפיתרון יעל וניסיתי עם הקודאקים להעיף הכל הכל ולא עזר:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא הבנת מה שאמרתי לך לעשות.

קנס ללוח הבקרה - התקנה או הסרה של תוכניות ותסיר כל דבר שקשור לקודק של וידאו/סאונד. אחר כך תסיר את המשחק. ותעשה ריסטרט.

עכשיו תתקין את המשחק מחדש כשאין לך שום חבילות קודקים על המחשב!! חשוב שלא יישאר שום זכר להם!! ותשחק.

"...והתקנתי את הקודאקים של k-lite..."

לא בקשתי ממך להתקין שום קודקים! המשחק יתקין את הקודקים שהוא צריך לבד.

תעדכן אם לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עזוב את ההסרה שלו, זה לא כזה חובה , אני פשוט תמיד מעדיף לפתוח דף חדש כשיש תקלה. (בעקרון זה לא יהרוס לך שמירות, אתה יכול לשמור את תקיית השמירות שלך במקום אחר, להסיר את המשחק ואז להעתיק אותה חזרה..)

הסרת כל קודק/חבילת קודק שיש לך במחשב? = זה דבר ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי..הורדתי כל חבילת קודאק שיש לי במחשב ואת המשחק עצמו והתקנתי מחדש את המשחק ועדיין כלום!יש לך כיוונים נוספים?אתה יודע אולי איזה קודאקים אני צריך

להוריד ?אשמח אם תוכל להניח קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להוריד / להתקין שום קודקים למשחק.

המשחק כמו שאמרתי מתקין את הקודקים של עצמו לסאונד.. כנראה שיש לך בעיה אחרת או חוסר תאימות של של כרטיס קול..

איזה כרטיס קול יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...