זקוק להמלצה על מגבר בבקשה. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה על מגבר בבקשה.

Killer Storm

Recommended Posts

אני רוצה מגבר (חדש) בשביל לתפעל 2 קדמיים בעוצמה של 250Watt RMS כל אחד, אני מחפש מגבר שיש בו כיוונים של מיד, בס וטרבל ויציאות לרמקולים (עם חוטים לא פינים) ואפשרות לAUX בסטריו.

הא ועוד דבר

זה מכשיר Pre-Amp חדש של מארנץ'

e_pm17mkii_m_med.gif

הבנתי שהוא יקר אבל השאלה היא עם זה סוג המכשיר שאני צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה מגבר (חדש) בשביל לתפעל 2 קדמיים בעוצמה של 250Watt RMS כל אחד, אני מחפש מגבר שיש בו כיוונים של מיד, בס וטרבל ויציאות לרמקולים (עם חוטים לא פינים) ואפשרות לAUX בסטריו.

הא ועוד דבר

e_pm17mkii_m_med.gif

לפי מה שידוע לי אם תיקח מגבר הספק אזי תצטרך קדם-מגבר(PREAMP) אם תיקח stereo reciver לא תצטרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הדגם הזה בתמונה זה Pre-Amp יש לו הספק נכון? או שצריך לחבר לו Power Amp ?

אבל אני דיי בטוח שעם יש לו אז הוא מאוד נמוך, אבל בPower Amp אין את כל הכיוונים שאני צריך בשביל הסאונד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא ועוד דבר

e_pm17mkii_m_med.gif

מה התקציב שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד, בקיצור מה שאתה צריך זה מגבר משולב... בהנחה שאתה רוצה לחסוך בכסף...

אבל אני לא חושב שתמצא מגבר משולב בעל הספק כה גבוהה שיגביר לך שתי של 250W כל אחד...

אז מה שאתה תצתרך לעשות זה לקנות Pre שהוא בעצם מפענח ושולט על הרמקולים(באס,טריבל,באלאנס, יציאות לרמקולים), ובנוסף גם יחידת POWER שתגביר לך את הרמקולים, זה יוצא יותר יקר, אבל הרבה יותר איכותי, ושוב הכל תלוי בתקציב שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם שצילמת זה דגם שלא שווה קניה. זה דגם שמרנץ הוציאו, שסתם נראה יפה. הוא נשמע בדיוק כמו מגבר אחר שלהם, שהוא לא כ"כ יפה. אתה צריך רסיבר סטריאופוני, כי אני לא מאמין שתרגיש הבדל. (תגיד, אתה לא זה שיש לו את הזוג של פיור אקוסטיק והוא בטוח שהוא מצא משהו משהו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ....יש למישהו מושג איפה אני יכול לקנות דרך הרשת...מגברים,רסיברים,מגברים משולבים...?

אני לא רוצה את הימאהאה הזה, אני מחפש קצת יותר איכות.

אין פרסום חינם אבל בגל זאת כמעט ואין חנויות בארץ שניתן לקנות מהם ציוד אודיו מקצועי ברשת.

בכל אופן מאוד כדאי לך ללכת לשמוע את המגבר לפני שאתה קונה, ל\חוץ מזה איזה יש לך לא אמרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...