oc של 7900GT דרך R.G.B בביוס של GIGABYTE.. *עודכן* - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

oc של 7900GT דרך R.G.B בביוס של GIGABYTE.. *עודכן*

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

הרצתי את הכרטיס כבר כחודש על OC מ 475/680 ל 550/800 והיום, כשרציתי להחזיר את הכרטיס לסטוק . הופתעתי לראות שהוא חוזר להגדרות של 523/715

אין לי מושג מאיפה הוא הביא בכלל את המספרים האלה :nixweiss: .

ניסיתי לעשות ריסטרט עם בחירה של "ללא הגברת יתר של המהירות" ועדיין הוא חוזר לאותן הגדרות..

חשבתי אולי משהו נדפק לי בדרייברים אז עשיתי הסרה והתקנה שוב - אותו דבר, הדרייברים בוחרים בהגדרות של 523/715 כברירת מחדל.

גם POWERSTRIP מודיעה לי שעליי לאפס את הגדרות הכרטיס לפני שאני ממשיך - אבל שוב, אני לא יכול כי זה תקוע על ההגדרות הנ"ל.. תמונה:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מהתקנה של דרייברים חדשים לגמרי, ה 93.71 אותו דבר.

הסרתי לפני זה כל תוכנה אפשרית שקשורה לזה - דרייברים וPOWERSTRIP .. ומחקתי אפילו את השאריות של מההארד דיסק..

התקנתי שוב מחדש את הכל וזה נשאר אותו דבר.. יש תמונה:

WTF ?? מה קורה פה לעזאזל??!

*נ.ב - STINGER ראיתי את הת'רד על ה V.MOD שלך, סחטיין.

*עריכה* : הבעיה המוזרה נפתרה = פירקתי את הכרטיס מסך מהלוח ואיפסתי את הביוס של הלוח אם מחדש, הסרתי את הדרייברים והתקנתי שוב לאחר שמחקתי כל תוכנה שיש לי לOC של הכרטיס מסך..כולל רשימות של תוכנות שקשורות לOC מהREGISTRY.. לא יודע מה בדיוק עזר, לפי דעתי איפוס הביוס הוא זה שהשפיע.

בכל מקרה, נפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עידכון* *עידכון* נחמד ביותר לקרוא וללמוד למי שלא הכיר, כמוני :

עליתי על הסיבה ומסתבר שזה בסדר לחלוטין ! מסתבר שיש לי בלוח אם אופציה שנקראת Robust Graphics Booster או בקיצור -R.G.B

זוהי אופציה עם שלושה מצבי בחירה - AUTO, FAST & TURBO .. מסתבר שהלוח יודע לעשות OC לכרטיס מסך מבלי בכלל לעשות כלום דרך COOLBITS או תוכנה אחרת, זה אמנם לא OC גבוה במיוחד אך עדיין מעלה את התדרים הרגילים של הכרטיס מסך..לא ממש שולטים במהירות הסופית אלא רק בוחרים במצב מסויים..

ייתרה על כך, מסתבר שהביוס דיי מדייק בכל פעם באותו מצב ומגיע תמיד לאותו התדר הסופי, מה שמרמז כי הוא מעלה לפי אחוזים קבועים מראש. התדרים אשר הכרטיס עובד בהם על מצב AUTO הם סטוק לחלוטין והם 475/1360 , במצב FAST הוא בוחר 499/1402 ובמצב TURBO הוא בוחר 523/1430..

שלוש בדיקות נעשו כל פעם כדי לוודא שאכן התדרים הם תוצאה קבועה ומדוייקת ולא משתנה ואכן כך היה המצב. מה שרק מעניין אותי עכשיו זה האם תהייה לפונקצייה הזאת השפעה על יכולת הOC הסופי של הכרטיס? האם בחירה במצב TURBO תניב תוצאה טובה יותר בתדרים הסופיים של הOC ? את זה אני אבדוק בהזדמנות ואעדכן.. בנתיים, (סתם בשביל שיהיה..חח)

נ.ב - אשמח אם מישהו יכול להסביר לי למה התמונות שלי יוצאות כאלה מאעפנות ופרושות לצד עם הרבה לבן.. איך שומרים רק את הPRINTSCREEN נטו בלי הלבן??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...