מתכוון לחליף את הליברטי 500 לקורסאיר HX - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתכוון לחליף את הליברטי 500 לקורסאיר HX

SensatioN

Recommended Posts

שלום , קניתי לפני שבוע את הליברטי 500 מ-נוע מחשבים ושחזרתי הביתה הקופסה של הספק היתה עטופה בכזה נילון [יאנו סגור] אז פתחתי אותו סתם לראות מה קיבלתי , אני בא למחשב אני רואה בפורמים שהקורסאיר הרבה יותר טוב ורק ב80 שקל יותר , אז השאלה שלי אם יש מצב שיחליפו לי אותו לקורסאיר ?

כאילו להוסיף את ה80 שקל ?

מחר אני הולך אליהם להביא את הזכרונות והטוניק טאוור שהזמנתי ובדרך להביא גם את הדברים שלי מאיבורי.

e6400

p5b delux

gskill 800 pk

inno3d 7950gt

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית בחוכמה שהחלפת :xyxthumbs:

לגבי הכרטיס מסך שלך קצת פחות בחוכמה לקנות כזה כרטיס מסך כשיצא הDX10.. היית קונה משהו יותר פשוט ועוד חצי שנה קונה כרטיס DX10 כשהמחירים ירדו ויהיה בחריה של הרבה כרטיסי DX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית בחוכמה שהחלפת :xyxthumbs:

לגבי הכרטיס מסך שלך קצת פחות בחוכמה לקנות כזה כרטיס מסך כשיצא הDX10.. היית קונה משהו יותר פשוט ועוד חצי שנה קונה כרטיס DX10 כשהמחירים ירדו ויהיה בחריה של הרבה כרטיסי DX10

חשבתי על זה הרבה לפני שקניתי רציתי את ה 1950פרו אבל זה עוד לא יצא ולא רציתי לחכות , הזמתי את המחשב ב20 לאוקטובר מאיבורי יצא לי בזול כי אני מכיר שם את מנהל הסניף , קניתי רק כמה דברים משם, דיברתי עם המוכר , הזמתי הוא אמר לי שהמחשב יהיה מוכן עוד יום יומיים עבר איזה שבוע הם אמרו לי שאני יכול לבוא לקחת והיתי צריך לקנות מ-נוע את שאר הדברים אז חשבתי בדרך אני יקח את הדברים ואני יסע לאיבורי , אבל לא היה לנוע במלאי את הדברים שהיתי צריך הם אמרו לי שעוד שבוע יהיה במלאי [עשיתי הזמנה] , אחרי שבוע אני הולך לאיבורי עם הדברים מ-נוע אני מגיע לשם הם אומרים לי שההזמנה היתבתלה אחרי 10 ימים כי לא באתי לקחת את הדברים אז הוא חידש לי את ההזמנה הוא אמר לי הם צריכים להגיע מתל אביב יום יומיים זה יקח , בנתיים אני מחכה כבר יום :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7900GS עוקף בOC קטן בקלות את ה1950PRO.. יכלת לקנות אותו אומרים שהוא אחלה כרטיס וממש משתלם..

רגע כמה עלה הכרטיס הזה?

בטח אתה מת כבר לקבל תמחשב :silly: כלכך הרבה זמן לחכות אחרי שקונים ועוד לא לקבל אפשר להשתגע :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7900GS עוקף בOC קטן בקלות את ה1950PRO.. יכלת לקנות אותו אומרים שהוא אחלה כרטיס וממש משתלם..

רגע כמה עלה הכרטיס הזה?

בטח אתה מת כבר לקבל תמחשב :silly: כלכך הרבה זמן לחכות אחרי שקונים ועוד לא לקבל אפשר להשתגע :smile1:

משתווה ולא עוקף, ובאוברקלוק לא קטן בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתווה ולא עוקף, ובאוברקלוק לא קטן בכלל.

לפעמים עוקף בטיפה.. וכע צודק באמת אוברקלוק לא קטן..

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=216828.0

אבל כדי להגיע לרמה של ה1950PRO מה7900GS אתה יודע אם יספיק הקירור סטוק ובלי לשנות מתחים? או בשביל זה כבר צריך לשנות מתחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...