ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר ! - עמוד 54 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר !

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מישהו מספר פה בדיחה, ו-4 עמודים אחרי מנתחים אותה, חלאס, מה נהיה... תשפכו יותר בדיחות ופחות ניתוחי גופות , בחייאת אנשים

על משקל הבדיחה הזאת :

בעל קרקס יוצא מחוץ לאוהלי הקרקס ורואה בחוץ סוס יושב וקורא עיתון כלכלה.

בעל הקרקס הנדהם פונה אל הסוס ואומר לו: "תגיד, אתה רוצה להצטרף לקרקס שלי?"

הסוס משיב: "קודם כל יש לי כמה שאלות"

"בוודאי" עונה בעל הקרקס.

"האם בקרקס שלך יש אריות מאולפים?"

"כן" עונה בעל הקרקס.

"והאם בקרקס שלך יש לוליינים ולהטוטנים?"

"בהחלט" עונה בעל הקרקס.

"ויש לכם גם פילים וליצנים?"

"כן יש לנו גם אותם" עונה בעל הקרקס.

"אז למה אתם צריכים עורך דין?" שואל הסוס.

:screwy:

אז יש וריאציה דומה, זאת בדיחה שזכתה בתחרות הבדיחות של בלייזר בזמנו, במקום שני או שלישי, לא זוכר

ברווז אחד נכנס לפאב ומזמין בירה.

הברמן מגיש לו את הבירה שלו ושואל מה הוא עושה בחיים

"אני?" אומר הברווז, "אני טייח".

"טייח?" שאל הברמן, "כן, טייח" השיב הברווז "קירות גבס, שיפוצים, הכל אני עושה".

סיים הברווז לשתות, שילם ויצא.

למחרת היום נכנס לבר אדם לבוש גלימה וכובע צבעוני לראשו, מתיישב ומזמין בירה.

ניגש אליו הברמן ותוהה על קנקנו. "אני?" אומר הברנש "אני מנהל קרקס. היום הגענו לעיר".

"הו, מצוין" זועק הברמן, "אתמול ישב אצלי ברווז מדבר, אתה חייב להעסיק אותו".

מנהל הקרקס התרשם מהמידע שנפל לידיו והשאיר בידי הברמן המסור את כרטיס הביקור שלו,

וביקש שיעדכן אותו כשישוב הברווז.

למחרת היום, שוב נכנס הברווז לבר והזמין בירה.

מיד קפץ עליו הברמן: "טוב שאתה כאן. אתמול היה כאן בעל קרקס שמת להעסיק אותך".

הברווז לגם מהבירה ושאל את הברמן:

"תגיד, קרקס זה לא המבנה האוהל הענק הזה שעשוי רק מבד ?

"כן, ברור" השיב לו הברמן.

לקח הברווז לגימה נוספת ושאל בנימה מזלזלת "נו, אז בשביל מה הם צריכים טייח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, תמונה יפה, בשבילך זאת נוסטלגיה של כמה? 20 שנה? בשבילי זה משהו כמו 7... :lol:

בכל מקרה, את הבדיחה עם הכעך הבנתי, אבל באמת די לנתח אותה

ולעמרי השני (עמוס נכון?), קודם כל הופיע הבדיחה, אחר כך ההסבר שלה, ככה שמי שהבין בכלל לא יתייחס להסבר, ומי שלא... (אני מעדיף לא להמשיך את המשפט הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה: למה כורדי לא גונב בקיץ?

תשובה: כדי שלא יתפסו אותו על חם

הCIA- האמריקאי, פתח בסדרת מבדקים על מנת לצרף לשורותיו מס' מצומצם של סוכנים איכותיים.

לישורת האחרונה במבדקים הגיעו שני גברים ואישה.

"זהו המבחן האחרון במבדקים" אמר הסוכן האחראי, וניגש אל הגבר הראשון: "קח את האקדח הזה, מאחורי הדלת שאתה רואה מולך יושבת אשתך, אני רוצה שתיגש לשם ותחסל אותה.."

"מהההה? זאת אשתי, אני לא מסוגל- איך אתם יכולים בכלל..?" זעק הגבר, "אני מצטער, אני כנראה לא מתאים למשרה הזו" אמר, והחזיר את האקדח לסוכן הממונה. והלך.

"אוקיי בחור, תורך", פנה הסוכן אל הגבר השני. "אני רוצה שתיגש אל מאחורי הדלת, אשתך תשב שם- חסל אותה..!!!" ודחף אל תוך ידו את האקדח שהותיר הבחור לפניו.

הבחור צעד בנחישות אל דלת העץ, פתח אותה וצעד פנימה. לאחר כמה שניות, יצא חזרה אל הסוכן הממונה ואמר:" אני לא מסוגל, זאת אשתי.., אני מצטער", ופנה אל דרכו.

"נשארת רק את, גברת" אמר הסוכן הממונה, "אני רוצה שתלכי אל מעבר לדלת, שם קשרנו את בעלך, כנסי לשם וחסלי אותו!!"

האשה נטלה את האקדח מידיו של הסוכן, ובצעדים מדודים התקדמה אל עבר דלת העץ, פתחה אותה וסגרה מאחריה. לאחר כמה שניות של דממה, נשמע לפתע צרור של 13 יריות, וצרחות מסמרות שיער, לאחר מכן דממה קלה... לפתע נשמעו קולות של גרירת רהיטים, ניפוץ, וזעקות שבר מקפיאות דם. הסוכנים החליפו ביניהם מבטים משתאים.

ואז, נפתחה הדלת והאישה יצאה משם כשידיה מכוסות בדם:"חבל שלא אמרתם שאלו כדורי סרק, בקושי עם הכסא הצלחתי להרוג אותו.."

שתי בלונדיניות מוצאות מראה.

אחת לוקחת את המראה, מסתכלת עליה ואומרת: את יודעת, זאת ששם נראית לי מה זה מוכרת...

אז השנייה לוקחת לה את המראה ואומרת: ברור יא מפגרת, זאת אני!

ש: למה לבנות יש שתי חצוצרות?

ת: כדי שהזין יוכל להיכנס כמו מלך!

ש: מה עושים 40 טמפונים בבפח האשפה?

ת: פגישת מחזור

שתי בלונדניות הלכו לגן חיות אז בלונדינית אחת אומרת לשניה: אם את מנחשת כמה מטבעות יש לי בכיס אני נותנת לך את שלושתם... השניה אומרת לה: שתיים?...

סופרמן, שלגיה ופינוקיו טיילו ביחד ברחוב. פתאום הם ראו שלט גדול "האיש הכי חזק בעולם". סופרמן נכנס, אחרי שעה הוא חוזר מאושר. שלגיה ופינוקיו שאלו אותו מה קרה? הוא אמר להם שהוא זכה במקום הראשון. הם ממשיכים ללכת ופתאום רואים שלט "האישה הכי יפה בעולם" שלגיה נכנסת, אחרי שעה יוצאת מאושרת שאלו אותה סופרמן ופינוקיו מה קרה? היא אמרה להם שזכתה במקום הראשון. הם ממשיכים ללכת ואז רואים שלט "האיש הכי שקרן בעולם" פינוקיו נכנס, אחרי שעה הוא יוצא בוכה כולו עצוב ואז סופרמן ושילגיה שאלו אותו מה קרה!? אז הוא ענה מי זה הביבי הזה?

תהנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשר אחד יושב בבר. פתאום בא איזה פיל לבר ואומר לו: "יו נשר אתה יודע שיש בירה על שמך"?

הנשר עונה לו: "מה באמת יש בירה נחום"?

שני גרגרי חול הולכים במדבר.

גרגר אחד אומר לשני בלחש: "נראה לי שעוקבים אחרינו.."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zap, כל הבדיחות האלה מעולות! :lol:

אחת שהזכרת לי:

שלוש סוכניות הביון ה-CIA, ה-KGB והשב"כ מחליטות לערוך תחרות על מנת לקבוע מי הסוכנות הטובה ביותר. האתר שהם החליטו לערוך הוא שכל אחת מהסוכניות תיכנס בתורה למערה ותחפש שם ערנב (חחח) לבן. לכל אחת מהסוכניות ימדדו זמן, וזאת שתמצא את השפן בזמן הכי מהיר - תנצח.

ה-KGB נכנסים ראשונים. הם נכנסים כמובן עם הרבה ציוד אלקטרוני מתקדם. עברה שעה, עברו שעתיים וכעבור שלוש שעות יצא הצוות עם ארנב לבן.

לאחר מכן, נכנסו ה-CIA. גם להם היה הרבה ציוד אלקטרוני מתקדם והם יצאו כעבור שעתיים כשברשותם הארנב הלבן.

לבסוף, נכנס הצוות של השב"כ. עברה שעה, עברו שעתיים, עברו שלוש, עברו ארבע... לבסוף, אחרי 8 שעות, החליטו לחפש אותם במערה. הם מצאו אותם מרביצים לאיזה חמור וצועקים "תודה שאתה ארנב! תודה שאתה ארנב!!"

-----------------------------------------------------------------------------------------------

דיק צ'ייני וג'ורג' בוש ישבו בבר לפני המלחמה בעירק.

לפתע, ניגש אליהם אדם ואומר "וואו, אני לא מאמין. מה אתם עושים פה?!"

אז בוש עונה לו "אנחנו יושבים ומתככנים תוכניות למלחמה. אתה מעוניין אולי לשמוע?"

האדם המופתע אומר "כן! בוודאי!"

אז בוש מספר "אנחנו הולכים להרוג 30 מיליון עירקים, גברים נשים וילדים כאחד, ובלונדינית אחת עם ציצים גדולים"

אז האיש אומר "בסדר, אבל למה בלונדינית עם ציצים גדולים?"

בוש אומר לצ'ייני "רואה, אמרתי לך שלאף אחד לא אכפת מהעירקים!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zap, כל הבדיחות האלה מעולות! :lol:

אחת שהזכרת לי:

שלוש סוכניות הביון ה-CIA, ה-KGB והשב"כ מחליטות לערוך תחרות על מנת לקבוע מי הסוכנות הטובה ביותר. האתר שהם החליטו לערוך הוא שכל אחת מהסוכניות תיכנס בתורה למערה ותחפש שם ערנב (חחח) לבן. לכל אחת מהסוכניות ימדדו זמן, וזאת שתמצא את השפן בזמן הכי מהיר - תנצח.

ה-KGB נכנסים ראשונים. הם נכנסים כמובן עם הרבה ציוד אלקטרוני מתקדם. עברה שעה, עברו שעתיים וכעבור שלוש שעות יצא הצוות עם ארנב לבן.

לאחר מכן, נכנסו ה-CIA. גם להם היה הרבה ציוד אלקטרוני מתקדם והם יצאו כעבור שעתיים כשברשותם הארנב הלבן.

לבסוף, נכנס הצוות של השב"כ. עברה שעה, עברו שעתיים, עברו שלוש, עברו ארבע... לבסוף, אחרי 8 שעות, החליטו לחפש אותם במערה. הם מצאו אותם מרביצים לאיזה חמור וצועקים "תודה שאתה ארנב! תודה שאתה ארנב!!"

-----------------------------------------------------------------------------------------------

דיק צ'ייני וג'ורג' בוש ישבו בבר לפני המלחמה בעירק.

לפתע, ניגש אליהם אדם ואומר "וואו, אני לא מאמין. מה אתם עושים פה?!"

אז בוש עונה לו "אנחנו יושבים ומתככנים תוכניות למלחמה. אתה מעוניין אולי לשמוע?"

האדם המופתע אומר "כן! בוודאי!"

אז בוש מספר "אנחנו הולכים להרוג 30 מיליון עירקים, גברים נשים וילדים כאחד, ובלונדינית אחת עם ציצים גדולים"

אז האיש אומר "בסדר, אבל למה בלונדינית עם ציצים גדולים?"

בוש אומר לצ'ייני "רואה, אמרתי לך שלאף אחד לא אכפת מהעירקים!!"

חח חזק!

שני הבדיחות

הCIA- האמריקאי, פתח בסדרת מבדקים על מנת לצרף לשורותיו מס' מצומצם של סוכנים איכותיים.

לישורת האחרונה במבדקים הגיעו שני גברים ואישה.

"זהו המבחן האחרון במבדקים" אמר הסוכן האחראי, וניגש אל הגבר הראשון: "קח את האקדח הזה, מאחורי הדלת שאתה רואה מולך יושבת אשתך, אני רוצה שתיגש לשם ותחסל אותה.."

"מהההה? זאת אשתי, אני לא מסוגל- איך אתם יכולים בכלל..?" זעק הגבר, "אני מצטער, אני כנראה לא מתאים למשרה הזו" אמר, והחזיר את האקדח לסוכן הממונה. והלך.

"אוקיי בחור, תורך", פנה הסוכן אל הגבר השני. "אני רוצה שתיגש אל מאחורי הדלת, אשתך תשב שם- חסל אותה..!!!" ודחף אל תוך ידו את האקדח שהותיר הבחור לפניו.

הבחור צעד בנחישות אל דלת העץ, פתח אותה וצעד פנימה. לאחר כמה שניות, יצא חזרה אל הסוכן הממונה ואמר:" אני לא מסוגל, זאת אשתי.., אני מצטער", ופנה אל דרכו.

"נשארת רק את, גברת" אמר הסוכן הממונה, "אני רוצה שתלכי אל מעבר לדלת, שם קשרנו את בעלך, כנסי לשם וחסלי אותו!!"

האשה נטלה את האקדח מידיו של הסוכן, ובצעדים מדודים התקדמה אל עבר דלת העץ, פתחה אותה וסגרה מאחריה. לאחר כמה שניות של דממה, נשמע לפתע צרור של 13 יריות, וצרחות מסמרות שיער, לאחר מכן דממה קלה... לפתע נשמעו קולות של גרירת רהיטים, ניפוץ, וזעקות שבר מקפיאות דם. הסוכנים החליפו ביניהם מבטים משתאים.

ואז, נפתחה הדלת והאישה יצאה משם כשידיה מכוסות בדם:"חבל שלא אמרתם שאלו כדורי סרק, בקושי עם הכסא הצלחתי להרוג אותו.."

חח אהבתי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...