ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר ! - עמוד 51 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר !

Milford Cubicle

Recommended Posts

שני חברים הולכים ברחוב, פתאום עוצר אותם שודד ואומר להם לתת לו את כל הכסף

בזמן שהם עסוקים בלהוציא את הכסף מהארנק , אחד מהם אומר לשני "שומע, הנה ה-200 שקל שאני חייב לך..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני כתבתי(לא המצאתי..):

A lady comes to the shop and asks the seller "I want 3 potatos, 3 tomatos and 3 onions!"

The seller answers "Hi Lady! I can give you 3 potatos, 3 tomatos, but we have no onions!"

The lady thinks for a moment and says" OK! Then I want 2 potatos, 2 tomatos and 2 onions!"

The seller answers "Hi Lady. What didn't you understand?! I can give you 2 potatos, 2 tomatos, but we have no onions!"

The lady thinks for a moment and says" OK! Then I want one potato, one tomato and one onion!"

The seller answers "Lady, I'll explain it clearer: if you take the "po" out of the potatos, the "to" out of the tomatos and the "fuck" out of the onions, ...."

*INTERRUPTION*

Lady: "Hey! there's no "fuck"-in-onions!!"

Seller: "That's right mothafucker! THERE ARE NO FUCKIN' ONIONS !!!!!!!!!!!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורבן משולם לנאזגול..

גברת מגיע לחנות והצגות שאלות המוכר "אני רוצה 3 [פוטאטוס], 3 [טומאטוס] ו3 בצלים!"

המוכר תשובות "הי גברת! אני יכול נתן אתה 3 [פוטאטוס], 3 [טומאטוס], אבל לנו יש לא בצלים!"

הגברת חושב לרגע ואומר" בסדר! אז אני רוצה 2 [פוטאטוס], 2 [טומאטוס] ו2 בצלים!"

המוכר תשובות "הי גברת. מה לא אתה מבין?! אני יכול נתן אתה 2 [פוטאטוס], 2 [טומאטוס], אבל לנו יש לא בצלים!"

הגברת חושב לרגע ואומר" בסדר! אז אני רצה אחד תפוח אדמה, אחד עגבניה ומישהו בצל!"

המוכר תשובות "גברת, אני מסביר זה יותר ברור: אם אתה לוקח ה"הצעה לצבור" של ה[פוטאטוס], ה"ל" של ה[טומאטוס] וה"זיון" של הבצלים, ...."

*הפרעה*

גברת: "היי! אין "זיון"-ב- בצלים!!"

מוכר: "בדיוק [מוטהאפאקאר]! אין [פאקין]' בצלים !!!!!!!!!!!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A girl asks her boyfriend to come over Friday night and have dinner with her parents. Since this is such a big event, the girl announces to her boyfriend that after dinner, she would like to go out and make love for the first time.

Well, the boy is ecstatic, but he has never had sex before, so he takes a trip to the pharmacist to get some condoms. The pharmacist helps the boy for about an hour. He tells the boy everything there is to know about condoms and sex.

At the register, the pharmacist asks the boy how many condoms he'd like to buy, a 3-pack, 10-pack, or family pack. The boy insists on the family pack because he thinks he will be rather busy, it being his first time and all.

That night, the boy shows up at the girl's parents house and meets his girlfriend at the door. "Oh, I'm so excited for you to meet my parents, come on in!"

The boy goes inside and is taken to the dinner table where the girl's parents are seated. The boy quickly offers to say grace and bows his head.

A minute passes, and the boy is still deep in prayer, with his head down.

10 minutes pass, and still no movement from the boy.

Finally, after 20 minutes with his head down, the girlfriend leans over and whispers to the boyfriend, "I had no idea you were this religious."

The boy turns, and whispers back, "I had no idea your father was a pharmacist."

לכול מי שלא הבין:

ילדה אחת אומרת לחבר שלה שהיא רוצה שהוא יבוא לבית הוריה כדי לפגוש אותם.

בגלל שזה ארוע כזה חשוב היא אמרה שהיא רוצה לשכב איתו בפעם הראשונה.

הנער- שגם הוא היה בתול החליט ללכת לבית מרקחת לקנות קונדומים.

במשך שעה המוכר הסביר לנער הכול לגבי קונדומים וסקס.

לבסוף, בקופה שאל המוכר את הנער איזה חבילה הוא ירצה לקנות: חבילה של 3, חבילה של 10, או חבילה ענקית (משפחתית), הנער התעקש על לקחת חבילה משפחתית בטענה שהוא יצטרך הרבה בפעם הראשונה שלו.

היום הגדול הגיע והילד הגיע מצוייד בקונדומים לבית הוריה.

כולם התיישבו מסביב לשולחן והילד מציע לאמר ברכה על האוכל.... ומרכין את ראשו.

אחרי דקה אחת הוא עדיין לא סיים.

אחרי 10 דקות הוא עדיין לא סיים (את הברכה)

וגם אחרי 20 דקות הוא לא סיים את הברכה.

חברתו באה ולוחשת לו באוזן : וואו לא ידעתי שאתה בנאדם כזה דתי!

הילד: ואני לא ידעתי שאבא שלך עובד בבית מרקחת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ירוק-אדום ומסתובב ?

צפרדע בבלנדר !

אז זה מה שאתה אוכל לארוחת ערב? :o

יצרן של שעוני קוקייה היה משתמש בביצי עופרת בתור משקולות לשעונים.

יום אחד הוא ניגש לחנות אחרת של מתכות ושאל את המוכר: "יש לך ביצים מעופרת?"

"לא" ענה לו המוכר, "אני תמיד הולך כפוף ככה, זה מילדות"

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שהם עסוקים בלהוציא את הכסף מהארנק , אחד מהם אומר לשני "שומע, הנה ה-200 שקל שאני חייב לך..."

לא הבינותי :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחיי היום יום? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

הוא מתנחם בזה שאם כבר שודדים אותם, אז הוא "מחזיר" לחבר שלו את ה-200 שקל שהוא חייב לו ואז ישדדו אותם ממנו...

ככה שהוא יוצא מידי חובה.

יופי, רצחת את הבדיחה. :'(

לא לימדו אותך שעדיף שליצן אחד לא יבין, מאשר לרצוח לחלוטין בדיחה שלמה ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, רצחת את הבדיחה. :'(

לא לימדו אותך שעדיף שליצן אחד לא יבין, מאשר לרצוח לחלוטין בדיחה שלמה ? :-\

בלי קשר אני לא מבין מה יש לא להבין בבדיחה הזאת. צריך להיות - :kopfpatsch: גמור בשביל זה...

שמח לגלות שאני "ליצן" ו"אידיוט" :)

For the record - חשבתי שזה הקטע של הבדיחה, אבל לא הבנתי מה מצחיק בזה - גם אחרי "ההסבר" אני לא מוצא את זה מצחיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...