מהו משחק הפעולה הטקטית ל-MP הטוב ביותר? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו משחק הפעולה הטקטית ל-MP הטוב ביותר?

TUCG

מהו לדעתך משחק הפעולה הטקטית ל-MP המהנה והטוב ביותר?  

492 הצבעות

1. 1. מהו לדעתך משחק הפעולה הטקטית ל-MP המהנה והטוב ביותר?

• Counter Strike
    • Team Fortress Classic
      0
    • Tactical Ops: Assault on Terror
    • Global Operations
    • Battlefield 1942
    • America's Army: Recon Operations

Recommended Posts

Counter Strike will win, because it's the most popular one, but it's far from being the best one, even further than being tactic at all. there's 2 types of players in CS, campers and people who run like carzy when they see you, they jump, fire one round from an AK 47 and somehow hit you in the head. tactic games are games in the style of Rainbow 6 (5 or so games so far in the series, but still no jump button), America's Army: Operation, Global operations and etc. CS (Camper Strike) is too fast to be considered tactic or realistic. the best one I played so far was Global Operations, too bad there are only 50 servers world wide non of them in israel.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל טקטי ולא טקטית.

לפי המשחקים שכתבת, השאלה היא פשוט מהוא משחק הפעולה במולטיפלייר הכי טוב...

BF1942 הוא גם לא בדיוק ריאליסטי או טקטי אבלי אפשר לשלב בו עבודה קבוצתית מצויינת כמובן...

כל מי שרוצה משחק פעולה MP טקטי וריאליסטי (אבל באמת) מצויין שיוריד את הדמו של Rainbow Six: Raven Shield!

רק ה-Netcode קצת זקוק לשיפור (או שפשוט חייבים סרברים סופר חזקים בשבילו) וצריך Ingame server browser יותר מהיר וזה יהיה מדהים.

זה הדבר הבא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל טקטי ולא טקטית.

לפי המשחקים שכתבת, השאלה היא פשוט מהוא משחק הפעולה במולטיפלייר הכי טוב...

BF1942 הוא גם לא בדיוק ריאליסטי או טקטי אבלי אפשר לשלב בו עבודה קבוצתית מצויינת כמובן...

כל מי שרוצה משחק פעולה MP טקטי וריאליסטי (אבל באמת) מצויין שיוריד את הדמו של Rainbow Six: Raven Shield!

רק ה-Netcode קצת זקוק לשיפור (או שפשוט חייבים סרברים סופר חזקים בשבילו) וצריך Ingame server browser יותר מהיר וזה יהיה מדהים.

זה הדבר הבא!

מדובר במשחקי פעולה ובהם הפעולה היא טקטית. לא יודע, אולי אתה צודק.

נכון, זו השאלה. אגב, באמת יש תבור ב-RS??? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את Raven - אכזבה לשמה.

אולי תפרט מה בדיוק אכזב אותך כי אני נהנה מכל רגע...

נכון, זו השאלה. אגב, באמת יש תבור ב-RS??? :o

כן, במפה הפתוחה (יש שתי מפות) אני משתמש רק בו והוא מצויין! (למרות שלפי הפירוט שלו במסך בחירת הנשקים הוא לא משהו מיוחד במשחק עצמו הוא יותר טוב לפי דעתי מה-M16 וה-G36 שעוברים אותו בחלק מהנושאים לפי מה שכתוב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה שאתם רוצים: המשחק שהכי אני נהנה ממנו הוא לא אחר מאשר- Tactical Ops

חבל שהוא לא מפותח בארץ ורק camper strike (אהבתי ;D) באמת מפותח מאוד בארץ

אבל לכל מי שאוהב את Tactical Ops (ואני בטוח שכל מי ששיחק בו- אוהב אותו, כי אי אפשר לשנוא משחק כזה אדיר...)

אז יש לי בשורה מצוינת בימים הקרובים! אני כבר אכתוב את זה בפורום...

נ.ב

עד לרגע זה הצביעו בסקר 2 ל Tactical Ops-אחד מהם זה אני מי השני?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...