עזרה בבחירת נגן MP3\4 התקציב שלי הוא בערך 1400 ש"ח - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת נגן MP3\4 התקציב שלי הוא בערך 1400 ש"ח

עוד מישהו

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אחרי כל משקראתי אני דיי השתכנעתי לקנות את ה ZVM רק שהוא ממש יקר בארץ ולגבי הזמנה

מחו"ל אמא שלי עושה לי בעיות מכיוון שאם הוא יהרס אז זה סתם בעייתי לשלוח אותו מפה לשם.

אז אני אולי ילך על הנגן של IAUDIO ה XL או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכחתי לשים קישור.

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=Search&A=details&Q=&sku=418624&is=REG&addedTroughType=search

המכשיר עולה 225 דולר.

לדוגמא אם אני מזמין את המכשיר אין אפשרות לתקן אותו בישראל אם יש תקלה או משהו? כי זאת הבעיה היחידה שלי כרגע לגביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירד המחיר, כמה נחמד D:

ויש אפשרות לתקן באיסטרוניקס תמורת תשלום.

אם תתחיל לתת להם הרצאות בטלפון, יש סיכוי שתקבל שירות חינם.

ואני אישית שלחתי מכשיר פגום חזרה לארה"ב, 22 שקל, לא סיפור. אבל מצד שני, המכשיר ששלחתי הוא V פצפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירד המחיר, כמה נחמד D:

ויש אפשרות לתקן באיסטרוניקס תמורת תשלום.

אם תתחיל לתת להם הרצאות בטלפון, יש סיכוי שתקבל שירות חינם.

ואני אישית שלחתי מכשיר פגום חזרה לארה"ב, 22 שקל, לא סיפור. אבל מצד שני, המכשיר ששלחתי הוא V פצפון

אתה צודק שאפשר לשלוח בחזרה לארה"ב לתיקון אבל במקרה של החלפה תצטרך לשלם את המע"מ מחדש, וזה לא מעניין את הפקיד במכס אם כבר שלמת בפעם הראשונה >:( (מניסיון... אני אמור לקבל את ה-ZVM בחזרה אחרי שהוא הגיע אליי פגום ושלחתי בחזרה להחלפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, לי יש חבר בארה"ב ששולח לי את הדברים לארץ באריזת מתנה (אשכרה אורז את זה כמתנה, עם פתק והכל) ומצהיר על שווי החבילה כ 48 דולר או פחות, בשביל להימנע ממכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שנזמין את זה מחו"ל את המכשיר זה רק אם לי יהיה ויזה חח ובנתיים אני תלוי בהורים משמע

כנראה שאני יחפש מכשיר בארץ :\

אגב מה לגבי נגנים של טיפה יותר מיושן? יש משהו מומלץ?

או שפשוט כבר לקנות את ה XL של ה 20 גי'גה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...