קניתי את ה CRW-F1 ב 700 שקל מה אתם אומרים עליו? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את ה CRW-F1 ב 700 שקל מה אתם אומרים עליו?

jhracham

Recommended Posts

בוא נגיד שהצורב הזה לא נתן את מה שציפו ממנו שיתן.

הצורבים של YAMAHA טובים מאוד והדגם הזה נותן גם ביצועים טובים כמו שאר הדגמים שלהם.

בוא נגיד שהוא לא שווה את המחיר שלו אבל 700ש"ח הוא שווה (סתם ככה הוא עולה 880ש"ח).

יש לו כל מיני אפשרויות מעניינות אבל רובם אף אחד לא צריך, בוא נגיד שבכזה סכום יכלת לקנות 2 צורבים

של LITE-ON במהירות 40 כולל הגנת צריבה.

מה שטוב בצורבים של ייאמה זה האמינות (מה שאני לא יכול להגיד על הצורבים והסידירומים של LG).

מה ש-YAMAHA באמת טובים בו זה הרמקולים למחשב שלהם, פשוט חוויה.

אבל אל תתאכזב בגלל מה ששילמת עליו, זה צורב מצויין עם יכולות טובות הרבה אפשרויות,

בקיצור תתחדש ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורבים של YAMAHA טובים מאוד והדגם הזה נותן גם ביצועים טובים כמו שאר הדגמים שלהם.

בוא נגיד שהוא לא שווה את המחיר שלו אבל 700ש"ח הוא שווה (סתם ככה הוא עולה 880ש"ח).

יש לו כל מיני אפשרויות מעניינות אבל רובם אף אחד לא צריך, בוא נגיד שבכזה סכום יכלת לקנות 2 צורבים

מה שטוב בצורבים של ייאמה זה האמינות (מה שאני לא יכול להגיד על הצורבים והסידירומים של LG).

אבל אל תתאכזב בגלל מה ששילמת עליו, זה צורב מצויין עם יכולות טובות הרבה אפשרויות,

בקיצור תתחדש ותהנה.

בולבול.

אני ממש לא מסכים.

א', אמינות?! אני לא מאמין השכנסת את ימאהה ואמינות באותו משפט. זה כמו "אתי אלון" ויושר באותו משפט.. לא יודע מה לומר לך.. זה בכלל לא התחום החזק של ימאהה וארחיב על כך אם תרצה.

ב', ע"פ דעות רבות הרמקולים של ימאהה למחשב מאוד יבשים ולא שווים את הבוחטה שלוקחים עבורם. אולי לא שמעת מערכות אחרות..

בכלל החנפת לימאהה יותר מדי כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור תתחדש ותהנה.

ממש לא...

יש לי את הצורב במפרט המחשב שלי שלי כבר איזה שנה וחצי שנתיים וכבר חצי שנה שהוא רק דופק דיסקים, ודפוק ודופק ודופק, עד שאני אקנה צורב חדש.

כמה שניסיתי להעביר אותו ממחשב למחשב זה גם לא עוזר.

פשוט דופק אותם.

אז לפחות הגדם הזה (שקניתי אותו אז ב1200 שקל שצורבי IDE עלו אז איזה 600 שקל) ונדפקתי איתו עכשיו קשות. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה בקשר לאמינות של YAMAHA אבל לחבר שלי יש צורב של x24 והוא בסדר לא עושה בעיות עד כמה שאני יודע

אבל אני לא חושב שבשביל שהוא יכול לקעקע על דיסקים או איך שקוראים לזה שווה להוסיף 400 שקל

כי צורבי LITEON אני שומע עליהם רק דברים טובים ובאמת לדוד שלי יש צורב כזה צרבתי כמה דיסקים צרב אותם כמו גדול בלי שום בעיה

אני חושב שהיית קונה צורב x40 של LITEON וחוסך לך 400 שקל

אבל אחי קנית את הצורב מברוק תהנה ממנו יש את הF1 לחבר שלי והוא באמת מרוצה ממנו. והוא אומר שהוא מעולה וממליץ עליו והוא צורב הרבה ויש לו PII 350 והוא עובד מעולה במערכת הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...