קורס צלפים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס צלפים

Kurt

Recommended Posts

מישהו יכול לפרט על הקורס ובכלל על האופי של התפקיד?

לפי מה שהבנתי אם אני מתאים לקצונה קרוב לוודאי שלא יסכימו להוציא אותי לקורס כי בעיקרון מעדיפים מכים על צלפים, זה אומר שאני צריך לטרטר מישהו בשביל הקורס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי ששניכם אחרי שירות צבאי....

אתה יכול לעשות קורס צלפים וגם קורס מכי"ם, ואפילו קורס קצינים אם בא לך.

איתי בפלוגה היו צלפים שעשו קורס מכי"ם וחלקם גם יצאו לקצונה אח"כ- לא צריך לטרטר אף אחד, וגם אם תעשה הסמכת צלפים בשלב כלשהו - תמיד תוכל לקבל הקצאה ולצאת לקורס מכי"ם. שלא יקשקשו לך בשכל.

תאמין לי שאחרי שתגיע לביסל"ח תצטער שרצית להיות מ"כ, אבל זה החיים שלך.

לא לדאוג בקיצור - ויום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי ששניכם אחרי שירות צבאי....

אתה יכול לעשות קורס צלפים וגם קורס מכי"ם, ואפילו קורס קצינים אם בא לך.

איתי בפלוגה היו צלפים שעשו קורס מכי"ם וחלקם גם יצאו לקצונה אח"כ- לא צריך לטרטר אף אחד, וגם אם תעשה הסמכת צלפים בשלב כלשהו - תמיד תוכל לקבל הקצאה ולצאת לקורס מכי"ם. שלא יקשקשו לך בשכל.

תאמין לי שאחרי שתגיע לביסל"ח תצטער שרצית להיות מ"כ, אבל זה החיים שלך.

לא לדאוג בקיצור - ויום נעים.

אם אני ניהיה צלף יש ממני ציפייה להמשיך במסלול הזה, אם אני פתאום ילך לקקצ זה לא יחשב בזבוז הקצאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה תלך לקק"צ המג"ד יבוא וימחא לך כפיים - אל תדאג.

אף אחד לא מצפה ממך לשום דבר כי עשית קורס צלפים - חובשים עושים קורס ארוך יותר מצלפים וחלקם נהיים קצינים או שוטרים מסוג אחר כלשהו.

זה שעשית קורס בצבא לא דן אותך לתפקיד אחד ויחיד כל השירות.

יהיה בסדר - והעיקר שתהנה בשירות.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שיש, כי אני נמצא עכשיו בצומת העתודה/מודיעין vs קרבי ולמרות שבהתחלה הייתי מורעל לחינוך אקדמאי/גאמא, הבנתי ששירות קרבי הרבה יותר מועיל מכל תואר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שתלמידים בי"ב צריכים לחשוב על מה הם הולכים לעשות בעוד 5-6 שנים, אחרי וכל מיני טיולים שעושים. זה רחוק, זה עוד ישתנה מיליון פעמים ובצבא אפשר להחשף לדברים חדשים שיכולים לשנות את דעתך. אני לא חושב על זה כרגע, ולא רואה סיבה לחשוב.

אגב אליט: שמתי לב שאתה די ממורמר מהשירות הקרבי שלך, יש סיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך להיות איזה מהנדס או משהו אז שירות קרבי רק ידפוק לך את התוכניות, ועתודה ייתן לך הרבה יותר

אבל זה תלוי במה שאתה רוצה להיות אחרי הצבא

גם אם אני ירצה להיות מהנדס (משהו שאני לא שולל כרגע) , כמו שאמר מעלי, אין סיבה לתכנן את הדברים האלה 6 שנים מראש (עע עתודה).

מן הסתם ששירות קרבי בצבא זה לא הדבר הכי יעיל לעשות אם אתה רוצה להיות מהנדס, אבל זה נותן לך הרבה מעבר לשורה בקו"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...