צריך המלצה לספר - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לספר

Amit Bar

Recommended Posts

שלום לכם!

אני רוצה להתחיל ללמוד תיכנות.. ושמעתי שעדיף לקנות ספר מאשר ללמוד באינטרנט.

אז ככה, אני צריך עזרה בבחירת שפה להתחלה, וספר מומלץ ואיכותי שאוכל ללמוד ממנו טוב... ואם אפשר טווחי מחירים פחות או יותר, זה יהיה מצוין.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רוצה לקנות ספר לכן ברור שהוא מחפש ספר בעברית.

אני משער שמדריך השלם לשפת C. של הוד עמי זו התחלה טובה..(יש איזה טריליון מהדורות)

ל C++ יש את C++ בקלות גם של הוד עמי.

ובקשר ל C# אני לא ממש יודע כי למדתי דרך הרשת..

הספרים עולים כ 120 שח. והם באמת טובים. פשוט תבחר ספר של הוד עמי למתחילים ותהיה בסדר.

אני ממליץ להתחיל עם C או C++.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך זה בשאר השפות, אבל ב-C++ הספרים הטובים הם באנגלית. כנ"ל C (איך זה שלא תרגמו לעברית את K&R?)

הבעיה היא שנוטים לחפף כאן, ובכל הספרים שראיתי בעברית (אמנם לא הרבה) זה משתקף - הספר חפיפניקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להמליץ על ספר ל-++C? יש לי כמה(מצורף), אבל אני לא יודע איזה להזמין.

Addison.Wesley_1997_Bjarne.Stroustrup.The.C++.Programming.Language.Special.Edition.pdf

Addison.Wesley.Bjarne.Stroustrup.The.C++.Programming.Language.Third.Edition.pdf

Addison.Wesley.C++.Primer.4th.Edition.Feb.2005.eBook.pdf

C++ Primer 4th Edition.chm

O'Reilly - C++ In A Nutshell (2003).chm

O'Reilly - Practical C++ Programming.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ללמוד C" של יואב נתיב. זה בעברית ובכלל לא חפיפניק למי שאמר פה. הוא לימד את כל הבסיס שהייתי צריך. מעבר לכך כבר הולכים לרשת וממשיכים ללמוד עוד דברים. אין צורך בספר שיכסה את כללללל השפה, צריך רק את הבסיס שהוא בד"כ הקשה, והשאר מהרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ללמוד C" של יואב נתיב. זה בעברית ובכלל לא חפיפניק למי שאמר פה. הוא לימד את כל הבסיס שהייתי צריך. מעבר לכך כבר הולכים לרשת וממשיכים ללמוד עוד דברים. אין צורך בספר שיכסה את כללללל השפה, צריך רק את הבסיס שהוא בד"כ הקשה, והשאר מהרשת.

אני לא מכיר את הספר הספציפי הזה, דיברתי מהתרשמות שלי מכמה ספרים.

לדעתי עדיף בסיס חזק ונכון, אחרת יש צורך להתגבר על הרבה הרגלים גרועים שהצטברו.

ברשת יש המון מידע טוב ונכון, וגם המון מידע לא נכון. בלי בסיס טוב איך תשפוט מה נכון ומה לא?

מצד שני זה באמת לא כזה חשוב. לא משנה באיזה שיטה תלמד ומאיזה שפה תתחיל, מי שרוצה ויכול ללמוד, ילמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...