רוצה לעבור לספקית אחרת, זקוק לעצה בנוגע לחבילה/מסלול - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לעבור לספקית אחרת, זקוק לעצה בנוגע לחבילה/מסלול

Rhx

Recommended Posts

לפני הכל, אני רוצה לדעת כמה דברים..

אני נכנס למשתמש בנטויז'ן, ואני רואה שאני משלם על 2MB/96K כ159 ש"ח לחודש!, אני אומר לעצמי מה לעאזאזל..

מישהו מוכן להסביר את ההגיון הזה? אני חושב שאני משלם להם ככה משהו כמו שנה, ואני אפילו לא יודע על זה, שב40 ש"ח פחות אני יכול להתחבר ל5MB.

בקיצור, אני אתקשר לנטויז'ן יום ראשון ואברר איתם, אני הולך להכנס בהם חזק, פשוט מעצבן.

עכשיו, אם אני לא אסתדר עם נטויז'ן, ונניח שאני אלך לחברה אחרת - לאיזה חברה מומלץ ללכת? בלי בעיות פינגים, גלישה חלקה - אני חושב שאני אלך על החבילה של 5MB, יכול להיות - אם לא אני אעבור ל2.5MB.

בקיצור, מה החבילה הכי מומלצת כיום?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה ה-כי טוב אבל אני הייתי בברק עד לפני 3 שבועות ועברתי לבזק בינלאומי - בברק פשוט לא יכלתי לשחק באינטרנט כמו בן אדם (אני משחק COH ועם ברק יכלתי לשחק לפעמים רק 1V1 עם LAGים, בזמן שעם עכשיו אני יכול לשחק גם 4V4 בלי LAGים ממני)

אני בחבילה של 1.5Mb ותשתית של HOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם מהירות העלאה שלך היא 96k ועוד למהירות הורדה כזו (הסטנדרט הוא 128k).

דבר איתם לגבי הוזרת החיבור או שידרוג כלשהו, עם קצת איומים סביר להניח שהם יורידו לך את המחיר או ישדרגו את החיבור באותו מחיר (אני מדבר איתך מניסיון).

אני אישית מחובר באמצעות נטויז'ן והוט במחיר זול מאוד (אומנם 1.5m) ואני מרוצה מהשירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הולך לעבור מאינטרנט זהב לבזק בינלאומי (מחר)

איך אני יכול לבדוק כמה אני משלם לחודש לאינטרנט זהב?

אני כרגע ב2MB, אם אני משדרג ל2.5 נניח אם יש כזה דבר, אני צריך לשלם יותר גם לבזק יותר? (לADSL לא לספקית), תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני לא בן אדם עצבני - איך שכתבתי, זה רק היה ביטוי על מה שאני חושב עליהם, אני לא אצעק להם ואפוצץ להם את האוזניים בטלפון, אני לא כזה.

קודם כל, זה לא שלי לא היה אכפת - אבל הם פאקינג לא התקשרו אפילו להודיע שנגמר ההתחייבות/מבצע שלי, מה שספקיות אחרות בעבר עשו - ואמרו כמה מעכשיו אני משלם. לדעתי 159 ש"ח זה גניבה, ולא משנה מה תגיד, ישראלי או לא ישראלי.

במיוחד שאין לי זמן לדברים האלה, אז זה קצת מביא עצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...