ההבדל בין Creative vision w ו creative vision - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההבדל בין Creative vision w ו creative vision

Pc1ko

Recommended Posts

שלום לכולם.

קודם כל אני מבקש שרק מי שיודע באמת ושיכול להביא קישורים לאתרים שאומרים את זה - יגיב. תודה.

אני רוצה לדעת מה ההבדל בין שני הנגנים מלבד גודל המסך, ואם אפשר אז גם להבין למה ל vision יש מחיר יותר גבוה ב 100$ (!!!) למרות שאני חושב שהוא זה שפחות טוב. אני רוצה לדעת אם יש הבדלים בסאונד, בממשק, או בכל פונקציה אחרת שאתם יודעים ומכירים.

אני מבין שאת שני הנגנים לא מייבאים לארץ, אז אני רוצה גם לשאול איך בדיוק אני מייבא אותם, עם איזה אתר אינרנט (חברת הובלה בואו נקרא לזה) אני מביא את זה לארץ וכמה יעלה לי המשלוח.

ואם אפשר עוד שאלה קטנה, מה אתם חושבים מי עדיף בין שניהם ואולי אפילו ה Cowon A2 עדיף על שניהם.

תודה רבה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2000 ש"ח זה לא רלוונטי, אני מעוניין להזמין מחו"ל אבל אני לא כל כך יודע איך הולך עניין ההובלה, מה שבטוח שזה יצא הרבה יותר זול מ 2000.

אוקי, הבנתי את העניין של הרזולוציה, עכשיו השאלה מה כדאי לי יותר אם יוצאים מנוקדת הנחה שאני לא רואה יותר מידי ווידיאו על הנגן, חושבים שה W יותר מתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, אבל צריך להיות מוכשר בשביל לא למצוא.

http://creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=12985

ומחנות בארץ-

http://www.u-u.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=198&catId=44

*המפרט בחנות שגוי, שכן כתוב שם שהרזולוציה היא 320X240, וכאמור, היא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, הבנתי את עניין המסך, אבל אין עוד שינויים משמעותיים חוץ מתיקון כמה באגים (שאם גם אותם אפשר לפרט קצת זה יהיה נחמד)?

מה גם עם ה Cowon A2, הוא הרבה פחות טוב מה vision w ?

וגם מה עם עניין ההובלה מחו"ל איך זה מתבצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה A2 מציע זמן ארוך יותר- אבל הסוללה לא נשלפת בניגוד לקריאטיבים למיניהם

הוא גם מציע תמיכה בעברית ותמיכה גדולה יותר בפורמטים

אבל הג'ויסטיק שלו זה הדבר הכי מעצבן בעולם (אותו הג'ויסטיק המסריח שתקעו גם ב X5)

והמסך שלו פחות טוב משל ה ZVW (לא מבחינת נתונים על נייר, אלא מבחינה מעשית. תשוו מסכים ותראו את ההבדל)

ההובלה מחו"ל- תשתמש במאסטופ, הכי בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...