שאלה בנוגע לשדרוג קטן שאני מבצע - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לשדרוג קטן שאני מבצע

ReL_1

Recommended Posts

שלום.. אני מבצע שידרוג ורציתי לדעת האם אתם ממליצים..

זהו יהיה שדרוג זמני עד הQUAD SYSTEMS במחיר ההגיוני (אחרי תקופה קלה שבה המחירים ירדו) ומחכה גם לכרטיסי הDX10...

כרגע יש לי :

Radeon 9700 Pro (בלי OC.. לא מתעסק בזה..)

Audigy 2 ZS (כרטיס סאונד.. לא עקרוני מדי)

INTEL PENTIUM 2.41GHZ northwood PGA478

Asus mainboard - P4pe

512MB -SDRAM

המצב הנוכחי הוא שכדי להריץ משחקים כמו HALFLIFE 2 , אובליוויון ואפילו HEROES 5... אני צריך להוריד את ההגדרות למינימום ולא תמיד עוזר..

האם שידרוג של הכרטיס מסך לX850 XT PE AGP יפתור לי את זה ויתן לי להריץ את המשחקים הללו ברמה בינונית-גבוהה?

או שמא אני צריך עוד רכיבים?

מה המלצתכם..?

תודה רבה..

נ.ב.

מבחינת הבנצ'ים הבנתי שהX850 XT PE AGP הוא כמעט פי2 ולפעמים יותר מפי2 יותר טוב מה9700PRO שלי.. השאלה האם הוא הצוואר בקבוק היחיד בדרך לשיפור המערכת.. או שמא זה השדרוג היחיד שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם תוסיף למחשב 512 זיכרון פנימי ותקנה כרטיס מסך חדש יותר, אז לא תצטרך לשדרג בשביל המשחקים האלה... אבל אם יש לך כסף אז כמובן עדיף כבר לשדרג למערכת 2 duo או למקבילה שלה ב-AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אדגיש.. מכיוון שההודעה שלי הייתה ארוכה

אני מדבר ספציפית על כרטיס מסך X850XT PE AGP או על כרטיס אחר ספציפי שתמליצו עליו..

מה שאתה אמרת לי זה לקנות כרטיס מסך חדש וזיכרון.. זה לא עוזר לי לצערי..

אני לא מתלונן, פשוט את זה אני כבר יודע..

אני רוצה לדעת איזה סוג כרטיס מסך \ זיכרון ספציפים למערכת שלי יכולים לעשות את המשחקים ברמה בינונית- גבוהה בלי להוציא יותר מדי כסף..

------------------------------------------------------------

בנוגע לחלק השני של תשובתך - אני קונה מחשב מעבר עד אשר QUAD יהיה במחיר הגיוני ויהיה DX10 במחיר הגיוני..

אין לי צורך בDUAL בשלב זה מכיוון שזו קנייה יקרה מאוד ואני צריך רק מחשב ביניים עם שדרוג בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם X1600 ו7600?

האם הם יותר טובים מה X850 XT PE?

והאם באמת הכרטיס מסך הזה לבד יחלץ אותי מהמצב שאני נמצא בו.. ויתן לי לשחק HALF LIFE 2 וOBLIVION בכבוד?

או שחוץ מהכרטיס צריך 1G במקום ה512MB של הזכרון שיש לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1GB זיכרון אין לי בעיה לשים..

השאלה אם המעבד 2.4GHZ לא יהווה "צוואר בקבוק" בדרך ?

כי אפילו אם יהיה לי את הAGP הכי טוב כרגע ו2GB יש הגבלת מעבד..

האם היא תהיה קריטית בשדרוג שאני עושה?

בשביל HALFLIFE 2 ואובליוויון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את הכרטיס מסך שאמור לעלות היום איזה 700 ש"ח, תוסיף 300 ותקנה עוד 512 פנימי... זה יספיק לבינתיים... (גרפיקה מקסימאלית לא תוכל)

השדרוג המסיבי (כלומר להחליף את המעבד וכלל הרכיבים) לדעתי כדאי לעשות אחרי כשנה מרגע שיצאו תומכי DX10, אז תעבור ל-pci-e עם כרטיס מסך חדש יותר, אמור להיות אפילו אפיק חדש אם אני לא טועה... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...