Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 56 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

בעיקרון המחשב הנל יושב במחשב שנמצא ברכב ומחובר למסך מגע ומוגבל בכמות ה WATT שהוא יכול להשקיע,

השאלה הגדולה היא האם הבעיה היא אכן הכרטיס או שיש בעיה אחרת, כי זה מוזר שכרטיס יעלה משחק שאין לו אפשרות לתמוך בו בלי להתקע\לצאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה קצת מדבר שטויות..

חברי היקר, אני וכל באי הפורום הזה נמצאים כאן כי אנחנו מתעניינים בתחום ומנסים לעזור למי שיש לו שאלות או בעיות. אני מתנצל על נוסח הודעתי הקודמת העוין משהו, אבל באמת שאין סיבה שתגיב כך מבלי שלפחות טרחת לבדוק את העובדות (קרי דרישות המערכת כמו שפורסמו ע"י המפתח\מפיץ).

אם משחק כלשהו מסכים לעלות על כרטיס שאין בו התכונות הנדרשות להפעילו - אזי מדובר בתכנות לקוי אבל בהחלט בתופעה אפשרית. יתרה מזאת, רוב המשחקים "יסכימו" לעלות על מחשב שמסוגל לספק בהם בערך פריים וחצי בשניה - כי בדרישות מינימום מצויין איזה 7800GT ובמחשב המדובר יש 6100 מובנה. גם אז תבוא בטענות למפתחים?

במקרה הזה, יש לך כרטיס מסך שלא תומך אפילו בDX9... למה ציפית? שהכל יעבוד כמו שצריך? וכאשר המשחק בכל זאת מנסה לעבוד במקום לקרוס על ההתחלה, אתה מתלונן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic היקר,

קודם כל אני מתנצל אם נראה שתקפתי או משהו אני באמת מעריך את העזרה.

אני בעיקרון רק רוצה לדעת אם באמת זו הבעיה ואני אגש לקנות כרטיס זול שתומך ב Directx9 או שזו בעיה אחרת של \ הגדרות וכו

אני לא מעוניין בכרטיס חזק מכיוון שהספק במחשב (250W) לא יחזיק כרטיס כזה וגם אין לי צורך בו ממש

המטרה הסופית היא אפשרות לשחק באוטו במסך 7 אינצ ברזולוציה 800 על 600 או פחות (אין צורך ביותר מזה) ובצורה סבירה

אם זו אכן הבעיה ותוכל להמליץ לי על כרטיס סביר ולא יקר אני אשמח :)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...