שאלה בקשר להתקבלות לטייס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר להתקבלות לטייס

kfirlion

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה להיות טייס בחיל האויר במסוקים או במטוסי קרב, וכמובן יש בעיה והיא עד כה לא הרכבתי כי חשבתי שאני רואה טוב, באתי יום אחד לעשות בדיקת עיניים כדי לקבל טופס רישוי כי אני למדתי על קטנוע (טופס ירוק) וגיליתי שאני אכן צריך (רק לנהיגה) ומספר המשקפיים הוא 0.75 האם המספר הזה יכול להגביל אותי בלהיות טייס ולהוריד לי הרבה מהפרופיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בן כמה אתה,אבל CLEARLY שאתה עדיין צעירון...

המשקפיים לא יהיו מה שיפריע לך,מה שיפריע לך בדרכך לקורס טיס זה עוד 1001 דברים

כמו,למשל,כל תהליך המיונים,ירפ"א א',ירפ"א ב',המבחנים,הסימולטור והפאקינג גיבוש...וזאת מתוך הנחה שבכלל יזמנו אותך למיונים של טיס [שזה תלוי בפרופיל שלך ובקב"א]

אני לא רוצה להוציא רוח מהמפרשים,אבל כמה וכמה חברים שלי נשברו מנטאלית אחרי שהם לא עברו את המיונים לקורס טיס

אל תפתח יותר מדי ציפיות לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בן כמה אתה,אבל CLEARLY שאתה עדיין צעירון...

המשקפיים לא יהיו מה שיפריע לך,מה שיפריע לך בדרכך לקורס טיס זה עוד 1001 דברים

כמו,למשל,כל תהליך המיונים,ירפ"א א',ירפ"א ב',המבחנים,הסימולטור והפאקינג גיבוש...וזאת מתוך הנחה שבכלל יזמנו אותך למיונים של טיס [שזה תלוי בפרופיל שלך ובקב"א]

אני לא רוצה להוציא רוח מהמפרשים,אבל כמה וכמה חברים שלי נשברו מנטאלית אחרי שהם לא עברו את המיונים לקורס טיס

אל תפתח יותר מדי ציפיות לכך.

אני בן 17 וקיבלתי זימון לתאריך 2/11/06 ולהתייצב בתל-השומר בשעה 7 בערך לצו גיוס ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 17 וקיבלתי זימון לתאריך 2/11/06 ולהתייצב בתל-השומר בשעה 7 בערך לצו גיוס ראשון

pfft

יש לך עוד מאה שנה עד שתקבל [אם בכלל] זימון למיונים לטיס.

אני קיבלתי איזה 4 חודשים [אולי יותר] אחרי הצו הראשון את הזימון לטיס.

מה שאתה צריך לדאוג זה להוציא תוצאה גבוהה במבחני פסיכוטכני,להוציא קב"א גבוה,וכמובן-לצאת עם פרופיל 97.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pfft

יש לך עוד מאה שנה עד שתקבל [אם בכלל] זימון למיונים לטיס.

אני קיבלתי איזה 4 חודשים [אולי יותר] אחרי הצו הראשון את הזימון לטיס.

מה שאתה צריך לדאוג זה להוציא תוצאה גבוהה במבחני פסיכוטכני,להוציא קב"א גבוה,וכמובן-לצאת עם פרופיל 97.

לפי איך שאתה מדבר אני צריך להיות הבן אדם הכי בריא עלי אדמות :screwy:

זה נראה בלתי אפשרי, אם הייתי חיי בארה"ב זה היה יותר קל 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שאתה מדבר אני צריך להיות הבן אדם הכי בריא עלי אדמות :screwy:

זה נראה בלתי אפשרי, אם הייתי חיי בארה"ב זה היה יותר קל 8)

אה?

כמעט כולם מקבלים פרופיל 97....

וכן,טכנית-להתקבל לקורס טיס אתה צריך חוסן פיזי, מלאה,חוסן נפשי והמון המון המון מוטיבציה,קורדינציה,תפיסה מרחבית,אינטילגנציה גבוהה,יכולת להיות חלק מעבודת צוות,וכמובן-לא להיות WISEASS.

כמובן,גם אחרי שנכנסת לקורס טיס,אף אחד לא מבטיח לך שתהיה בסוף טייס.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...