האם כדאי לנצל אחריות? - מחשב חדש, CPU מתחמם במאמץ עד 68 מעלות. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לנצל אחריות? - מחשב חדש, CPU מתחמם במאמץ עד 68 מעלות.

chenrp

Recommended Posts

יש לך קירור סטוק למעבד והוא על טמפ' כזו? ממש לא נראה לי...

בכל מקרה אף אחד לא אמר לקנות מארז ב-800 ש"ח!

אבל יש דברים איכותיים גם בסביבות ה-200 שחוסכים חיתוכים ושטויות כאלה

עובדה יש לי ולא רק לי גם לעוד רבים אחרים!!!

Sensor

--------------------------------------------------------------------------------

Sensor Properties:

Sensor Type ITE IT8712F (ISA 290h)

Motherboard Name Gigabyte K8NF / K8NS / K8N Ultra / K8NXP Series

Chassis Intrusion Detected Yes

Temperatures:

CPU 28 °C (82 °F)

SAMSUNG SP1213N 35 °C (95 °F)

Cooling Fans:

CPU 3516 RPM

Voltage Values:

CPU 1.39 V

+3.3 V 3.26 V

+12 V 12.16 V

DIMM 2.56 V

דבר נוסף לא אמרתי לו לקנות מארז ב800 ש"ח

הבאתי דוגמא כיצד מארז גנרי יכול לגבור על מארז איכותי בהרבה ללא צורך בהוצאות מיותרות

אני ממש לא מחסידי המארזים היקרים וכמו שאמרתה אין רע במארז של HEC גם לפי דעתי הוא מעולה

רק טענתי שמארזים גנריים הם לא תנורים והורסי מחשבים כמו שטענו חלק מהאנשים נקודה וניתן לשדרג אותם

לרמה גבוהה בהרבה בתוספת שקלים מעטים כמו שעשו רבים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ומה יצא לך פה? קנית מארז במאה שקל ואז חתכת ועבדת הרבה וקנית מאוררים והכל ויצא לך כמה? עוד מאה שקל?

ב-230 היית סוגר עניין וקונה איזה 6A19..

ועדיין לא פתרת את בעית הרעש למשל כי הוא דק,ואת האיכות הכללית עצמה,סירקולציה,מיקום של דברים בפנים וכו' וכו'

מארז שעשית לו מודינג, שווה פי כמה ממארז קנוי. בגלל הערך הסנטימנטלי שלו. הרבה יותר כיף לדעת ששינית את המארז שלך לאיך שאתה רוצה.

מעבר לכך, להגיד שמארז ג'נרי זה תנור זה באמת שטויות. 99.9% מהאנשים קונים 'תנור', ללא שום תוספת מאווררים, ונהנים מהמחשב במשך שנים.

נכון מארז בעל שם הוא עדיף, אבל הוא אינו חובה. כך גם סירקולציית אוויר נכונה במארז. למעבד יש טווח טמפ' שהוא אמור לעבוד בו. בוודאי לוקחת בחשבון את המחשב הממוצע(ה-ג'נרי) כשהיא קובעת את הטווח הזה.

אם המעבד עובר את הטווח העליון, גם במארז ג'נרי - אז יש כאן בעייה.

זה מזכיר לי ויכוח שהיה לי עם איזה מוכר בחנות מאוד ידועה שאת שמה לא אציין. הוא המשיך לטעון באוזניי שחבל שאני עם מארז ג'נרי. אך כשהראיתי לו את הטמפ' המצויינות שיש לי במחשב, הוא בלע את הלשון. וזה היה עוד לפני כל המודינג שעשיתי למארז.

לבחור שסובל מטמפ' גבוהה מדי - תראה אני לא בטוח שזה עילה להחלפה. מה שבטוח אל תסתפק בתשובה של מי שקנית את המחשב ממנו, אלא תערוך התכתבות גם עם עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שמארז ג'נרי זה תנור! המשלתי אותו לתנור אבל זו לא היתה הכוונה..

וחוץ מזה תראה,יש כאלה (רבים) שלא בקטע של וכאלה,ות'אמת קשה להתכווכח עם טמפ' אבל זה דברים יוצאים מהכלל.

בדר"כ מאז ג'נרי לא מאורר כהלכה,ללא סירקולציה טובה ולכן הטמפ' בו גבוהות יחסית. ואת זה לא רק אני אמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם החנות והם אמרו שאביא את המחשב לבדיקה. - נראה לי שהם יודעים שהמעבד לא אמור לעבור את ה 60.1 מעלות.

אתם חושבים שהם יריצו תוכנת מאמץ ויבדקו עם EVEREST או שהם יסתכלו בביוס ויגידו שהכל בסדר?

תנו עיצות לגבי מה שאני אמור להגיד להם כדי לקבל מהם קרור טוב יותר מהמקורי או מארז טוב יותר מהמקורי או משהו שיעזור לי לקרר יותר את המעבד.

לגבי שאלות שצצו על המארז שלי - הכרטיס מסך שלי עם קרור רגיל עובד על 45 מעלות ובמאמץ עד ל65 מעלות - טמפרטורות טובות מאוד המעידות על איוורור מארז.

עיצות לגבי מה עלי להגיד למעבדה יתקבלו בברכה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת המארז שהוא קנה דיי מעפן

אם תראו את התמונה

אין לו מקום לנשום...

כל החלק הקידמי חסום....

אבל לדעתי הבעיה לא במארז

כי הוא אמר שהמעלות נשארו אותו הדבר גם אחרי שהוא השאיר את הדלת פתוחה

הסיבות.

1. הקירור לא יושב טוב.

2. התוכנה מזייפת

3. מעפן דחפו לך.(קנית במקרה ב KSP ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא יודע המארז הזה הוא אחד מהמארזים ש Ivory אוהבים לספק (הוא עולה שם 150 שקל בערך).

הוא על הפנים לדעתי (קניתי אותו בשביל מחשב ישן)- מבחינת איכות ונוחות.

מבחינת סירקולציה אני לא בטוח שיש הבדל גדול. בטוח שלא כזה שיגרום למעבד להיות לוהט.

לדעתי הוא לא הגורם לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא יודע המארז הזה הוא אחד מהמארזים ש Ivory אוהבים לספק (הוא עולה שם 150 שקל בערך).

הוא על הפנים לדעתי (קניתי אותו בשביל מחשב ישן)- מבחינת איכות ונוחות.

מבחינת סירקולציה אני לא בטוח שיש הבדל גדול. בטוח שלא כזה שיגרום למעבד להיות לוהט.

לדעתי הוא לא הגורם לבעיה.

אתה סוטר את עצמך!!!

לדעתי המארז מצויין ל150 שקל.

יש 120 מקדימה! המאוור שמקדימה לוקח אוויר מפתח שנמצא בתחתית הפנל. כך שלא צריך גריל מקדימה!

יש 90 מאחורה שמוציא אוויר.

יש 80 בצד שמכניס אוויר ישר על המעבד.

כל הקרורים סבבה. הבעיה לא במארז אלא בקריאת טמפ.

הורדתי EVEREST חדש והינה תוצאות שונות:

בחלקם רואים שהמעבד 38 מעלות וב CPU1 CPU2 רואים 45+ מעלות. מה זה אומר אני לא יודע. מהי הטמפ של המעבד?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה טמפרטורות סתם נלחצת

איפה שכתוב זה טמפרטורת המעבד ובכלל כל הטמפרטורות נראות תיקניות לחלוטין

יש שם כמה טמפ של מעבד.

יש CPU

יש 1

יש 2

מה כל אחד מהם אומר? אני מניח ש 1 ו2 זה לכל . והם קצת גבוהים כי זה במנוחה. אבל מה זה CPU?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...