אובקלוקינג ל P4-1.8 ........ - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובקלוקינג ל P4-1.8 ........

RGod

Recommended Posts

אם יש לך זכרון DDR, אפשר לקנות מעבד P-D 805 ב600 ש"ח חדש. משומש אפילו בפחות.

לקנות את הלוח של שתומך גם ב וAGP וגם ב- רגיל ב250-300 ש"ח.

אתה תוכל להמהיר את המעבד לפחות עד 3 ג'יגה בקלות. לדעתי גם עד 3.3-3.5 .

זאת אופצייה שכדאי לבדוק אותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה לא בכל לוח ניתן לראות טמפ אפילו בלוחות

של GIGABITE ב 945P-S בדגם הזה לא נין לראות טמפ של המעבד או הלוח למה ?זה כדי שניקנה לוח קצת יותר יקר

כמו ה S-965P שעולה ב 200 שח יותר ,וזה כי יש לו מנטר טמפ ועוד כמה שטיות .....200 שח או יותר תלוי איפה קונים

זה בקשר לזה .

בקשר לשאר השאלות ששאלתי כגון ה :

אז השאלה אחשב לאיזה באס ה -E2 מגיע ?

והאם ניתן לשנות את המכפלה שלו ?

האם הוא תומך ב 400 MHZ של המעבד שלי,או שהוא רק ל 533 ומעלה ?

האם ה CNPS 7000B-CU יעלה כלומר יתאים ללוח ?

לא קיבלתי תשובה עדיין .

ובקשר לקניית P2.4 ?אני לא רוצה כי יש לי 1.8 שמגיע חופשי למהירות הזאת .

הלוח שיש לי כרגע זה P4T-E850I RDRAM .......וסיבה שאני מחליף אותו זה כי הבאס שלו לא עובר את ה 133 היו כל מיני סיפורים שהוא מגיע ל150

ראיתי אפילו כתבה אחת אבל זה נירא לי סתם היה מפובר כי ניסיתי הרבה ביוסים וכלום,הבאס לא חוצה את ה 133,והמקס שאני מכיע זה ל 2100 בלי בעיה בלי שום העלאת מתח או משהו,עובד יציב עבר את כל הבדיקות הנחוצות כגון PRIME95 M"T וכו....אאא וגם אין לא נעילה זה ה AGP כלומר אני מעלה גם את הבאס לAGP מ 66 והלאה שזה גם לא טוב ל 9500PRO @9700PRO ....חחח .

קיצר חברה תנו לי תשובות כי אני ממש רוצה לקנות ולראות למה הוא מסוגל .......

רק אל תשכו שהמעבד שלי הוא P4-1.8-400 לא 533 ולא 800 ......אז אולי תציעו גם לוחות אחרים

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות שאני הצעתי תשפר לך את המחשב בלא מעט. לפחות פי שניים. בהוצאה של 700-900 ש"ח.

אבל, אני עדיין חושב שאו שתעשה על המחשב הנוכחי מבלי להחליף חומרה(או להשקיע גג 300 ש"ח), או שתקנה כבר מחשב חדש ב2000-2500 ש"ח. ואפשר לעשות את זה - כל המחשב שלי למשל עולה 2000 לולא הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לקנות מיבד שאמרתה 802D כן אז אני גם צריך לקנות לוח אם שמאים לו ול OC טוב וגם זיכרונות שאין לי כי יש לי RDRAM כרגע

OK בו נירא מעבד חדש אמרתה 600 נגיד אני ימצא ב 300 יד שניה שווה ?לוח אם ב איזה 400 שח לפחות למעבד הזה ועוד 1GB שזה עוד 650 ......

אז זה יוצא לפחות 1400 שח ככה יצא לי בערך 700 -900 שח .........אם לקנות אז כבר מחשב חדש זה או E6300 +ABITלוח ,ו2 GB ואיזה 1950PRO512 אבל זה בינתיים לא כזה מעניין .

אז חברה תעזרו לי אם הלוחות אם למעבד שיתאים לי ........אני לא יודע אם הוא תומך ב FSB 400 .........ורמת ה OC? והאם ה זלמן שלי יתאים שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לקנות מיבד שאמרתה 802D כן אז אני גם צריך לקנות לוח אם שמאים לו ול OC טוב וגם זיכרונות שאין לי כי יש לי RDRAM כרגע

OK בו נירא מעבד חדש אמרתה 600 נגיד אני ימצא ב 300 יד שניה שווה ?לוח אם ב איזה 400 שח לפחות למעבד הזה ועוד 1GB זיכרון שזה עוד 650 ......

אז זה יוצא לפחות 1400 שח ככה יצא לי בערך 700 -900 שח .........אם לקנות אז כבר מחשב חדש זה או E6300 +ABITלוח ,ו2 GB זיכרון ואיזה 1950PRO512 אבל זה בינתיים לא כזה מעניין .

אז חברה תעזרו לי אם הלוחות אם למעבד שיתאים לי ........אני לא יודע אם הוא תומך ב FSB 400 .........ורמת ה OC? והאם ה זלמן שלי יתאים שם ?

יש את הלוח של אסרוק ב250-300 ש"ח. הלוח סביר אם כי לא מצויין לאוברקלוק. בכל מקרה, אין סיבה שלא תוכל להגיע איתו ל3-3.5 ג'יגה

אני מניח שב3.3 אתה תעצר.

לגבי זכרונות - תשמע זה סיפור אחר. אני חשבתי שיש לך זכרונות . הלוח של אסרוק תומך גם בזכרונות 1 וגם בDDR2.

בכל מקרה, אם אתה גם צריך להוסיף לעסק, אז באמת עדיף לקנות מחשב חדש. או פשוט לדאוג שההשקעה המקסימלית על המחשב הנוכחי שלך תהיה 300 ש"ח. יותר מזה זה בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה יכול לארות לי את המפרט שלך כי לי יש p.4 2.4 גיגה והיה רשום לי 1.8 עוד עכשוו ואז קראתי קצת ואז אבנתי שבלוחות יש גמפרים שהם משנים תדרים תלוי איזה סדר עם

עם אתה יכול לעות תמונה לגבי המעבד יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אני מכיר כאלה שקנו 1.8 ואז בלוח אם היה מעבר מי 100FSB ל 133 ישר ...בלי משהו באמצע טזה היה קופץ ל

2400 במקום ה 1.8 .

לי יש לוח ישן P4T-E אצלי לא ניתן לשנות ככה אצלי זה ב 5 MHZ צי 100 עד 133 .

לוח מעפן ל OC אבל סדר .

הבאתי מעבד 1.6A מחבר היום נירא לי הוא יהיה מעולה ל OC .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...