טראקים מזרחיים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טראקים מזרחיים

תחמן מתימן

Recommended Posts

קישור למיול.עכשיו.

מוסרי- אתה אשכרה חושבת שהמילים במזרחית הן מילים מורכבות ועמוקות? סתם שאלה.

חלקם מצוצים מהאצבע וחלקם לא לדוגמה תשווה אבי גואטה" שלווה עמוקה" שזה שיר עם רגש {רשמתי תמילים בעמוד הקודם אתה מוזמן גם להוריד ולהקשיב אני לא מחייב אותך {שלא תבוא אליי בטענות "ניראה לך אני ישמע את זה רק הצעתי לא יזיק לך הריי לפני ששופטים משהו אתה חייב להקשיב לו לא טוב תביע את דעתיך אף אחד גם לא חייב לקבל את זה}}לעומת מושיק עפיה השירים החדשים שלו ל דוגמה "אני לא זמין"...

הישנים של מושיק עפיה יותר מילים עם רגש...

קח משימה

אבי גואטה - שלווה עמוקה

גאווה אתמלא שאתבונן בתמונה,

ואתה כמו מרגיש אהבתי הכנה .

איך אוכל להבין מה לי תשיר

טוב לו היית כאן להקשיב

הלוואי, ובעבר תוכל להגיב... תנסה להסביר למה היתכוון המשורר הלוואי ובעבר תוכל להגיב חומר למחשבה!!! אם לדעתך מילים לא עמוקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגע קראתי את השלווה העמוקה של אבי גוואטה - חביב(מבחינת ליריקה).

לא מדהים כמו שאתה אומר, או "קשה להבנה ומסתורי" אבל לא רע, יש בזה קצת זוהר ארגוביות.

אבל באופן כללי אני לא אוהב את המוזיקה המזרחית ויש יותר מדי "אומנים" בתחום שכותבים שירים מפגרים(נתת פה אחלה דוגמא - אני לא זמין, ממש מטאפורה מעולה!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע קראתי את השלווה העמוקה של אבי גוואטה - חביב(מבחינת ליריקה).

לא מדהים כמו שאתה אומר, או "קשה להבנה ומסתורי" אבל לא רע, יש בזה קצת זוהר ארגוביות.

אבל באופן כללי אני לא אוהב את המוזיקה המזרחית ויש יותר מדי "אומנים" בתחום שכותבים שירים מפגרים(נתת פה אחלה דוגמא - אני לא זמין, ממש מטאפורה מעולה!).

בואנה לא רק אני מטורף שלא יושן יש עוד אנשים שלא יושנים ב 4 בבוקר LOL!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כולכם חייבים להיות פה שחצנים?? למה אתם חושבים שאתם טובים יותר מכולם? או שהמוזיקה שלכם יותר "מורכבת" ו"פואטית" ?

למה טרנסים ודאנסהול זה יותר מורכב ויפה?...

להבהרה, אני ממש לא בקטע של מזרחית. אני רק רוצה להגיד שכל פעם באופן עקבי אתם (באופן כללי, לא מצביע פה על כולם) כל הזמן יורדים על אנשים שפותחים ת'רד או שואלים שאלה. תלמדו לכבד דעות של אחרים ותפסיקו כבר עם השחצנות הבוטה שלכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתעצבן, בסך הכל מעבירים כאן קצת צחוקים על הזמר המזרחי.

תודה שהם מאוד פטאתים בעשר שנים האחרונות אם לא יותר, באופן כללי כמובן לא כולם.

ומה הקשר טרנסים ודאנסהול אף אחד לא הזכיר אותם.

תהיה קליל, פותח הדיון עצמו פתח אותו בהומור קל אז מי אנחנו שלא נמשיך באותה רוח ;)

חוץ מזה שלרדת זה לא תמיד אקט שלילי. לרוב זו ביקורת בונה כשצריך לגמור עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...