ההתקנה לא מאתרת את הדיסק הקשיח - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההתקנה לא מאתרת את הדיסק הקשיח

Semyon171

Recommended Posts

ניסיתי היום לפרמט את הדיסק הקשיח והמחשב וכאשר אני נכנס להתקנה של הווינדווס ולוחץ אנטר כדי להמשיך בהתקנה,ההתקנה לא מאתרת את הדיסק הקשיח.

מישהו יודע מה לעשות?דחוף.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך דיסק SCSI? לא נראה לי סביר....

בכל מקרה בין אם זה SCSI ובין אם זה SATA, אתה חייב להתקין דרייברים מתאימים בזמן ההתקנה של .

חפש באתר היצרן של בקר ה-SCSI או באתר יצרן לוח האם (במידה ומדובר ב-SATA).

תעלה צילום מסך מפורט ממנהל ההתקנים אם אתה רוצה החלטה חד משמעית, או סריקה מ-EVEREST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואתה לא משתמש בRAID, תכנס לביוס ותכבה אותו, כך הוא יזוהה בלי פעולות נוספות.

במידה ואתה לא מעוניין להשתמש בשיטה הזו או לחלופין משתמש ברייד כדאי שתכתוב איזה יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופרגירל, לא הבנתי מה הקשר בין RAID לעובדה שהתקנת ה-XP לא מזהה את הדיסק כי הוא SATA.

ההתקנה לא מזהה את הדיסק מכיוון שאין ל-XP תמיכה מובנית בהתקנה ל-SATA ולא בגלל שאופציית ה-RAID ב-BIOS מפריעה לה בצורה כלשהי.

ולפותח הת'רד: בדוק אם קיימת ב-BIOS שלך אפשרות שבקר ה-SATA "ידמה" מצב IDE.

ברוב ההתקנות זה פותר את הבעיה.

בחיפוש באתר של לדרייבר SATA המתאים ללוח שלך לא מצאתי דבר - בד"כ מוצע דרייבר כזה, אותו יש להתקין בזמן התקנת המערכת.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*תוכלי

מממ, תוכל להסביר לי מזה RAID?

או איך מכבים אותו?

ואיך בדיוק אני יודע שאני משתמש בו? S:

ויש לי לוח אם P4S800D-X , אני חושב.

RAID הוא מערך של דיסקים

http://he.wikipedia.org/wiki/RAID

סביר להניח שאין לך אחד כזה, לכן הדרך שהצעתי היא פשוט להכנס לביוס ולכבות כל מה שקשור לRAID.

אפשרות נוספת, כמו שהציעו, היא ללחוץ F6 במהלך ההתקנה ולהכניס לכונן הדיסקטים לSATA (אותם היית אמור לקבל עם לוח האם).

במידה והדיסקט כבר לא ברשותך תוכל להוריד את הדרייבר מהאתר של יצרנית לוח האם.

סופרגירל, לא הבנתי מה הקשר בין RAID לעובדה שהתקנת ה- לא מזהה את הדיסק כי הוא SATA.

ההתקנה לא מזהה את הדיסק מכיוון שאין ל-XP תמיכה מובנית בהתקנה ל-SATA ולא בגלל שאופציית ה-RAID ב- מפריעה לה בצורה כלשהי.

בהצלחה.

כי זה פשוט עובד :)

כאשר מבטלים את הרייד הSATA מזוהים כIDE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אבל זה לא נכון.

במחשב שעבדתי עליו לפני בחודש (לוח של מסדרת ה-PLATINUM), ניטרול של ה-RAID שפעל כברירת מחדל לא עזר להתקנה לזהות את הכונן.

הייתי צריך לחכות עד שהושג הדרייבר מאתר היצרנית כדי לסיים את ההתקנה.

אולי כוונתך ללוח הספציפי של פותח הת'רד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הלוח הנ"ל בשביל הדריבר לSATA כנס לדיסק אם הדרייברים של הלוח אם ותמצא שם לRAID של SIS 180 ושם יש אפשרות להכין דיסקט אז תכניס דיסקט וזה יצור לך את הדרייבר ואז בהתקנה של הווינדוס ממש בהתחלה רשום למטה ללחוץ F6 אם צריך להתקין לRAID תלחץ F6 חכה עד שיגיע לחלק שהוא אומר לך ללחוץ על S בשביל להכניס את הדרייבר תכניס את הדיסקט ותלחץ ENTER אחרי שלחצתה S ותבחר את הדרייבר המתאים לXP יש שם ל2000 98 וכו אין ממש מה לטעות שם זה יופיע לך אוטומטית גם ככה ואז תלחץ ENTER הוא יעלה את הדרייבר תשאיר את הדיסקט בפנים ותמשיך את ההתקנה ובשלב מסויים ההתקנה תשתמש בדיסקט ואז תוכל להוציא אותו

ועל תנסה לכבות בביוס את הSATA כי אז הוא לא יזוהה בכלל ובלוח הזה לא ניתן לדמות את הSATA לIDE

מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...