פיתון 5 הטוב יותר האומנם? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיתון 5 הטוב יותר האומנם?

Classified

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף אחת מהן לא ספציפית. מה נגמ"שים? מה ג'יפים?

אגב ג'יפים, נדמה לי שצה"ל עבר לקנות גם אותם מארה"ב. אם אני זוכר נכון, זה כבר 2:0 לטובתי.

קבעת שיש להם אותה מערכת הנחייה - על סמך מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתון 5 או בשמו "פנתר" הוא הטיל הטוב בעולם לטווחים קצרים ולא יעזור לאף אחד כלום, הטיל השני זה ה"אשוח" או האמראם בשמו האמריקאי .

הפיתון טס במהירות 4 מאך והגרסה המשופרת והחדשה מגיעה ל4.2 מה שנקרא "פנתר 2000 ".

אני יכול להרחיב פה ולהסביר בדיוק מה הטיל הזה עושה בצבא שלנו שלא עושה בצבאות האחרים שהוא נמצא בהם אבל זה באמת סודי ביותר .

"מסווג" מאיפה הבאת את הסברות שלך שהמיקה טוב יותר ??? ראית פעם את הטילים במציאות שאתה מדבר , דיברת עם המפתחים או צוות הבדיקה של הפנתר שאתה כל כך בטוח בעצמך , אני יכול להגיד לך ממקור ראשון שהפנתר הוא הטיל הטוב בעולם והסרט שרפא"ל הוציאו עושה לו עוול כי זה כלום לעומת מה שהוא מסוגל לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אגלה לך שום דבר שאני לא אמור לגלות כי זה לא מוסרי לעשות את זה .

אני רק יכול לספר לך ששירתתי בתור מכונאי של F-16 והייתי במנ"ט תקופה מספיק ארוכה כדי לדעת המון דברים מסווגים .

דברים שאני כן יכול להגיד זה שהעין של הפנתר מוגבלת בזווית כשהיא נמכרת לארצות אחרות וזה רמז גדול למה שהטיל הזה עוד מסוגל לעשות ,שאר הדברים באמת שלא אמורים להיות רשומים או מסופרים בשום מקום שאינו מתאים לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.jeep.com/wrangler/photos_video.html

מאוד ישראלי מה אני יגיד לך.

בשום מקום לא נאמר שהוא פיתוח ישראלי, רצתה לייצור ג'יפ צבאי ממוגן קל, וקנתה את הרשיון מקרייזלר ובנתה סביבו את הסופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רכב שטח (ג'יפ) מתוצרת תעשיות רכב נצרת עלית (תע"ר), ישראל. כל חלקי הג'יפ מיוצרים ומורכבים בישראל, למעט המנוע שהוא שייך לג'יפ התאום של הסופה, הרנגלר (Wrangler) האמריקאי.

http://www.google.com/search?hl=en&q=%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%94+2

כנס לסופה M-240 - ויקיפדיה

אני לא יודע למה זה לא נותן לשים קישור ישיר לדף :-\

ממתי קובעים מי היוצר ע"י המנוע של הרכב בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...