כתבה ב"משמר האזרחי" - מוציאים חלק מהטלויזיה ולא משלמים אגרה..אמת?! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה ב"משמר האזרחי" - מוציאים חלק מהטלויזיה ולא משלמים אגרה..אמת?!

eliav-peretz

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה מקלט טלוויזיה? כל מכשיר שאפשר לראות דרכו שידורי ... אם אתה יכול לראות אתה צריך לשלם אגרה... זה לא משנה אם אתה וראה את זה דרך הטיונר או דרך הוט/יס או שאתה רואה את זה דרך המראת קסמים שלך או כרטיס PVR במחשב... אתה יכול לראות טלוויזיה? אתה צריך לשלם אגרה

אם אתה מוציא את הטיונר מהטלוויזיה אבל משאיר הוט/יס אתה יכול לראות שיידורי ->אתה צריך לשלם אגרה

אם אין לך הוט/יס אז אתה לא יכול לראות שידורי ואתה פטור... בעצם כמו שעל מסך מחשב שתחבר לDVD לא תשלם אגרה גם על טלוויזיה שלא יכולה לעבוד כטלוויזיה בשום דרך לא תשלם אגרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

חוץ מזה בדקו את זה כבר במשמר האזרחי ואמרו את כל הדברים האלו.

אם יש לך ללא המקלט ואין לך יס/הוט/לויין כלשהו אתה פטור מתשלום נקודה.

אם יש לך רדיו ברכב אתה משלם עליו אגרה.

כל זה נבדק ע"י המשמר האזרחי והיה בעיתון אפילו לפני כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן, בפסק דין של בית המשפט העליון עא 1934/91 נכתב: "כן עולה מן התצהירים, כי שילובם של שני המכשירים האמורים לכלל מקלט הוא שילוב קבוע ומתמשך

מדובר פה על בלי טיונר ועל ממיר כבלים

כמו שאתה רואה פסק בית המשפט קבע ששני המכשירים ביחד הם מקלט ומאוד משתמע מהניסוח הזה שכל אחד לחוד הוא לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כן עולה מן התצהירים, כי שילובם של שני המכשירים האמורים לכלל מקלט הוא שילוב קבוע ומתמשך, להבדיל משילוב אקראי. המשיב אינו חולק על כך. בנסיבות אלה, אני סבור כי הרשות עמדה בנטל להראות כי המשיב אמנם מחזיק במקלט , ועל-כן חייב באגרה".

צר לי, אני לא רואה היכן כאן משתמע שכל אחד מהם בנפרד אינו חייב בתשלום אגרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:smile1:

הדרך היחידה לא לשלם אגרה היא:

אם אתה רווק תבקש מההורים שלך לקנות לך כי בזמן הקניה המוכר חייב לשלוח את הפרטים שלך לרשות השידור. (לפחות ככה זה היה העבר)

ז"א אם אין טלויזה על שמך הם לא יודעים שהם יכולים לגבות ממך !

כמובן שהם לא טיפשים והם יוצאים מהנחה שכל זוג נשוי (שיתחתן ברבנות - כי אז הוא מופיע כנשוי בתעודת זהות) יש לו (כי לכל משפחה יש טלויזה)

לכן אם אתה לא מופיע כנשוי בתעודת זהות אתה לא צריך לשלם אגרה (האם זה באמת שווה את זה?! אתם תחליטו - לדעתי לא! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב ששני המכשירים ביחד הם מקלט לא כתוב שהטלוויזיה בלי טיונר היא טלוויזיה

משתמע מזאת: הטלוויזיה בלי הטיונר נחשבת בגלל שהיא משולבת עם הממיר

שילובם של שני המכשירים האמורים לכלל מקלט טלוויזיה

אם היא עדיין הייתה נחשבת אז מה הממיר קשור בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי זוג חברים נשוי שאף פעם לא רכשו מקלט, וגם לא פנו אליהם בדרישה לתשלום.

Decktor:

מתשמע זה לא מספיק טוב, וזה גם לא מוחלט. לא כתוב בשום מקום כי בלי טיונר פטורה מאגרה.

אני מוכן לבצע ניסוי: אני אשיג , ואביא טכנאי שיוציא ממנה את הטיונר. על חשבוני.

מדווח על כך לרשות השידור.

אם באים אלי בדרישה לתשלום ולא נסוגים, אתה משלם את האגרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נשוי ואף פעם לא פנו אליי

בכל מקרה NEMESIS לא ענית למה כתוב בפסק דין ששני המכשירים ביחד נחשבים "מקלט טלוויזיה" אם לא בגלל שרק הטלוויזיה בלי הטיונר לא נחשבת מקלט

במחשבה שנייה קושיה יותר טובה: תן לי איזושהיא הגדרה חוקית חוץ מהטיונר בשביל להבדיל בין ומסך מחשב (ותודה למי שאמר משהו בסגנון בת'רד הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Decktor,

ערכתי את ההודעה ועניתי.

אני חושב שעכשיו הגעת לנקודה.

עכשיו הרשה לי להסביר: אני חושב שהקונספט שלך מוצדק.

אולם אני טוען כי רשות השידור לא תראה את זה בצורה זו. רשות השידור רוצה כסף, ועד היום היא גבתה כסף על כל מכשיר .

כל עוד הם יכולים לשלוח את ידם לכיס שלנו, למה להם להפסיק?

עד שלא יצא צו בית משפט אשר יכריח אותם בלשון חד משמעית לקבל את ההגדרה כי ללא טיונר היא לא מקלט , אני מבטיח לך כי לא יעניין אותם הסיפור.

ישנן הרבה תלונות אשר מסתובבות ברשת על אנשים שלא ויתרו להם על הגבייה במקרים הרבה יותר מובהקים מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני מבין מה שאתה אומר אבל עובדתית מונטורים לא חייבים באגרה וההבדל היחיד בין מוניטור לטלוויזיה הוא הטיונר

אני בטוח שרשות השידור תנסה לקחת ממך אגרה אבל אין להם זכות חוקית (מצד שני אנחנו מדברים על אותו גוף שאיים על אנשים שיחרימו להם את האוטו באמצע הדרך במחסום פתע וגם לזה לא היה להם זכות חוקית)

בקיצור בוא נסכים על הדברים הבאים:

1. אין להם זכות חוקית עקרונית לקחת על זה אגרה

2. הם כאלה תאבי בצע שהם ינסו בכל זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...