חיבור מחשב כף יד לרשת אלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מחשב כף יד לרשת אלחוטית

SEangel

Recommended Posts

ברשות ידידה שלי מחשב כף יד מסוג A639 עם מ"ה Window Mobile 5. המכשיר עובד ברשתות ציבוריות, אך בבית הוא מזהה אבל אי אפשר לגלוש.

(הנתב הוא של Draytek מדגם Vigor 2200w plus). לדעתי מקור הבעיה בהגדרות של הPDA. מישהו יודע איך לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה מיליון דברים אחרים ;)

אם יש לPDA WM5 אז אמור להיות בטח איזה סוג של אשף להתחברות לרשת אלחוטית. או אפילו להתחבר לרשת שהוא מזהה באמצעות קליק. מה בדיוק הוא מבקש כשאתה עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהבעיה לא בPDA (היא הצליחה להתחבר במקומות ציבוריים). ואם כן, אז זה בגלל ההצפנה של הנתב שלה. היא עברה ברפרוף על ההגדרות של הנתב, ונראה לה שהוא לא מוצפן. יש איזו הגדרה ספציפית שצריך לבדוק? במידה והוא מוצפן, איך "פותחים" את ההצפנה לPDA?

נב

תודה על העזרה המהירה וסליחה על השאלות הנוביות (זה תחום שאני לא מכיר בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני הסוררת עם החיבור שלא עובד :)

כשמנסים להתחבר עם המחשב כף יד לרשת הוא מזהה את הרשת ומתחבר אליה, אבל שום דבר לא עובד.... לא עולה שום אתר, אי אפשר להתחבר למסנג'ר וכו'....

חשבתי לבדוק עם tracert איפה זה נופל, אבל אהם, מסתבר שאי אפשר סתם לפתוח חלון דוס בווינדוס מובייל :kopfpatsch:

המחשב בבית מחובר בכבל לראוטר, וכן יש , וכשניסיתי להתחבר עם המחשב כף יד לרשתות אלחוטיות אחרות זה עבד סבבה, אז אני מניחה שהבעיה היא בהגדרות של הרשת האלחוטית בבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף, נראה לי שגיליתי מה הבעיה... ה- DNS לא מוגדר כמו שצריך. אני מניחה שהוא אמור לקבל את הכתובות האלה מהראוטר, נכון? בראוטר הן מופיעות איפשהו, עכשיו רק נשאר לי לתהות למה הוא לא מעביר אותן ברשת האלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...