חוק המלווה...התקבל כבר או לא??? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק המלווה...התקבל כבר או לא???

^HocK^

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

אני מעדיף שיעבור רק אחרי שאני אקבל את הרשיון..מצידי יום אחרי.

כמה נחמד מצידך..

כמו כולנו בערך. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני עוד מעט ניגש לטסט

ולקחתי את האוטו של אמא שלי שברולט קאווליר לנסיעת מבחן הבת זונה הייתה יציבה על 140 קמ"ש והיה פצצה לנסוע בה!

אני לומד על volvo s40 אוטו פצצה כיף לקרוע איתו את הכביש! אבל אהבתי יותר את השברולט.

איזה כיף עוד מעט רישיון וללכת למשחקים של מכבי תל אביב!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בגלל אנשים כמוני?

מה בגלל המהירות?

רק שתדע שמהירות זה לא הגורם לתאונות, שתדע שבגרמניה הם יכולים לנסוע באיזה מהירות שהם רוצים ואני לא שמעתי שיש בעיה של תאונות דרכים בגרמניה

הגורם לתאונות הוא המשטרה! המשטרה לא עושה כלום חכה שתוציא רישיון או אם כבר יש לך תראה איך אנשים נוהגים לא איכפת להם מתמרורים לא מאותתים לא עושים כלום ובגלל זה נגרמים תאונות

שאני נהגתי במהירות הזאת תאמין לי ששמרתי על כל כלל הבטיחות ונסעתי כמו שצריך זה שאני אוהב לנסוע מהר זה לא אומר שבגלל אנשים כמוני זה בגלל אנשים שעברו טסט במזל לך תראה איך אנשים נוהגים

אני עצרתי ברמזור ואחריי היה עוד אוטו מה הוא עשה הוא התחיל להתגלגל לאמצע הכביש שהרמזור היה אדום וכמעט הייתה תאונה

אז תבין יש אנשים שפשוט לא איכפת להם מהחוקים והמשטרה לא שמה פשוט לתפוס אותם ולתת להם קנס או שלילה שהם יצטערו וילמדו.

אבל כמו שכתב הבחור למי איכפת... אני יהיה עם מלווה חודשיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להאשים את המשטרה תמיד, הוא צודק!

ועוד משהו - החוק הזה כולה כולה עבר קריאה ראשונה. הוא עוד צריך לעבור קריאה שנייה ואם אני לא טועה גם שלישית, ואחרי זה ועדת כלכלה. יש עוד הרבה זמן עד שהוא יעבור, ואם הוא יעבור הוא יהיה לילידי 88 ומעלה (לא 86!).

איך אני יודע? בא אלינו לבצפר היועץ של שר התחבורה לענייני נוער, כדי להרצות על תאונות דרכים, והוא אמר לנו. אז לא לדאוג!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בגלל אנשים כמוני?

מה בגלל המהירות?

רק שתדע שמהירות זה לא הגורם לתאונות, שתדע שבגרמניה הם יכולים לנסוע באיזה מהירות שהם רוצים ואני לא שמעתי שיש בעיה של תאונות דרכים בגרמניה

הגורם לתאונות הוא המשטרה! המשטרה לא עושה כלום חכה שתוציא רישיון או אם כבר יש לך תראה איך אנשים נוהגים לא איכפת להם מתמרורים לא מאותתים לא עושים כלום ובגלל זה נגרמים תאונות

שאני נהגתי במהירות הזאת תאמין לי ששמרתי על כל כלל הבטיחות ונסעתי כמו שצריך זה שאני אוהב לנסוע מהר זה לא אומר שבגלל אנשים כמוני זה בגלל אנשים שעברו טסט במזל לך תראה איך אנשים נוהגים

אני עצרתי ברמזור ואחריי היה עוד אוטו מה הוא עשה הוא התחיל להתגלגל לאמצע הכביש שהרמזור היה אדום וכמעט הייתה תאונה

אז תבין יש אנשים שפשוט לא איכפת להם מהחוקים והמשטרה לא שמה פשוט לתפוס אותם ולתת להם קנס או שלילה שהם יצטערו וילמדו.

אתה נהגת על 140 קמ"ש במקום עם רמזורים ואתה עוד מאשים את המשטרה??? וחות מזה איך אתה יכול להגיד ששמרת על כל כללי הבטיחות אם נסעת מעל המהירות המותרת???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בגלל אנשים כמוני?

מה בגלל המהירות?

אתה נהגת על 140 קמ"ש במקום עם רמזורים ואתה עוד מאשים את המשטרה??? וחות מזה איך אתה יכול להגיד ששמרת על כל כללי הבטיחות אם נסעת מעל המהירות המותרת???

מהירות היא באמת לא הגורם לתאונות

אבל

לא נוסעים 140 במקום מרומזר שיש בו עוד מכוניות בכביש!לא נוסעים 140 במקום מרומזר שיש בו עוד מכוניות בכביש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בכבישים לא בגלל המשטרה ולא בגלל שיש אנשים שקיבלו רשיון ורוצים לראות לאיזו מהירות הם יגיעו.

המצב הוא בגלל שאנחנו חיות חסרות תרבות. "אני לא אצא פראייר" זה מה שיש בראש של רוב הנהגים הישראליים, וזה בדוגרי הגורם מספר אחד לתאונות.

כשאני אסע על 180 ולא אפגע באף אחד אני אדע את זה, וגם אתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתי מחוץ לעיר בכביש מהיר אז ככה לא היו רמזורים

ודבר בשני ניראה לך אני יגרר אחרי מישהו שנוסע 80 בשביל מה הוצאתי רישיון בשביל לנסוע כמו חננה.

בעיר אני לא מתקרב אפילו ל100

וכן המשטרה אשמה... שתראה איך נהגים אחרים נוהגים ואני לא מתכוון למהירות תראה נהגי מוניות שחושבים שהכביש שלהם ונכנסים לנתיב שלך בלי שום סימן איתות משהו

שתראה מכונית לוקחת שתי נתיבים שתראה איך אנשים עוקפים אז תדבר.

ועוד מלא דברים שאין לי עצבים לכתוב אותם

רק בגלל זה יש תאונות לא בגלל מהירות אלא בגלל שהיום אנשים פשוט לא שומרים על החוקים ועושים מה שבזין שלהם.

ולנסוע 140 בכביש מהיר בשביל עקיפה זה מותר עד כמה שאני יודע וגם אם זה לא מותר שום משטרה לא עצרה אותי ואמרה לי על זה..

שזה אומר שהשטרה בישראל דפוקה רצח ולא רק בדרכים.... יש עוד מלא סיפורים שראיתי על משטרת ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

sonic, אני אסע על אותם כבישים כמוך.

וכשאני יודע שהמהירות המותרת באותו כביש היא נניח 90, אני לא אצפה לראות מטורף עוקף אותי ב140.

זה ועוד איך חוסר בטיחות וחוסר אחריות, אז מה שיש אנשים אחרים שנוהגים בצורה פראית?

אתה צריך להוסיף עוד שמן למדורה?

בגלל אנשים כמוך, שחושבים שהם עושים הכול כמו שצריך ולא פוגעים באף אחד, אני צריך לנהוג בהרבה הרבה יותר זהירות כדי שאיזה מטורף לא יקפוץ מולי בפי שתיים יותר מהירות ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולנסוע 140 בכביש מהיר בשביל עקיפה זה מותר עד כמה שאני יודע וגם אם זה לא מותר שום משטרה לא עצרה אותי ואמרה לי על זה..

שזה אומר שהשטרה בישראל דפוקה רצח ולא רק בדרכים.... יש עוד מלא סיפורים שראיתי על משטרת ישראל

אין אף כביש בארץ שמותר לנסוע בו במהירות הזאת...

ומשטרת עושה מה שהיא יכולה, ואם היא לא מצליחה זה חלקית בגלל אנשים כמוך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...