חוק המלווה...התקבל כבר או לא??? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק המלווה...התקבל כבר או לא???

^HocK^

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Ghost_Dogg

רגע רגע, אם אני נולדתי ב85', ואני עושה טסט ב-1 לינואר או אחרי, החוק תקף עליי?

החוק עצמו נכנס לתוקף ב-1 לינואר, הלא כן? לפני זה לאף אחד אין חצי שנה(תקן אותי אם אני טועה).

ועוד משהו, החוק עצמו אומר רק חצי שנה מלווה ואז מקבלים רישיון קבוע או שיש עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Damn I though the average age here is around 20+, it seems people here aren't much older than the ones in gaymer, sure as hell smarter though, for the most case. I don't care really, already got a licence and a car, Pegu 206 1.6L, well it's my mum's car, but I still get to use it when I want to.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

Damn I though the average age here is around 20+, it seems people here aren't much older than the ones in gaymer, sure as hell smarter though, for the most case. I don't care really, already got a licence and a car, Pegu 206 1.6L, well it's my mum's car, but I still get to use it when I want to.

ואיך זה בדיוק קשור לת'רד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gaymer, LOL הרגתה אותי מצחוק :lol:

ובקשר לנושא מה עם עופנוים? למכונית אני מתכוון להוציא אחרי הצבא כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח בשבילך ידידי, אני מפחד לתת לה את ה ESI לידיים.... :errr:

ESI...אוטו טוב...

אצלי "טרנטה" מאזדה 323 שנת 95' גיר רגיל ובלי הגה כוח!!

אבל לא נורא...

העיקר שלא יהיה לי מלווה חצי שנה..כי אחרת אני ואבא שלי נהרוג אחד את השני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אם יש לה גיר רגיל, אתה בכיף פותח איתה ב10 שניות או טיפה יותר אם לא חרשו על המנוע.

אל תזלזל בכוח של המזדה.

וקשה לי להאמין שאין לה הגה כוח... :-\

שלי 1.6 ליטר ופותחת כמו הקופה החדשה של יונדאי, ב9.2 שניות 0 - 100.

ההבדל הוא שהקופה החדשה של יונדאי נראית לא רע בכלל (וזהו פחות או יותר, פוזה נטו, מכאן הכל בירידה כולל ביצועים) ועולה 150 אלף שקל, ושלי עולה 40 אלף שקל בלי שום שיפורים. ;D

ראסמי כבר עדיפה STI.

עד לכאן OFF-TOPIC... בנוגע לחוק, תנו לו קודם לעבור קריאה שניה ושלישית, אז ניהיה חכמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אם יש לה גיר רגיל, אתה בכיף פותח איתה ב10 שניות או טיפה יותר אם לא חרשו על המנוע.

אל תזלזל בכוח של המזדה.

וקשה לי להאמין שאין לה הגה כוח... :-\

שלי 1.6 ליטר ופותחת כמו הקופה החדשה של יונדאי, ב9.2 שניות 0 - 100.

ההבדל הוא שהקופה החדשה של יונדאי נראית לא רע בכלל (וזהו פחות או יותר, פוזה נטו, מכאן הכל בירידה כולל ביצועים) ועולה 150 אלף שקל, ושלי עולה 40 אלף שקל בלי שום שיפורים. ;D

ראסמי כבר עדיפה STI.

עד לכאן OFF-TOPIC... בנוגע לחוק, תנו לו קודם לעבור קריאה שניה ושלישית, אז ניהיה חכמים יותר.

OFF-TOPIC

האוטו שנת 95...ואין לו הגה כוח...

ובקשר לקופה...לחבר שלי הייתה יונדאי קופה שחורה..יפהיפה...אבל הוא התהפך איתה :(..

אבל הוא יקנה אוטו חדש..

ON-TOPIC

אני מעדיף שיעבור רק אחרי שאני אקבל את הרשיון..מצידי יום אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...