פצצת אטום (תעזרו לי) - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פצצת אטום (תעזרו לי)

drade

Recommended Posts

שלום לכולם

תגידו האם יקרא מצב שיפול באיזו שהיא מדינה פצצת אטום חזקה מאוד

אז כדור הארץ יכול לזוז או שהוא יתקרב לשמש ונישרף אוו שהוא יתרחק מהשמש וניתקרר

האם מישהו לא יודע על פצצת אטום אז שיקרא כאן

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A6%D7%A6%D7%AA_%D7%90%D7%98%D7%95%D7%9D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

איזה שטויות!

אתה לא חי בעולם? אתה לא יודע שבמלחמה"ע השניה הופלו 2 פצצות..ולפני שבוע קוריאה עשתה ניסוי כזה..וארה"ב עשתה המון ניסויים כאלה..גם של פצצות מימן חזקות מאוד ואנחנו עדיין חיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פצצת אטום על כדור האץ זה בערך משהו כמו שדבורה תעקוץ אותך - היא לא תעיף אותה 20 מטר.

בשביל להעיף את כדור הארץ לעזאזל אתה צריך עצם בסביבות המסה של כדור הארץ שיטוס במהירות אדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה אפשרי אבל הכח שצריך להיות לפצצה הזו הוא עצום כיוון שכח המשיכה בין כוכבי הלכת במערכת השמש בנוסף לכוח המשיכה של השמש (הכוחות העיקריים שמחזיקים את כדור הארץ במקומו).

תחשוב על זה ככה בתקופת הדינוזאורים פגע בכדור הארץ מטאור בעוצמה של אלפי ואף מאות אלפי (או אולי אפילו מליון אני לא בטוח במספר המדויק) פצצות אטום כמו אלו שנפלו על הירושימה ונגסאקי אז לעת אתה אתה בטוח

נ.ב.

ביטחון נכדיך מוטל בספק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בפצצת אטום עסקינן, אז תאורטית, אם שמים שני חפצים בוואקום , נניח בחלל (למרות שהוא לא וואקום 100%) ונשים אותם במרחק 100 מטר זה מזה, נפוצץ גוף אחד בפצצת אטום, האים גם השני יתפוצץ? (בהנחה ורדיוס הפיצוץ הוא 30 ק"מ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בפצצת אטום עסקינן, אז תאורטית, אם שמים שני חפצים בוואקום , נניח בחלל (למרות שהוא לא וואקום 100%) ונשים אותם במרחק 100 מטר זה מזה, נפוצץ גוף אחד בפצצת אטום, האים גם השני יתפוצץ? (בהנחה ורדיוס הפיצוץ הוא 30 ק"מ)

הפיצוץ הוא למעשה התפשטות מהירה מאד של חומר. אני מאמין שחפץ במרחק 100 מ' בואקום יושפע מהפיצוץ. (יגיע אליו חומר מהפיצוץ עצמו, אפילו שיש ריק באמצע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיצוץ הוא למעשה התפשטות מהירה מאד של חומר. אני מאמין שחפץ במרחק 100 מ' בואקום יושפע מהפיצוץ. (יגיע אליו חומר מהפיצוץ עצמו, אפילו שיש ריק באמצע)

אם אתה מתכוון שגם הגוף השני הוא חומר לא יציב כמו למשל אורניום 235 אז יש סיכוי שאחד הניוטרונים מהפיצוץ הראשון יגיעה אליו ויפעיל תגובת שרשרת בו אבל הסיכוי לזה הוא מאוד מאוד מאוד... קטן (מאוד מאוד קטן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייי אחי הרגת אותי! :lol:

מהכותרת שלך חשבתי שאתה מבקש עזרה בבניה של פצצה כזאת

או שעצבנת את אחמדיניג'אד והוא מאיים לך על הבית עם פצצה אטומית :smile1:

בכול אופן חוזקה של פצצה אטומית הוא ממש אדיר,אפילו החלשה ביותר עושה נזק גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...