מתאשפז ביום שישי הקרוב לניתוח . זקוק לטיפי&#15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתאשפז ביום שישי הקרוב לניתוח . זקוק לטיפי&#15

Sting

Recommended Posts

שלום לכולם,

אז ככה... ביום שישי בשעה 08:00 בבוקר אני אמור להתיצב בבית החולים תל השומר , המטרה ניתוח מסובך בקרסול שלא נכנס לזה כרגע אבל מה שבטוח זה שהוא הולך להיות כואב ומלווה בכמויות מסחריות של מורפיום בתקופת אשפוז של כ 10 ימים פלוס ~ ותקופת שיקום לא קצרה.

הייתי מעוניין בעצות \ טיפים \ המלצות לכל מיני דברים על מנת להעביר את הזמן שם

ואולי אם מישהו שהתנסה באשפוז ארוך ויכול ליעץ קצת כיצד לשרוד זאת...

בהתחלה חשבתי להביא Laptop מאיזה חבר אבל נאמר לי שיש הרבה גנבות כך שזה יהיה בעייתי קצת להשגיח עליו 24/7 ,

אז תוכנית ב' היא משהו יותר נייד וקומפקטי קרי vision:m שנקנה כבר

יש לי כרגע כמויות אדירות של שאגרתי במחשב כ 90 וכ 15 עונות שלמות של כל מיני סדרות שונות שאמורות לעבור בשלב כל שהוא לנגן

ע"י אחי הקטנים שיהיו ממונים על חידוש המלאי לאחר קורס מזורז אם ה30GB לא יספיקו

כמו כן יש שם גם שירים רבים מכל הג'נארים ושאר שטויות כגון audiobooks,מופעי סטאנד-אפ,סרטונים מצחקים ועוד ...

זה בעיקרון התוכנית כדי להעביר את הזמן שם...

יש לכם עוד המלצות ?

אולי לאיזה ספר קונבנציונלי טוב ?

שירים\אלבומים נחמדים ?

סדרה טובה ? למשל כמו Weeds שאמורה להשתלב טוב עם הכמויות המסחריות של המורפיום שאני אמור לקבל (:smile1:) או Scrubs שתהיה דיי אירונית שם

מישהו כאן היה מאושפז פעם בתל השומר ? יש שם איזה מקום נחמד להעביר את הזמן ? ... אני יודע שזה ב"ח ענק (לעזאזל יש שם שני קניונים,היפר,בריכה ועוד ועוד)

מישהו התנסה במשך תקופה ממושכת עם מורפיום ? אני יודע שזה ממכר וגורם לתופעות לווי לא כך כל טובות ... למישהו כאן יש ניסיון עם זה ?

כמה הטלוויזיה המעפנה שם עולה להשכרה ? ואיזה ערוצים ניתן לראות שם ?

איך האוכל ? אני יודע שיש שם לא מעט אלטרנטיבות אחרות אבל בכל זאת איך הסטוק שם ?

אפשר לישון בכלל בצורה נורמלית במקום כזה ? זה עיניין די בעייתי אצלי...

תודה לכל מי שיוכל לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהצלחה אחי, שתעבור את זה בצורה הכי קלה...

לפי דעתי הנגן נייד, יחד עם מוזיקה ניידת, חותמים על עם YES\HOT בחדר, ספר אם אתה אוהב לקרוא, אם לא אז ספר הדרכה משהו שקשור למחשבים, גם יעביר לך את הזמן וגם תחזור לפה עם קצת יותר ידע (:

זה אמור לעשות את העבודה בכל אופן,

העיקר הבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתהיה בריא ובהצלחה. לגבי מורפיום...זה תלוי מה יתנו לך. אני בספק שזה יהיה מורפיום כל ה10 ימים האלו, אבל בטוח שבימים הראשונים, ואז זה תלוי...מורפיום סינטטי, לפחות מנסיון אישי עושה בחילות שחבל על הזמן ניסיתי לקום אחרי מנה של זה כמעט הקאתי...

מורפיום די ממכר, אז יכול להיות שתרגיש מוזר אחרי שתפסיק לקבל את זה...

בקשר לתופעות לוואי מכמויות שאתה תקבל ולטווח הזה יכול להיות הפרעות שינה,טשטוש(מן הסתם, זה נגזרת של אופיום) במקרים קיצוניים אף הזיות :smile1:

אה כן, ועצירות ועייפות :P

תהנה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארבעת הדברים שעזרו לי לעבור את תקופת האישפוז כשעברתי ניתוח: ספרים, , מערכונים של הגששים וארטיק קרח בטעם לימון :) .

בקשר לארטיק: אני אחד שרגיש לחומר הרדמה ולכן הקאתי בלי הפסקה לאחר הניתוח. הדבר היחיד שהרגיע לי קצת את הבטן היה ארטיק קרח בטעם לימון.

אז בהצלחה והחלמה מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בן אדם

בכל אופן, 10 ימים עם מורפיום, אני לא חושב שתזדקק ל"בידור" מסוג אחר... :smile1:

אבל אתה יכול לצפות בסדרה house , יתאים כי גם הסדרה הזו היא על רופא ועל בית חולים, סדרה מעולה.

+ ה"רגילות" - אבודים, 24 אולי איזה עונה שראית כבר, ישנה, כיף לראות שוב.

בכל אופן תביא איתך גם ספר לקריאה, קצת גיוון, לא כל היום ואוזניות תקועות באוזן, זה יעשה אותך עוד יותר חולה

מדי פעם להתנתק ולקרוא ספר רגיל, זה טוב לנשמה. (אם לא קראת, ממליץ על "סודות ההצפנה" ספר שיתפוס אותך חזק, תקרא אותו בישיבה אחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורפיום ומשככי הכאבים שיבואו אחרי זה יעשו את העבודה בכל הנוגע ללעסיק אותך, רק אל תתמכר :) .

אם אתה רוצה ספרים שיעבירו לך את הזמן בתקווה שתהיה במצב לקריאה תשיג את "משחקי הכס", "עימות המלכים" ו"סופת החרבות". אלו אומנם ספרי פנטזיה אבל בתור אחד שלא אוהב פנטסיה אני יכול להעיד שהם ספרים טובים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל האיחולים , תודה גם על כל ההכנות לבאות והתופעות לוואי ... ארטיק לימון... אני יזכור את זה ;)

אני מקווה באמת שיביאו את החומר האמיתי ולא משהו סינטטי... אני יברר את זה

בנוגע לכושר ההתמכרות של מורפיום אני יודע שזה אפילו יותר מהרואין ... כך לפחות קראתי ב wikipedia,

לברוח משם לא יהיה כל כך כדאי... כמו שאמרתי לא מדובר בניתוח קל מה גם שאני לא יוכל "לרוץ" משם , למעשה יהיה אסור לי לדרוך על הרגל כחודש וחצי לפחות.

בקשר לנמלטים, ראיתי כבר את העונה הראשונה ואני בכוונה לא התחלתי לראות את השנייה כדי לאגור פרקים שאני יוכל לנצל אותם כדי לשרוף כמה שעות קשות, 24 ראיתי כבר את כל חמשת העונות :smile1: , אבל זה בסדר יש לי כמעט כל סדרה שהוזכרה פה על הארד-דיסק... ערוץ 3 Ain't got shit on me !!!

היתי היום בתל-השומר שוב לכל מיני בדיקות דם (סעמק מעל ל10 דקירות !!!...כבר הפסקתי לספור, אני נראה כמו נרקומן :silly:)

אבל מה שטוב מצאתי שם חדר טלוויזיה דיי מושקע דווקא (מקרן אחורי עם 5.1 :o) וחדר עם מחשב מתקופת המנדט הבריטי אבל לפחות היה בו :xyxthumbs: ... כך שיהיה אפשר לשרוף שם גם קצת זמן מידי פעם ולהספים כאן על מורפיום ! חחח ;D כך שצפו פגיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלפטופ

יש כבל מתכת שזור, עם מנעול בקצה אחד, והצד השני נכנס ללפטופ, ואתה נועל אותו בסיבוב של 90 מעלות, (מעיין חתיכת ברזל)

הדרך היחידה היא לחתוך את הכבל, לפרוץ את המנעול, או לשבור את החתיכת פלסטיק של המחשב, שבתוכה יושבת הפיסת מתכת

או דבר אחר

מן הסתם יש לך תיק, לא? לתיק יש 2 רוכסנים - כדי שיהיה ניתן לנעול אותו (כמו מזוודה), תנעל את המחשב בפנים, ותנעל את התיק למיטה..

או תיק "ג'יימס בונד" קשיח, עם מנעול "קוד" +קשירתו למיטה, יעשו את העבודה

בכל אופן - שיעבור בהצלחה, ותהיה לנו בריא

ממליץ לקחת חטיפים\שוקולד\שתיה קלה (או חריפה ;) ) ושאר דברים לנשנוש (בנוסף למה שיביאו המשפחה וכו'..)

זה לא כיף לרוץ כל 2 דקות להוציא מהמכונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך להיות על מורפיום,אז תדאג למלא את הנגן בתוכניות של דייויד לטרמן

הסיבה לכך היא יותר פשוטה ממה שחשבת

רק על השפעת מורפיום אפשר לצחוק מהבדיחות המזעזעות שיש בתוכנית הזו

ועכשיו בפן היותר רציני-שתעבור את העסק במהירות,שתרגיש כמה שפחות רע,ושיהיה לך רק ...

זה מזכיר לי שאמא שלי נאלצה לעשות ניתוח מסובך ברשתית של העין...ולאחר הניתוח היא היתה חייבת לשכב על הבטן עם הראש כלפי מטה במשך שבוע ברציפות [!!],כאשר הפעם היחידות שהיה מותר לה לקום זה לשירותים ואוכל [וגם אז-היא היתה מחויבת להטות את הראש כלפי הרצפה]

עברתי בעצמי כמה ניתוחים מזעזעים שעדיף שלא תדעו עליהם,אבל טיפ אחד-אל תיקח את כל העסק קשה מדי,זה הולך להיות כואב-אבל בעתיד הקרוב כל הבלאגן יעבור ואתה תוכל להתרווח ולצחוק על הכל.

מה שאני ממליץ עליו זה:

-אבודים

-נמלטים

-Robot chicken

-סאות'פארק עונה 9 ו-10

-אבא אמריקאי

חוץ מזה,הייתי ממליץ על איזושהיא קונסולה ניידת [גיימבוי,פלאפון,PSP,DS וכו']...משחקים תמיד מעבירים את המחשבה למקום אחר בצורה הכי טובה

עוד שאפשר להמליץ עליו זה סודוקואים,תשבצי הגיון,תשבצים וכל החרא בסגנון

ובתחום הספרים,אמממ...

"המדריך לטרמפיסט בגלאקסיה-THE FULL COLLECTION"-תשיג את זה,כל הספרים בסדרה מקובצים לספר אחד גדול

שר הטבעות 1&2&3

פראנויה [לא יודע למה המלצתי על זה,אבל HELL,שיהיה]

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...