פלייסטיישן2, איפה שווה לקנות? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלייסטיישן2, איפה שווה לקנות?

nice-1

Recommended Posts

אז כך החול זה עולה או 200 יורו באירופה או 200 דולר מאמריקה שזה אותו דבר ובשקלים זה 950 ובארץ זה 1700 אז זה יותר זול אבל השאלה זאת האם אתה מוכן לשלם יותר בשביל אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם כבר מכירים את דעתי.. ה-Xbox לא שווה קניה בשלב הזה. אני ממש לא רואה את העתיד שלו - מייקרוסופט כבר מפתחים את ה-Xbox2, ולאקסבוקס אין שום דבר אטרקטיבי במיוחד מלבד סדרת . ואולי Splinter Cell אם אכן לא יצא למחשב.

ל-PS2 יש מבחר ענק של משחקים אבל נחיתות טכנולוגית בהשוואה לקיוב ולבוקס.

לקיוב יש משחקים טובים וחומרה טובה. ומחיר זול ;)

בשורה התחתונה, אם יש בכלל התלבטות, צריך ללכת לאתר כלשהו, לעשות תחקיר מקיף על המשחקים של כל קונסולה ובסוף להחליט, לא להיות נעול על בוקס או פס2 או כל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם כבר מכירים את דעתי.. ה-Xbox לא שווה קניה בשלב הזה. אני ממש לא רואה את העתיד שלו - מייקרוסופט כבר מפתחים את ה-Xbox2, ולאקסבוקס אין שום דבר אטרקטיבי במיוחד מלבד סדרת . ואולי Splinter Cell אם אכן לא יצא למחשב.

ל-PS2 יש מבחר ענק של משחקים אבל נחיתות טכנולוגית בהשוואה לקיוב ולבוקס.

לקיוב יש משחקים טובים וחומרה טובה. ומחיר זול ;)

אמר וצדק...! (-יורם ארבל מתוך "מי רוצה להיות מליונר?") ;D

באמת כל מה שאמרת נכון ואני מסכים איתך.

לדעתי נכון להיום הכי משתלם לקנות PS2 ולהתקין "משיח", וכך אתה משחק בעשרות רבות (אם לא מאות) של משחקים, בלי לבזבז יותר מדי כסף (אם אתה מבין למה אני מתכוון...) ;)

יחס עלות/הנאה של ה-PS2 הוא הטוב ביותר (בהנחה שיש "משיח").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

there are already 2 PS2 emulator both under development, one of them is claimed to be fully functional by the end of next year, the other is a bit less organized and will be done when it's done. I don't see the point of paying 1700 NIS for a hardware, which is basicly a weak computer with a TV out VGA and a type of encoding so you won't be able to play it on your PC. some people say it's illegal, I say it's bullshit does playing an audio CD in the CD-rom drive is illegal (acts like a sterio system)? does running Window's Calculator is illegal (acts like a calculator)? does sending a fax using your modem-fax is illegal (acts like a fax machine)?

Edit: I forgot to say there's also 1 PS2 emulator under development for the .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים. אי אפשר לשחק רציני במשחק כשאתה יודע שיש עוד 50 שמחכים בצד.

ובלי כל קשר, הדיון על כך אסור בפורום הזה.

אל תסכים. אני חושב שאתה טועה.

יש הרבה משחקים שאינם "בעלי עלילה" , כל שאתה יכול לשחק ברגע אחד ב- ואח"כ -TEKKEN או NBA STREET.

וחוץ מזה, מי אמר שאתה משחק אותם במקביל?

אתה מאלה שמחזיקים 2 משחקים בלבד על הכונן ? (משתתף בצערך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה קונה ps2 אז לא שווה לך כי באותו מחיר בערך יש gamecube שלדעתי עדיף בהרבא על ה ps2 בכל בחינה.

ואם אתה קונה בכלל כונסולה קנה כי יש לו מלא משחקים (עוד מאט כולם בארץ) וכולם יותר שווים משל ה ps2 (וגם נראים יותר טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...