מתגייס עוד חצי שנה. יש הצעות מזקני האומה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתגייס עוד חצי שנה. יש הצעות מזקני האומה?

BenK

Recommended Posts

כפי שהבנתם הנני מתגייס כבעוד חצי שנה..

אני גאה בצבאנו ומעוניין מאוד לתרום את חלקי

מה שכן...

אינני מעוניין לשרת בקרבי (סיבות שונות).

התחלתי במסע לעבר חיפוש ה"תירוצים" הטובים ביותר

שיקחו אותי על כנפי נשרים לבסיס קרוב לבית....

אשמח אם תענו לי כאן

או תפנו אלי לICQ 105226575

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח PrototypE

אז אתה רוצה להיות כלבניק ....

תגיד שאתה לא יכול לישון בשום מיטה חוץ מהמיטה שלך , בגלל זה לא יצאת לשום טיול שנתי בבית ספר , אתה לא נסעת אף פעם לטיולים , אפילו את החברה שלך אתה מביא הבייתה , למרות רוחם של ההורים שלך , ואם לא יאמינו לך , ויתקעו אותך באיזה בסיס לשבוע כדי לבדוק את זה , תשתה הרבה קפה כל יום , תכריח את עצמך להישאר ער , עד שתתמוטט ותישן איזה כמה שעות על הרצפה ולא במיטה , ואז תקבל את הפטור הזה . לגבי בסיס של קרוב לבית ...

זה כבר בעיה

תתחיל לבדוק איזה בסיסים יש לך בסביבה , ותתגייס לחייל הספציפי הזה שיש לו בסיס הכי קרוב לבית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תקבע פגישה אצל קב"נ ותספר לו על הבעיות החברתיות שהיו לך בחט"ב(במידה ולא היו לך עכשיו נזכרת שהיו לך).

יש לי פתרון יותר פשוט בשבילך: למה קרוב לבית, אם אפשר בתוך הבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה הבעיה שלכם לעשות כמו כולם... :P

זה בדיוק העניין אני לא נכנס ולא מכניס את עצמי לקטגוריה של "כולם" ולא רוצה להיות כמו "כולם".

בטח שלא ה"כולם" הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא עושה אותך יוצא דופן.

אתה לא יכול לקבוע קביעה כזאתי כל עוד אתה לא מכיר אותי לעומק(ואתה לא).

עצם זה שאני שולל את החברה ואת ה"כולם" שלך כבר עושה אותי יוצא מן הכלל(הכלל זאת אמרת העיקר, הרב, ה"כולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לקבוע קביעה כזאתי כל עוד אתה לא מכיר אותי לעומק(ואתה לא).

עצם זה שאני שולל את החברה ואת ה"כולם" שלך כבר עושה אותי יוצא מן הכלל(הכלל זאת אמרת העיקר, הרב, ה"כולם).

אני לא מכיר אותך לעומק, אבל כל עוד אתה אזרח של מדינה(כלשהי..) אתה צריך למלא את חובותיך אליה, בין אם זה כולל מיסים ובין אם זה כולל , כל עוד אתה אזרח זה עושה אותך חלק מחברה מסויימת,בין אם תרצה בכך ואם לא. ולחברה הזאת ישנן דרישות מסוימות מן החיים בה, וזה, כמדומני, כולל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק עם הויכוח האינפנטילי הזה, היום כל מי שרוצה להשתחרר מהצבא יכול לעשות את זה.

אני משלם מסים, אני משלם מע"מ על כל דבר שאני קונה ואני משלם ביטוח לאומי.

אני גם חי במדינה שצריך לחיות בה על בסיס התנדבותי, כי אין שום סיבה הגיונית בעולם לחיות בישראל.

אני לא צריך להתגייס לצבא כדי לחזור לסיוטים של חט"ב עם הישראלים המגעילים האלה שדופקים עליך ביצים, יורקים עליך, מורידים לך כאפות ועוד אומרים לך שהכל בצחוק ובחברמניות ואם אתה מעיר להם משהו על זה אתה הופך להיות מטרה לצחוק, לעג והקצאה מהחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך להתגייס לצבא כדי לחזור לסיוטים של חט"ב עם הישראלים המגעילים האלה שדופקים עליך ביצים, יורקים עליך, מורידים לך כאפות ועוד אומרים לך שהכל בצחוק ובחברמניות ואם אתה מעיר להם משהו על זה אתה הופך להיות מטרה לצחוק, לעג והקצאה מהחברה.

דבר ראשון אתה צודק, כל אחד יכול להשתחרר מהצבא אם הוא רוצה,למרות שאין לי מושג למה לו לעשות דבר טיפשי שכזה כי הוא ייתקל בקשיים במציאת עבודה, ואתה יודע למה אחד הקריטריונים בקבלה לעבודה הוא שירות צבאי? כדי למנוע מצב שישראלים כאלו שתיארת יתקבלו לעבודה לפני שהם קיבלו משמעת נאותה שאותה הם קיבלו בצבא.

נ.ב

איפה לעזאזל למדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...