הערה בתיק האישי?? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הערה בתיק האישי??

n9555

Recommended Posts

יש לי שאלה:

הייתי במסיבה וישנתי אצל המארח.עכשיו אני הלכתי לישון (ראשון) וכולם היו ערים וחלק שתו אלכוהול והשתכרו לגמרי!

בסוף זה נודע להורים של הילדים שהשתכרו ומשם זה הגיע למחנכת.... עכשיו לזאתי שארגנה את המסיבה הייתה רשימת שמות שבה היו שמות כול הילדים שהיו שם והם מתקשרים עכשיו אחד אחד.....

אז אם אני ישנתי בזמן שהם השתכרו-זה ייקנס לתיק האישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני חשבתי שאת "תיק אישי" כבר לפני 3 דורות הבינו שזה יכול להזיק רק מתי ש..... בעצם אף פעם?!?! אה ובתיק הזה הולך ל..... בעצם לשום מקום?!?!? ואת התיק הזה רואים..... בעצם אף אחד?!?... :kopfpatsch:

תשאל את אותה מורה אם היא יכולה לרשום לך בתיק האישי שהיא יכולה XXX ואמא שלה XXX וגם @#$!$! ואולי %$@#@ ואל תשכח להגיד בנימוס בסוף תודה רבה.

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם צודקים..אבל הבחור נשמע לחוץ..הינה אני ארגיע אותך....

לפי דברייך אתה "חף מפשע" ככה שאני לא מבין איך זה יכנס לך לתיק..במידה וירצו פשוט תצא להגנתך ותגיד שאת ישנת באותו זמן ואל תוותר!

חוץ מזה אני עוד לא הצלחתי להבין איך פעילות אחרי שעות בצפר יכולה להיכנס לתיק האישי של בצפר,נשמע לא הגיוני...

ובסוף-אני אצטרף לדבריהם של עמיתי לפורום ואגיד

למי אכפת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשרוד את הכיסא החשמלי, אין למשרד החינוך תקציב לכיסאות איכותיים, ככה שהרבה ילדים שורדים, ואז הכיתת יורים מטפלת בהם בפעם הבאה, זה חלק מהרפורמות בחינוך שדיברו עליהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיץ עבדתי בביצפר שלי עם האב בית... אחד מהדברים שעשיתי זה להעביר את התיקים האיישים של השכבה שלי לבניין אחר... אז קודם כל כן הם קיימים דבר שני... הם משעמייים... כל מה שיש בהם זה עותק מכל דף מחורבן שיצא עליך... עותקים של תעודות עותקים של הדפי הרשמה לביצפר עותקים של הדפים של הפגישת הורים עותקים של על דבר מחורבן... שום דבר מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, תירגעו... התיק של הבי"ס זו סתם שטות אחת גדולה... אני כבר שנתיים אחרי הצבא ואף אחד עד היום בכלל לא ניזכר במושג שניקרא תיק אישי מהבי"ס...

:lol:

איך אתה מרגיש גדול ובעל נסיון.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...