DumbWare:EP1:מדוע מסכי CRT יקרים משמעותית ממסכי ה LCD (או:איך לבחור משקפי ראיה) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DumbWare:EP1:מדוע מסכי CRT יקרים משמעותית ממסכי ה LCD (או:איך לבחור משקפי ראיה)

SharKiMaN

Recommended Posts

[glow=red,2,300]*הפוסט הוא גיבוב של שטויות שנכתב בהומור וכל קשר בין הכתוב בו למציאות מקרי בהחלט אלא אם כן קוראים לכם מגדיאל*[/glow]

מאז הומצא המסך השטוח אנשים ישבו בנחת בדיעה שכעת סוגיית שדרוג המסך לא עולה על הפרק והסבו דאגתם לרכיבי הליבה.

ואז הומצאו מסכי ה LCD החדשניים והיקרים בתחילת דרכם, מה שגרם להוזלה משמעותית מסכי ה CRT, וכידוע לכם רכיבי החומרה הם כמו חולדות הם מזדקנים ומתים אחרי 3 שנים אם לא פחות (תלוי בביוב..).

מחד גיסא אנשים החלו להרהר האם, יותר נכון מתי (פריקים של חומרה בצעירותם:E OMGמא אני רוצה מסך דק עכשיו !!!!!!!1111) גם הם יצטרפו למהפכה נוזלית של המסכים הדקים, מאידך גיסא יצאו תושבים הפשוטין של העולם ורזולציותו המדהימה 9464356425651351X57658835732 הישר ממכונת המשחק הענקית של אלוהים

(וכרטיס המסך המדהים שלו OMFG!!!! 654366324083025436437272FPS GODVIDA בשניה!!!) והרהרו לעצמם : MMMM... עכשיו שכל מפלצות יצירי הבריאה רובצי כורסאות המחשב האלה סוף סוף עוזרים לפרנס את בעלי חנויות המחשבים בכך שהם קונים את כל רכיבי החומרה החדשניים ביותר הם עוזרים להורדת מחירי החומרה "המתיישנים"!

אדם פשוט: האהאהא!!!! עכשיו נוכל לקנות מסך CRT זול !

פריק מחשבים: ROFLAMO LOFD* thoz R-TARD pps buying cr@p whi1E we G0t TE SUPREEEEEEEEME LCD HUGe MONITORS

(*lying on floor dying)

אבל אז קמו (יותר נכון קם , וגם זה בספק כי הוא שונא לקום) אנשים שהם ספק דפוקים ספק דפוקים עוד יותר וטענו(טען): חחחחחחחחחחחח

(סטודנט שנה 7 לחקר התנהגות סוציאלית בעולם הוירטואלי: אוי ויי, הברבריות לא פסחה על העולם הוירטואלי, אנשים מציגים ע"י: "חחחח" את הוצאת הליחה מגרונם עוד יבוא יום והם גם ירקו אותם על רצפת ביתם כך:"חחחחחחח 2!")

המשך הטענה: "חחחחחחחחחח" מוההאהאה אנשים בורים חושבים ובצדק שמסכי CRT זולים ובצדק אבל מה עם תחזוקם!

(אחרי שעה של צחוק ובליסת פרינגלס, אני,אהאם הוא מתפכח ופותח בהסבר מדעי משכנע:)אנשים שאין להם מקום לשולחן מחשב בבית ויש להם משך שי.אר.טי לא מבינים שהם בעצשם יושבים קרוב מדי למשך , אני אשביר, נניח שיש לך שולחן למחשב ברוחב 78שנטימרים ועומק המשך הוא 50 שנטימטרים והשולחן צ'מוד לקירר משמע הצ'ג יהיה יותר קרוב אליך! וכך משפר המשפקיים שלך ינשוק בהתאם ותאלץ' לקנות עדשות חדשות למשקפיים בתדירות יוצ'ר גבוהה!!!

הסבר טענה זו: אתם זוכרים את אמא אומרת לנו "מגדיאלו'ש אל תשב קרוב מדי לטלוויזיה זה לא בריאאאא!"

אותו דבר כמו במסך ה CRT: אם השולחן שלך צמוד לקיר ורוחבו 78 סנטים והמסך "שהתותח" שלו צמוד אף הוא לקיר משמע אתה יושב קרוב לצג של המסך מה שעלול להוות בעיה אופטיקלית בעיניים, נאלץ לסבול ולהבדק אצל רופא הראיה שיאמר נחרצות: אהאה! המספר שבמשקפיך גדל! כעת מגדיאל לך לאופטמטריסט שיעשה לך עדשות חדשות למשקפיים 17.50L 17.50R בכל צד.

מגדיאל: ":( מה עושים עכשיו אמא אומרת שבגלל שאני יושב כל היום מול המסך המספר במשקפיים תפח!" מה עושים עכשיו אני אאלץ לקצץ בתקציב המחשב שלי ולקנות משקפי ראיה חדשים ! אבל איזה לקנות מה ההבדלים בינהם??

אופטמטריס נחמד שרוצה לעזור למגדיאל:מגדיאל חמוד הסר דאגה מלבך אני אסביר לך!

מגדיאל: D: תודה!

אופטמטריסט: אתה זקוק למשקפיים עם מספר גבוה.

ישנם שני סוגי עדשות למשקפיים: רחבות (1:4.5) או מרובעות (3:4) השאלה היא מה אתה אוהב יותר, להסתכל מלעה מטה או להסתכל ימינה ושמאלה?

מגדיאל: לא יודע את זה צריך לבדוק, תגיד איזה דגם של לקחת לא משנה לי התקציב!:

אופטמטריס: אהה נבון עלם חביב! תחשוב אתה מה עדיף; מסגרת ג'נרית בחצי מחיר מאופטיקה הלפרין שאף אחד לא יודע כמה זמן היא במעשה תחזיק או הדגם החדש של המשקפיים מאירוקה KOYA 9900GTX עם ציפוי נגד קרינה גרעינית וברגי טיטניום שיחזיקו לך את העיניים שנים רבות.

מגדיאל: מממממ.... אני אלך על הKOYA!!!!!!! כמה עולה יש לי 10K תקציב?

אופטמטריסט: מממממממ..... תראה נער זה לא מספיק יש לך חשבון בנק שתוכל לקחת ממנו משכנתה ולשלם?

מגדיאל: מממ..... לא אבל אני חושב שאמא תסכים כי פעם היא אמרה לי שאני ילד טוב ומכין שיעורי בית תמיד.

אופטמטריסט: OK אז בוא נעשה לך חשבון .................. חכה רגע!!!!! רוצה להוסיף 299 שקלים כדי לקנות את הדגם הכי חדש שבביקורות של TOMB'S EYEWERE שיבחו אותו והיללו אותו יותר מהKOYA?, אני מדבר על דגם ה Xfire LINK X3950 XTX עם מסגרת מפלדה חסינת כדורים וציפוי נגד נזקי סביבה ומכות ברק!!!!

מגדיאל: כןןןןןןןןןןןן!!!!!!!! מה הבאנדל של המשקפיים?

אופטמטריסט: זוג אפוני מקרח יבש, נרתיק נשיאה מהודר , ומטלית סיליקון מיוחדת המיצרת בטכנולגייה של 700NM לניקוי המשקפיים.

מגדיאל: נשמע טוב קונה! ...........................סליחה שלא שאלתי אותך אבל האם אתה בטוח בכל מה שאמרת ומתי אקבל את המוצר?

אופטמטריסט: אין לי מושג בכלום בכל מה שאמרתי, אנחנו חנות וירטואלית אנחנו צריכים להזמין מבסיס חיל הים האמריקאי בטימבקטו אאאההההה, מחו"ל כמובן.

מגדיאל: סבבה! CYA!!!

מסקנה: צאו החוצה הרזולוציה בעולם האמיתי מטורפת מרות כל הלאגים של המכוניות בפקקים, ה חבל"ז הטקטורות ריאליסטיות ברמה מטורפת!, לא שוקל הרבה, אפשר לעלות סקילים ורמות בקלות (אני רמה 20 בנוב') , בקיצור, שתו קולה!.

מקווה שנהנתם! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך הספקת לקרוא את כל זה כ"כ מהר....

אגב אם לא הבנת זה בהומור ;D

ואני כתבתי :::: (

אני קראתי את זה פעמיים בשביל להיות בטוח שאכן זה אמיתי ואני לא מדמיין,

לאחר כל שורה דאגתי לתת לעצמי כאפה או איזה צביטהבכדי להיות בטוח שאני אכן ער.

המסקנות:

לאחר הבנה שאתה אכן רשמת את זה ובאמת לא עשית C & P , לך לישון... אם תקום מחר בבוקר עם אותה הרגשה, לך לרופא!! אל תיקח סיכונים מיותרים!

זה עלול להחמיר! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו כמה כוח והשקעה יש לאנשים בשעה כזו.....

ואללה לא חבל שזה מתבזבז על שטויות (כן, אני עוד כאן, פשוט אני עוד בשוק)...

אני מביט בכל הכתוב... וכואב לי האצבעות...

איפה בורקס פיצה...

אלא אם זה בהשפעת סמים.... אבל סמים קשים.... ואז אולי, רק אולי... אני אוכל להבין...... או שלא??

אגב,

פותח הפוסט.... אולי תרחיב את הנושא ותסביר לנו לעומק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...