Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממה שאני קורא המשחק ממש לא מאוזן, מפלצות רגילות יכולות לכסח אותך והאורקים והאנשים הרגילים ממש קלים.

השריון מוריד רק 10% מהנזק כל נקודת שריון, כלומר שריון של 100 מוריד רק 10 DAMAGE שזה כלום בשלבים גבוהים...

בקיצור הם שיחררו את המשחק מוקדם מדי בגלל ה JOWOD החברה הטמבלית הזאת, גם אחרי ה PATCH יש מלא בעיות, אנשים מאוכזבים, בקיצור בעסה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הבאגים לא יהיו בעיה כזאת משמעותית...אפשר לפתור אותם(ואני מאמין שכבר עובדים על זה והם יפתרו...)

חותר מטריד אותי הקטע של הזיכרון(אבל אולי גם זה יפתר...)

אל תשכחו שגם גוטיק 2 היה עם מלא באגים(שנפתרו בסופו של דבר)והוא עדיין היה משחק מעולה לא?,ככה שלא צריך להיות ממש מבואסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים - המשחק יצא! ;)

:jump:

עריכה: OK, השמחה מוקדמת, מדובר בגרסה בגרמנית בלבד :-\

עריכה:

רק לידע כללי, הנה הסיבה לביצועים הגרועים שיש לאנשים.

Gotic 3 uses tages 5.5, anyone remember the problems with Darkstar One before it was properly cracked? The game wouldnt work and gameplay was really screwed up. Thats what will happen in Gothic 3. So if you download this and it doesnt work properly for you then that is why.

בקיצור אנשים, תקנו את המשחק והוא יעבוד טוב.

תורידו - והוא יקרטע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר המשחק נראה דיי אכזבה לפי הסרטון במיחוד ביאס אותי הקטע עם החזיר בר כשהוא הרג בצורה ממש עצובה ומיושנת איזה לוחם מה שנשאר זה לחקות לדארק משיח אולי זה יהיה משחק מהפכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים - המשחק יצא! ;)

עריכה: OK, השמחה מוקדמת, מדובר בגרסה בגרמנית בלבד :-\

כבר יצא גירסא באנגלית(לבריטניה..), לפני יומיים..

ומה כולם מאוכזבים ?!!?....אף אחד לא שיחק עדין בזה מפה אז בנתיים אתם צריכים לקחת את הביקורות של אנשים פרטיים , קצת בחשדנות לדעתי...,

בקשר לבעיית הראמ, לפי החברה aspyer , הדרישת מינימום זה 512 ראמ ,

http://www.aspyr.com/product/game_specs/54

נקווה שהם באמת מספיק חכמים להבין שיש דברים שבאמת כדאי להישאר בהם אמינים ... :)

בכל מקרה אם למישהו יש עוד חדשות , סיקורים , או סתם עוד איזה אחד עם מערכת מישונת שהצליח להריץ את המשחק , תתחילו לשלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרייאר אחד מתייצב לבדוק/לקנות...אני פאנבוי של גוטיק מלא זמן ואני קורא די הרבה על המשחק, המשחק הוא עולם עצום ללא זמני טעינות עם גרפיקה שמשתמשת בכל הפונקציות הכי חדשות של המשחקים, לכן מן הסתם הקרטועים הם בגלל חוסר בזכרון, וגם קראתי שאנשים ששדירגו הפסיק להם הקרטועים בהרבה...בכל מקרה דובר בעיקר על דברים יותר חמורים כמו שאמרתי, אבל אני מניח ש PB יצאו גברים ולא ישאירו את העסק ככה, אולי לא בשבוע הקרוב אבל מתישהו בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרייאר אחד מתייצב לבדוק/לקנות...אני פאנבוי של גוטיק מלא זמן ואני קורא די הרבה על המשחק, המשחק הוא עולם עצום ללא זמני טעינות עם גרפיקה שמשתמשת בכל הפונקציות הכי חדשות של המשחקים, לכן מן הסתם הקרטועים הם בגלל חוסר בזכרון, וגם קראתי שאנשים ששדירגו הפסיק להם הקרטועים בהרבה...בכל מקרה דובר בעיקר על דברים יותר חמורים כמו שאמרתי, אבל אני מניח ש PB יצאו גברים ולא ישאירו את העסק ככה, אולי לא בשבוע הקרוב אבל מתישהו בטוח.

מה הכוונה שידרגו?ממה למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להגזים, יש הרבה אנשים שאומרים שיש להם מלא באגים, קירטועים וכ"ו.

מצד שני יש הרגבה אנשים שאומרים שאין להם בכלל או כמעט בכלל בעיות ושהמשחק גאוני.

ככה שאני בטוח שבמצב אופטימלי המשחק סוס. רק צריך לחכות לעוד פאץ' אחד או שניים, אבל מילא עד שהמשחק יגיע לארץ...

לא לדאוג! :yelclap:

שידרגו - את ה שהוא הכי חשוב בשביל המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...