שק אגרוף - איפה קונים, וכמה זה עולה בערך? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שק אגרוף - איפה קונים, וכמה זה עולה בערך?

compman112

Recommended Posts

למה ההבדלים של כלכך הרבה כסף?

מה אני צריך בשק אגרוף סטנדרטי?

יענו כמה הכי הרבה כסדף כדאי לי לשלם על שק איכותי לא בשביל מקצוענים...אלא לחובבן סתם לאמן את האגרופים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה עוזר שק אגרוף?

זאת אומרת אני מבין שזה עובד על שרירי הידיים אבל יש משהו נוסף?

יש גם את הכדורים הקטנים שעוזרים לזריזול

בטח, זה פסיגולוגי 8)

תגידו איך תולים שק כזה על קיר\תקרה בבית? צריך התקנה מיוחדת שתחזיק את זה נכון?

יש מתקן מיוחד בד"כ עם 4 ברגים רציניים שמוברגים לתקרה

על קיר אתה לא רוצה לתלות שק איגרוף

למה ההבדלים של כלכך הרבה כסף?

מה אני צריך בשק אגרוף סטנדרטי?

יענו כמה הכי הרבה כסדף כדאי לי לשלם על שק איכותי לא בשביל מקצוענים...אלא לחובבן סתם לאמן את האגרופים שלי

יש גם את אלה של הילדים ב-100 שקל או פחות בחנויות צעצועים

אבל הרציניים יותר יקרים בד"כ, ההבדלים כמו שאמרתי הם בעיקר חברה, איכות, וגודל (משקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הכדורים הקטנים שעוזרים לזריזול

יש מתקן מיוחד בד"כ עם 4 ברגים רציניים שמוברגים לתקרה

על קיר אתה לא רוצה לתלות שק איגרוף

יש גם את אלה של הילדים ב-100 שקל או פחות בחנויות צעצועים

אבל הרציניים יותר יקרים בד"כ, ההבדלים כמו שאמרתי הם בעיקר חברה, איכות, וגודל (משקל)

איזה כדורים? אפשר קישור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקי איגרוף עולים בין 200 ל2000 שח.

יש כאלו מעור ( יקרים), וכאלו מבד ( זולים).

התלייה היא עסק מאוד פשוט! כל מה שאתה צריך זה בורג אחד בשם ג'מבו ( בכל חנות כלי בנין יש), והוא יחזיק לך את השק בלי מאמץ.

אם אתה קונה בגודל של 60-80 סנטימטר, דע לך שזה מיועד רק לאגרופים, משמע חלק גוף עליון. שקים בגדלים של 1.20-2 מטר מיועדים גם לחלק גוף תחתון, משמע בעיטות.

המשקל של השק הוא מאוד חשוב בשביל לשמור על יציבות, ואני ממליץ אפילו לשפוך חול ים לתוך השק אחרי הקנייה.

אני אישית קניתי שק ב300 שח מבד טוב, ובגודל של מטר עשרים. לרוב חנויות כמו מגה וכאלו מציאות שקים גרועים במחירים גבוהיים ולכן לא כדאי להתקרב אליהם! חפש חנות לאומנויות לחימה, ושם יש ציוד מעולה במחירים סבירים.

בקשר לכפפות, אל תקנה כפפות גדולות כמו שאתה רואה בטלוויה! זה מיועד לקרבות איגרוף ולא לשק. הכפפות המומלצות הן קטנות ,ובגודל של כפפות לחורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקי איגרוף עולים בין 200 ל2000 שח.

יש כאלו מעור ( יקרים), וכאלו מבד ( זולים).

התלייה היא עסק מאוד פשוט! כל מה שאתה צריך זה בורג אחד בשם ג'מבו ( בכל חנות כלי בנין יש), והוא יחזיק לך את השק בלי מאמץ.

אם אתה קונה בגודל של 60-80 סנטימטר, דע לך שזה מיועד רק לאגרופים, משמע חלק גוף עליון. שקים בגדלים של 1.20-2 מטר מיועדים גם לחלק גוף תחתון, משמע בעיטות.

המשקל של השק הוא מאוד חשוב בשביל לשמור על יציבות, ואני ממליץ אפילו לשפוך חול ים לתוך השק אחרי הקנייה.

אני אישית קניתי שק ב300 שח מבד טוב, ובגודל של מטר עשרים. לרוב חנויות כמו מגה וכאלו מציאות שקים גרועים במחירים גבוהיים ולכן לא כדאי להתקרב אליהם! חפש חנות לאומנויות לחימה, ושם יש ציוד מעולה במחירים סבירים.

בקשר לכפפות, אל תקנה כפפות גדולות כמו שאתה רואה בטלוויה! זה מיועד לקרבות איגרוף ולא לשק. הכפפות המומלצות הן קטנות ,ובגודל של כפפות לחורף.

לפי התשובה שלך אני רואה שאתה די מתמצא בעיניין וגם עוסק בזה.

יש באזור המרכז חנות כזאתי?

אני צריך שק שיהיה ראסמי די כבד שהבוקסים לא יזיזו אותו, בעיטות לא נרהא לי יהיה מקום לשים לו, אז רק אגרופים, שיהיה כבד ואיכותי הכוונה שלא יהרס מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...