Warhammer 40,000: Dawn of War: Dark Crusade - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Warhammer 40,000: Dawn of War: Dark Crusade - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

המשחק הזה צריך את קודמו בשביל לשחק או שזה Standalone?

אם אני אתחיל לשחק בסדרת Warhammer מהמשחק הזה, לא תהיה לי בעיה או שאתם ממליצים לי להתחיל ממשחק אחר?

לא. אבל למולטי, אם אתה רוצה יותר משני צבאות, אתה צריך את האחרים. (לא מותקנים, רק צריך להכניס סוג של סידיקי במשחק עצמו - הסידיקיס של המשחקים הקודמים)

עדיף לך לשחק ב dawn of war winter assault קודם, על מנת שתוכל להבין יותר טוב...

ולזה שאמר שהגראפיקה לא משהו, דווקא למשחק מ 2004 זה ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משחק מצויין - אני משחק עם הנקרונס.

גם אני בדיוק מחקתי את האימפריאל גארד - איזו אחלה משימה.

עכשיו אני בדרך למחוק את האלד, הם מעצבנים אותי.

קרבות ההתקפה מגניבים אבל הקרבות הגנה קשים לאללה... תקפו אותי הChaos איפשו - ואיכשהו הם תקפו אותי ככה שהם היו שני שחקנים עם שני HQ's...

WTF? אף פעם שתקפתי לא היו לי שני בסיסים....

כנ"ל קרה לי גם עם הElder... מחקתי להם בסיס אחד, ופתאום משום מקום(בסיס שני כמובן... -_-) מגיחים איזה חמישה Wraithlords עם מאות חיילים... כולל hellquin וseer council(=החיילים הכי חזקים שלהם).

אגב, שאלה - אם אתה משחק בתור הIG או הSpace Marines, אתה יכול לתקוף אחד את השני? הרי אתם באותו צד... זה לא הגיוני...

ולהוא שהתלונן שלא מאוזן - זה נראה ככה, אבל סתכל על הלדר ותראה שיש שם את כל הגזעים = ברגע שאתה יודע לשחק - הגזעים מאוזנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ה"מתלונן" וגם זה שתקף את הבית של ה imperial guard

במפה גדולה, לIG אין סיכוי.

גם אני חשבתי כמוך בנוגע ל SM ו IG , זה באמת מעניין, אחרי שאני אסיים עם ה TAU אני אתחיל עם ה SM.

אחרי זה לדעתי אני אשחק רק skirmish ו MP , כי זה יהיה כבר חסר טעם.

דווקא לדעתי להגן זה ממש קל... כבר יש לך בסיס מוכן והכל... ואפשר לקנות חיילים מראש שמתחילים איתך.

יכול להיות שהיו לו שני בסיסים כי יש אפשרות להתחיל עם בניינים כשמתקיפים.

אני אישית מתכוון להיפטר מה Chaos, אז ORKZ/necro , ואז לעבור צפונה ולהעיף את ה ELDAR ו SM.

גם קראתי כמה reviews וראיתי שהאוייבים לא מתקיפים את ה"בית" שלך.

בנוסף, אם אתה מעוניין לשחק איתי משחק MP, אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שהיית צריך לנחש את המספר של הסידיקי בגלל שהמשחק הגיע בלי סידיקי, לא? תערוך את ההודעה.

גם לי יש אותה "בעיה" , בשביל זה יש תוכנה בשם "hamachi" , למרות שבמשחק הזה אין צורך בה, אפשר פשוט לעשות "direct host" ואז אתה פשוט מכניס את ה IP שלי ונכנס למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשימות הראשונות הם ללא ספק הקשות ביותר, נקודה.

כי אתה לא מכיר כ"כ את הגזע(במקרה שלי נגיד) או אפילו את המשחק ואתה לא מוכן לקצב שלו.

תעשה עוד פעם את המשימה ואם תצטרך עוד פעם ותראה שאתה תעבור אותה בקלילות מטורפת(ד"א - 5 זה לא נחשב הגנה גבוהה לטריטוריה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה, כל גזע טוב לסגנון משחק אחר וכל גזע מתאים במיוחד לשחקן שלו.

אני למשל לא סובל את הeldar (למרות היותם מגניבים) ואני ממש אפס איתם, אבל יש כאלה שממש טובים איתם וממש אוהבים איתם - זה תלוי בך.

נ.ב

אני רואה שאתה שחקן מתחיל, אני ממליץ לעשות את הtutorial, הוא טוב מאוד ולא מפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תהיות לגבי המשחק אולי גם אתם נתקלתם בזה...

אני משחק בו כבר שבוע או טיפה יותר, יכול להיות שהמשחק הרבה יותר קשה ממשחקי אסטרטגיות אחרים בסדרה ובכלל(על NORMAL)?

למשל:

3 דקות אחרי כניסה לשטח מוגן רמה 6 שבקושי אפשר לייצר כמה חיילים נעשית התקפה גדולה מצד המחשב שמסיימת את המשחק(לצורך הענין זה לא משנה איזה גזעים משחקים פשוט על ההתחלה התקפה מאסיבית)

כל הגזעים מוגבלים ב cup של 20? זה נראה שלצד הנגדי יש הרבה הרבה יותר חיילים וכלים

*אני משחק עם גזע טאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...