יש בפורום נשים? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בפורום נשים?

fuck off

Recommended Posts

יש לי ניסוח יותר מדוייק : אפשר לדעת מה זה אמור להביע? אתה רוצה להסתבך עם מרוקאי לא חכם ?

:xyxthumbs:

לא, רגע, חכה שניה, אני לא מסוגל. אני נופל פה מצחוק, אתה פשוט כל כך שנון מצחיק ומקורי שזה יותר מדי בשבילי.

NOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני דווקא דיי בטוח שזה דווקא משנה עם מי אני מדבר כי בפורום כללי זונכיןם קליל את נושא הטכנולוגיה ומדברים על הכל ונקודות מבט של נשים ושל גברים יכולות להיות שונות בנושאים שונים, לא כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה בנות לא כותבות פה. ויכוחים שנמשכחים למען הויכוח, כל אחד חייב לכתוב כל שטות שיש לו להגיד.. גם אם הדברים כבר נאמרו.. בשביל עוד הודעה לאוסף..

בשביל ויכוחים סתם, יש אנשים אמיתיים, שאפשר לדבר איתם פנים אל פנים, ולזרוק עליהם דברים אם הם מעצבנים אותך, ואז להתגלגל מצחוק מתחת לשולחן ולא סתם לכתוב LOL

וזה בטח יצא מנוסח גרוע, אבל אני עייפה, ובטח הבנתם מה התכוונתי לומר, אז אני בטוחה שתסלחו לי ולשחלות שלי.

יום טוב :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בלהתווכח? זה נחמד ושורף זמן לא חיוני.

בלי קשר, ממש לא משנה לי אם אני מדבר עם בחורה או בחור, זה לא כאילו הולך להיות לי קשר יותר עמוק עם אותו אחד חוץ מדיבור בפורום באינטרנט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם הספאם. הבא שיספים פה יחטוף אזהרה.

טוב אחי

יש לך אזהרה 1 מתוך 3 על ספאם , כדאי שתקרא את חוקי הפורום אחרת לא תמשיך איתנו

לא, רגע, חכה שניה, אני לא מסוגל. אני נופל פה מצחוק, אתה פשוט כל כך שנון מצחיק ומקורי שזה יותר מדי בשבילי.

NOT

גם אתה מקבל אזהרה על ספאם וזוהי האזהרה השנייה שלך מתוך 3 בשלישית תורחק/תושעה מהפורום

להתווכח זה לא כאן אתה מוזמן ללחוץ על logout.gif כך או כך תטופל בהתאם זוהי האזהרה השלישית שלך!!!

הנושא הזה לא מוביל לשום מקום ומוצה לכן הוא ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...