מישהו יודע מה זה הבר הקטן שהוסיפו ביס משמאל לשעות התוכנית? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מה זה הבר הקטן שהוסיפו ביס משמאל לשעות התוכנית?

Arik.G

Recommended Posts

מה כל זה שווה אם אין לכם "השיר שלנו" ? :-X

(נינטטט מאמי!!!1111)

אז יאללה בוא נתחלף, תביאו את השיר שלנו וקחו את האלופה :puke:

בעצם יודע מה? קחו את שניהם

ערוצי זהב לא ממוזגים לתוך ? יש ממיר שונה לכול חברה של הוט(מתב תבל וערוצי זהב) ?

הם כן אבל כל חברה עובדת עם ממיר שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוצי זהב לא ממוזגים לתוך ? יש ממיר שונה לכול חברה של הוט(מתב תבל וערוצי זהב) ?

הם כן אבל לא ממש

תבל ומתב מצפינות את השידורים שלהם עם חברה שנקראת NDS ערוצי זהב מצפינות את השידורים עם חברה אחרת הכל טוב ויפה אבל מה קורה כרוצים לאחד אותם? כדי להעביר את ערוצי זהב לאותה שיטה של תבל ומתב הם צריכים להחליף ביום אחד את כל הממירים של כל הלקוחות שלהם לממירים שיודעים לפענח את זה... זה קצת מסובך... אם לא יעשו את זה ביום אחד לחלק מהלקוחות פשוט לא תהיה עד שיחליפו להם את הממיר... הם לא יכולים לעשות את זה נכון? אז בחרו באופציה סודית מספר שלוש (אופציה לישראל בלבד) להשאיר את הכל כמו שזה... אז עכשיו לערוצי זהב יש את הממירים שלהם ולתבל ומתב יש את הערוצים שלהם... לערוצי זהב יש את התוכנה שלהם ולתבל ומתב יש את התוכנה שלהם... זה היה בסדר עד שהחליטו להביא מג'יק לחיים... אז עכשיו ערוצי זהב משדרים בשני ההצפנות והם מבזבזים הרבה כסף על שידור כפול... בגלל זה בערוצי זהב לקח כמה חודשים עד שגם להם יגיע המג'יק...

נ.ב.

מתוך ערוץ ניסוי -

6797.png

6798.png

קרדיט לyonezet מפורום selectv

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשלחה הודעה לכל הממירים לגבי החידוש הזה...

בכל מקרה,

מה כל זה שווה אם אין לכם "השיר שלנו" ? :-X

(נינטטט מאמי!!!1111)

הייתי אתמול בהצגה שאושרי כהן משחק בה. אחרי שזו הסתיימה הלכנו מאחורי הקלעים (מכירים את אחת השחקניות) ובדרך ראיתי 2 בנות עומדות ואומרות "יו אני לא נושמת!" "מתי הוא (אושרי) יצא? איזה מאמי!"... בחיים אני לא אצליח להבין כזה סוג של הערצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה מד ההתקדמות הזה טוב. כל כך קשה להסתכל מתי התוכנית הבאה מתחילה ולהבין לבד כמה זמן מהתוכנית הנוכחית עבר.

יש לי דרך אגב ואין לי "מד התקדמות".

שמעת פעם על המונח "נוחות" ?

זה כמו להגיד "בשביל מה צריך להציג לוח שידורים של שבוע קדימה, אפשר פשוט להסתכל בעיתון ולראות לבד"..

נוחות.

כשיש לך סרט של שעתיים וחצי (כלומר שעה וחצי + פרסומות.. בהנחה שמדובר נניח על סרט בערוץ 22) משעה 21:00 עד 23:30, ועכשיו השעה 21:37, זה סתם מעצבן להתחיל לחשב "כמה מהסרט כבר הפסדת" ואם זה סביר להתחיל לראות אותו מאותה נקודה.. גם אם זה לוקח לך 5 שניות - מד ויזואלי מראה לך את זה באופן מיידי. נוחות.

XTPE, אני מסכים איתך שבעיצוב הנוכחי זה בולט מדיי ומפריע בעיניים, נראה "תקוע" כזה באמצע החיים. הפס הזה צועק "מישהו החליט לשים אותי כדי להגיד שיש ולא חשב על איך זה יראה", אבל זה דברים שאני מאמין שעוד ישתפרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת פעם על המונח "נוחות" ?

זה כמו להגיד "בשביל מה צריך להציג לוח שידורים של שבוע קדימה, אפשר פשוט להסתכל בעיתון ולראות לבד"..

נוחות.

כשיש לך סרט של שעתיים וחצי (כלומר שעה וחצי + פרסומות.. בהנחה שמדובר נניח על סרט בערוץ 22) משעה 21:00 עד 23:30, ועכשיו השעה 21:37, זה סתם מעצבן להתחיל לחשב "כמה מהסרט כבר הפסדת" ואם זה סביר להתחיל לראות אותו מאותה נקודה.. גם אם זה לוקח לך 5 שניות - מד ויזואלי מראה לך את זה באופן מיידי. נוחות.

XTPE, אני מסכים איתך שבעיצוב הנוכחי זה בולט מדיי ומפריע בעיניים, נראה "תקוע" כזה באמצע החיים. הפס הזה צועק "מישהו החליט לשים אותי כדי להגיד שיש ולא חשב על איך זה יראה", אבל זה דברים שאני מאמין שעוד ישתפרו.

אשכרה לא היה לכם מד התקדמות עד היום ב-YES? :screwy:

זה קיים בהוט עוד מלפני איזה 4 שנים,והוא לא נמצא בצד,הוא נמצא ברצועת המידע...ככה שזה נוח ולא מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...