מדיה זורמת מקרטעת מעל ל-300 קילוביט. מדוע? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיה זורמת מקרטעת מעל ל-300 קילוביט. מדוע?

Real_Me

Recommended Posts

אני משתמש כרגע בתוכנה SUPER INTERNET TV:

http://www.ahusoft.com/

להעריך את מהירות התוכן הזורם ושמתי לב שמעל ל-300~ קילוביט מדיה פלייר מתחיל לגמגם ולעשות Buffering.

יש לי חשבון של 3 מגהביט כך שאין שום סיבה שזה יקרה.

דיברתי עם תמיכת הספק (012) והוא בדק אצלו חשבון כמו שלי ואמר שהכל זורם חלק. פסלנו את הסיבות האפשריות הבאות:

מהירות הורדה והעלאה שלא תואמים את תנאי החשבון, אני מוריד ומעלה במלוא הפס.

הגדרת הבאפרינג המקדים בנגן. זה וכל מיני אופציות אחרות שם לא עזרו.

קודקים. יש לי את DIVX, FFDSHOW ו-XVID וניסיתי גם להסיר אותם בכלל. ראיתי מדיה גם בלעדיהם אבל בעיית איטיות נשארה.

יש למישהו רעיון מה עוד ניתן לעשות?

ד"א, אותה הבעיה קיימת גם במערכת XP וגם בויסטה 5744. המחשב הוא 3000 עם גיגה .

תודה מראש על כל עצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני, כאשר ה PING למערכת המרוחקת הוא נמוך מאוד לא אמורה להיות לך שום בעיה.

הבעיה ככל הנראה הינה מהסיבה שאתה צופה בתוכן המאוכסן באתר על שרת מרוחק שבו ה PING אינו נמוך קרוב לודאי... (PING לאירופה נע בסביבות ה 150+ ולארה"ב אף כ 300+ ברוב המקרים).

אינני יודע איזו בדיקה עשה הבחור בתמיכה אך קרוב לודאי שהוא לא בדק את אותו התוכן שאתה בדקת.

בנוסף, גם אם הוא כן בדק אותו, כל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט אתה מתחבר דרך שרתים אחרים (ROUTING) נסה לבדוק אם התחברות מחדש משפרת את הביצועים.

דבר אחרון,

עקב העובדה שהתופעה חוזרת על עצמה בשתי מערכות הפעלה נפרדות אני די שולל בעיית תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני, כאשר ה PING למערכת המרוחקת הוא נמוך מאוד לא אמורה להיות לך שום בעיה.

הבעיה ככל הנראה הינה מהסיבה שאתה צופה בתוכן המאוכסן באתר על שרת מרוחק שבו ה PING אינו נמוך קרוב לודאי... (PING לאירופה נע בסביבות ה 150+ ולארה"ב אף כ 300+ ברוב המקרים).

אינני יודע איזו בדיקה עשה הבחור בתמיכה אך קרוב לודאי שהוא לא בדק את אותו התוכן שאתה בדקת.

בנוסף, גם אם הוא כן בדק אותו, כל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט אתה מתחבר דרך שרתים אחרים (ROUTING) נסה לבדוק אם התחברות מחדש משפרת את הביצועים.

דבר אחרון,

עקב העובדה שהתופעה חוזרת על עצמה בשתי מערכות הפעלה נפרדות אני די שולל בעיית תוכנה.

לא יודע לקבוע מהו הפינג בכל תקשורת אבל בגלל שאני משתמש בתוכנה שהזכרתי וניסיתי עשרות תחנות, אני מניח שיש להן פינגים שונים ולחלקן גם נמוכים. השורה התחתונה שהתחנות עם פס גבוה מ-300~ לא זורמות חלק.

הבחור בתמיכה אמר שניסה בדיוק במהירות הפס שלי ואת אותה תוכנה ואפילו ספציפית ניסה תחנה בשם Kulak TV עם פס של 500 קילוביט שאצלי מבפרת כל כמה שניות ואצלו רצה ללא בעיות.

ניסיתי התחברויות בזמנים שונים ותמיד אותה תוצאה מאכזבת.

הארות נוספות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...