מוצר היום! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצר היום!

Necessary_Evil

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הכי אוהב שיש מוצר היום מחשבים

זה כל כך כיף לראות את זה

שלא לדבר על התוספות שהם נותנים

כמו נגן הMP3 שעולה 600 אבל משום מה הוא בצבע צהוב ושל חברת FJN^%IFH

וגם כולל שיודע להפעיל דיגיטלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים!!!

לכל מי שאמר מה שאמר

אני מבקש להפגין יותר בגרות, הרבה יותר!

אני לא מצפה ולא רוצה לראות את הקהיליה שלנו יורדת לשפל שכזה ובשם כל מי שעבד קשה על כך, על רמתו הגבוהה של הפורום אני מצפה ומקווה כי להבא דברים כאלו לא ישנו!

מה גם שהודעות מעין אלו הם בניגוד לתקנות האתר, והשימוש בו, נכון לעכשיו הודעות אלו רק נמחקות אך לא מן הנמנע שימוש באמצעים אחרים במידה והתופעה תמשך, אנה, מכלכם (וגם מכל המגיבים / צוחקים) המנעו מהודעות כאלו (ומתגובות לאותם ייצורים) ובתקוה שהתופעה תפסק כאן ועכשיו ולאלתר!!!

בתקוה לראות פורום טוב יותר, וויז :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבים אני חושב שלא.

אבל מוצרי היום האחרים כן, לפעמים יש להם פשוט הקלטות כאלה ישנות, שההקלטה כבר "מגורענת" מרב פעמים שנגנו אותה אז הם עושים "יענו" הנחה בשביל לגמור מלאי ישן. בד"כ זה אותו דבר גם עם ה"דיל אקספרס"ים שלהם, שבהם הם נותנים הנחה על איזה מוצר משנת תיכו שהם רוצים לגמור את המלאי שלו. ההקלטנה עצמה של גלגל דיל האקספרס היא משנת תיכו, ונתן לראות שם את עופר ברקן לפני חמש שנים עם מלכת היופי של 95!!!!! ואו!!!!!!1

לא פלא שהיא עברה ניתוח פלסטי לאחר ההקלטות של הגלגל הזה.

תגידו אין לכם כבר מה לעשות, חוץ מלראות ערוץ 21?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

אני לא יכול להתאפק...הנה זה בא....לא לא...אסור שזה יקרה...אוי אני לא שולט בזה יותר...אוי אלוהים...

איזה נוב! אלוהים אדירים!

ראובן יקירי,

התחלת בדיון להכרעה בין "השיר שלנו" ו-"האלופה", ועכשיו הקפצת ת'רד מהימים שעוד שידרו בטלוויזיה את "רגע עם דודלי"!

או שאתה הבדיחה הכי טובה שמישהו בפורום הגה משיעמום, או שקיימת אפשרות שניה ומצערת (במיוחד בשבילך) שאתה בן-אדם אמיתי בשר ודם.

בכל מקרה מומלץ שתקרא את חוקי הפורום, למען יאריכו ימייך.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...